Valklaan 14
Schouwen-Duiveland,Brouwershaven
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
25 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 5 Jaren online
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
25 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 1 kilometer
1 kilometer
Meer 1 kilometer
1 kilometer
Supermarkt 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Stadscentrum 5 kilometer
5 kilometer
Bus 1 kilometer
1 kilometer
80 kilometer
30 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Verbruiksafhankelijke extra kosten
Houd er rekening mee dat er extra verbruiksafhankelijke kosten kunnen ontstaan.
Als je vragen hebt, neem dan direct contact op met de verhuurder.
Aanwijzingen van de verhuurder
Inchecken: | 15:00 |
Uitchecken: | 10:00 |
Borg: | € 200 |
Aanbetaling: | 30 % bij het boeken |
Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
Toeristenbelasting€ , 1,50 €/persoon/dag Energiekosten volgens Weekend is 70 procent van de weekprijs. Geen boekingen onder de 23 jaar |
meer informatie:
300 m van het vakantiehuis is een doorgang naar Ferienparc Landal Port Greve met overdekt zwembad met 58 m lange reuzenglijbaan, 3 kinderbaden, restaurants, animatie en speeltuinen.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 21-03-2025
8 Beoordelingen
Totale beoordeling
Augustus 2022
Michael E. uit Solingen
Heerlijke ontspannen vakantie.
We verbleven 14 dagen in dit prachtige vakantiehuis met onze hond en voelden ons zeer comfortabel. Het is uitstekend uitgerust met alles wat je nodig hebt en heeft een mooie tuin. Het vakantiepark Zomerdorp is erg mooi en rustig, maar toch ben je in een paar minuten bij de supermarkt en een mooi klein strand. Dank aan het bedrijf Roosen voor de altijd soepele service en bedankt aan de eigenaar. We hadden een zeer fijne vakantie en komen graag weer terug.
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier
Antwoord van Dhr. R. Roosen:
Vielen Dank für dieses nette Feedback und Sie sind uns immer willkommen
Juli 2022
Werner R. uit Mönchengladbach
Urlaub im Ferienhaus
De eerste vakantie in een vakantiehuis was voor ons een 5-sterrenervaring, 4 volwassenen en een bijna tiener, ik kan alleen maar zeggen/schrijven dat het geweldig was.
Een echt geweldig huis, super goed onderhouden, alles aanwezig wat je nodig hebt en een verzorgde inrichting. De ligging van het huis is erg goed en het park is rustig en schoon. Om de hoek bevindt zich het Landal park met winkelmogelijkheden. De Noordzee is met de auto in 8 minuten bereikbaar, de kleine baai Grevelingenmeer slechts 2 minuten over de weg en ideaal voor gezinnen met jonge kinderen. Of je nu een familie-/romantisch/strand- of ander soort vakantie wilt, het huis biedt alles wat je hart begeert of wat je ervan maakt. We waren gedurende de 10 dagen helemaal tevreden en komen graag weer terug. De service van het bedrijf Roosen mag ook niet vergeten worden, zeer goed. Een hartelijke dank aan de verhuurder, we voelden ons een beetje alsof we thuis waren. Dank u.
Antwoord van Dhr. R. Roosen:
Wir danken Ihnen für Ihren Besuch und Ihr Feedback.
Sie waren sehr angenehme Gäste und wir freuen uns darauf, Sie wiederzusehen.
Juli 2020
Marc S. uit Coesfeld
Vakantie in tijden van Corona
Heel mooi vakantiehuis voor vakantie met kinderen en hond.
We hebben genoten van het verblijf. De faciliteiten van het Landal Park kunnen worden gebruikt.
We komen graag terug.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Antwoord van Dhr. R. Roosen:
Danke für Ihre schöne Bewertung und immer wilkommen
December 2019
Niklas A. uit Swisttal
Vakantiehuis en omgeving
Zeer mooi vakantiehuis op een rustige en mooie locatie, perfect voor een ontspannen familievakantie. Het strand is zoals beschreven in 10 minuten te bereiken. Op 5 minuten loopafstand is ook het zwembad van het Landalpark te bereiken.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden
September 2019
Patrick L. uit Alsdorf
We komen terug!
We waren erg tevreden. Geweldig huis op een mooie locatie.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
September 2019
Frank uit Saarbrücken
Heerlijke zomervakantie.
Mooi vakantiehuis op een goede locatie met een gezellige tuin. Goed uitgerust en schoon. Ideaal voor gezinnen met een hond. Zeer aan te bevelen.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
Antwoord van Dhr. R. Roosen:
Danke für diese bewertung.
Sie habe auch das Haus im ein sehr gute zustand verlassen,danke darvor
Gruss,
Team Roosebungalowservice
Augustus 2019
Barbara und Klaus S. uit Ratingen
Alles geweldig!
Het huis is net zo mooi als beschreven, alles is heel schoon en goed onderhouden, ruim en zeer goed uitgerust - echt alles is aanwezig! We hebben niets gemist en hadden een geweldige week in augustus daar. Vooral het terras en de tuin bevielen ons zeer. De afhandeling ter plaatse verliep soepel en probleemloos. Het bedrijf Roosen en ook de aardige eigenaar zijn zeer betrokken en beschikbaar voor al uw vragen. We komen graag terug en kunnen dit schattige huis alleen maar van harte aanbevelen.
Antwoord van Dhr. R. Roosen:
Guten Tag,
Vielen Dank für diese bewertung und gerne bis ein folgende male.
Vriendelijke groet,
Team Roosenbungalowservice
Juni 2019
Mirja S. uit 53129
Prachtige vakantie met kind en hond
We waren in juni de eerste gasten met 2 volwassenen, een peuter en een hond in het prachtige vakantiehuis. Het is precies zoals afgebeeld op de foto's en zowel het huis als het hele vakantiepark zijn goed onderhouden en van alle gemakken voorzien voor een ontspannen vakantie, inclusief een zeer goede wifi-verbinding.
Vooral voor gezinnen met kinderen is de directe nabijheid van het Grevelingenmeer fantastisch, binnen max. 10 minuten. Te voet bereikbaar met een zeer vlakke oever waar zelfs de kleintjes prima kunnen spelen. Het Landal Park met een mooie speeltuin, ballenbak, zwembad en supermarkt met verse broodjes in de ochtend is ook in 5 minuten lopen te bereiken. Op het mooie lange Noordzeestrand ben je met de auto ook binnen maximaal 20 minuten, in Schaarendijke is er ook een gratis parkeerplaats en je mag je hond aangelijnd ook meenemen naar het strand in het hoogseizoen. De communicatie met de heer Roosen en de eigenares verliep uitstekend en erg prettig, er werd altijd heel snel gereageerd.
We hadden graag langer willen blijven en hopen volgend jaar opnieuw gasten te mogen zijn op deze mooie plek.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Antwoord van Dhr. R. Roosen:
Guten Tag,
Sehr vielen dank für Ihre sehr schönes Bewertung und gerne bis ein folgende male.
Vriendelijke groet,
Team RoosenBungalowservice
Contactpersoon
Bedrijf Roosen Bungalow-Service
Dhr. R. Roosen

Andere accommodaties van Dhr. R. Roosen
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
privé-website:
Valklaan 14
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nederland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zeeland
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 224313
Laatst bijgewerkt: 26.03.2025
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 11 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/224313.htm
«Valklaan 14» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 8 gegeven Beoordelingen.
en commissies
