Knus vakantiehuis in Salzburgerland met zonni...
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Op de 1e etage: (woonkamer(TV, balkon), open keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, stapelbed), doorloop slaapkamer(2-pers. bed, TV), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet))
recreatieruimte(gedeeld met andere gasten)(tafeltennistafel, tafelvoetbal), skiberging, verwarming(CV), parking
Dit ruime vakantiehuis ligt in Maria Alm in Oostenrijk. Er zijn 3 slaapkamers die aan 7 personen een slaapplek bieden. Dat is perfect voor een vakantie met vrienden of familie. Daarnaast mag je maximaal 1 huisdier meenemen. Vanaf het balkon heb je een prachtig uitzicht over het berglandschap.
Dit vakantiehuis is perfect voor zowel een vakantie in de zomer als in de winter. In de winter kun je skiën en snowboarden in het skigebied Hochkönig met 122 km aan pistes. De skilift is op slechts 600 m van het huis. In de zomer leent de omgeving zich uitstekend voor wandelingen en kun je er mountainbiken. De restaurants bevinden zich 500 m van het huis.
Het gezellige vakantiehuis is van alle gemakken voorzien. Er zijn 2 badkamers en de keuken is onder andere uitgerust met een oven en een afwasmachine. In de recreatieruimte is een tafeltennistafel en een tafelvoetbalspel, dus je hoeft je niet te vervelen. Ook kun je gebruikmaken van de skiberging.
Inrichting
![Huisdieren niet toegestaan](https://www.vakantiehuisnu.nl/images/white-pixel.png)
![Niet-rokers](https://www.vakantiehuisnu.nl/images/white-pixel.png)
![WiFi](https://www.vakantiehuisnu.nl/images/white-pixel.png)
![Televisie](https://www.vakantiehuisnu.nl/images/white-pixel.png)
![Balkon](https://www.vakantiehuisnu.nl/images/white-pixel.png)
![Parkeren](https://www.vakantiehuisnu.nl/images/white-pixel.png)
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 7
Routebeschrijving/ligging
![Toon landkaart](/images/blurry-map.jpg)
![Toon landkaart](/images/blurry-map.jpg)
Afstanden
Meer 10.6 kilometer
10.6 kilometer
Skilift 0.6 kilometer
0.6 kilometer
Supermarkt 5.6 kilometer
5.6 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Stadscentrum 5.6 kilometer
5.6 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 12-02-2025
5 Beoordelingen
Totale beoordeling
Eric Wichers
Geweldig mooi huis. Prachtige omgeving. De Hochkonigcard is echt een aanrader.
wj blaak
Aankomst gast vrij . Over alles zeer tevreden. Omgeving schitterend
T.G. Hol
De eigenaren zijn zeer gastvrij. Het huis is erg luxe en ligt aan een doodlopende straat in Hintermoos. Wij hebben hier een zeer goede vakantie gehad.
erik heemskerk
Het huis staat pal achter het woonhuis vd eigenaren. Wij hadden een vrijstaand huis met een mooi daluitzicht verwacht, desalniettemin was het uitzicht naar rechts en links niet verkeerd. Vanaf het huis kan je zo de berg op wandelen dus dat was ideaal. Wij waren als enige in het huis en hoefden de woonkamer en keuken dus niet te delen, waardoor wij een riant huis tot onze beschikking hadden. Bedden waren goed en alles was schoon. Mooi huis voor vriendengroepen. Omgeving is erg mooi.
erik heemskerk
Het huis staat pal achter het woonhuis vd eigenaren. Wij hadden een vrijstaand huis met een mooi daluitzicht verwacht, desalniettemin was het uitzicht naar rechts en links niet verkeerd. Vanaf het huis kan je zo de berg op wandelen dus dat was ideaal.
Wij waren als enige in het huis en hoefden de woonkamer en keuken dus niet te delen, waardoor wij een riant huis tot onze beschikking hadden. Bedden waren goed en alles was schoon. Mooi huis voor vriendengroepen. Omgeving is erg mooi.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
![](https://www.vakantiehuisnu.nl/images/white-pixel.png)
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Oostenrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Salzburger Land
Vakantie-ideeën: Skivakantie
Objectnummer: 300760
Laatst bijgewerkt: 12.02.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/300760.htm
«Knus vakantiehuis in Salzburgerland met zonni...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 5 gegeven Beoordelingen.
en commissies
![Wacht alstublieft...](/framework/public/images/_new/image-loading.gif)