Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Appartement in Leogang met sauna in skigebied

Max.  6   gasten
90m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 6  gasten
90m²
2 Slaapkamers
fhm-common::rebranding.favorit_hinzu
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal, woonkamer(2-pers. slaapbank, TV), open keuken(eettafel, waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat, oven, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(ligbad, douche, wastafel, toilet), toilet)

Kelder: (relaxruimte(gedeeld met andere gasten)(douche, infraroodsauna(tegen betaling), sauna(tegen betaling), toilet), skiberging, skischoenverwarmers)

verwarming(vloerverwarming), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, speeltoestellen, tafeltennistafel

Dit vakantieappartement voor maximaal 6 personen maakt deel uit van een vakantiehuis en ligt direct buiten het bekende en centraal gelegen dorp Leogang in het Salzburgerland en aan de zonnige kant van het Leogangdal, omringd door de Leoganger Steinberge en de Kitzbüheler Alpen.

Het vakantieappartement bevindt zich op de begane grond van het huis en heeft een gezellige en grote woonkamer met tv, zit- en eethoek en een slaapbank, een volledig uitgeruste keuken en 2 slaapkamers, elk met een eenpersoons- en een tweepersoonsbed, die toegang delen tot een moderne badkamer. Het terras biedt een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en er kan ook gebruik gemaakt worden van de tuin. In de kelder bevindt zich een heerlijke wellnessruimte (gezamenlijk gebruik en tegen betaling). Er zijn parkeerplaatsen direct bij het huis.

In de winter kunt u met de gratis skibus in ca. 600 m snel naar het bekende skigebied Skicircus Saalbach-Hinterglemm - Leogang - Fieberbrunn, met 270 kilometer piste en het Nitro Snowpark, één van de grootste skigebieden van Oostenrijk. Natuurlijk zijn er ook tal van buitenactiviteiten voor degenen die niet van ski's houden, prachtig geruimde wandelpaden, rodelen, langlaufen - de loipes leiden direct langs de voordeur.

In de zomer bieden het recreatiecentrum Sonnrain in Leogang, het idyllische natuurlijke zwemmeer Ritzensee of het avonturenbad Obsmarkt in Saalfelden veel zwemplezier!

Als gast van dit appartement ontvangt u bij aankomst van de eigenaar de Löwen Alpin Card, die u diverse voordelen biedt.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Sauna Sauna
Parkeren Parkeren
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Parkeren
Terras
Tafeltennis

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Koelkast
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

2 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 15 kilometer

15 kilometer

Skilift 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Supermarkt 4.5 kilometer

4.5 kilometer

Restaurant 4.5 kilometer

4.5 kilometer

Stadscentrum 7 kilometer

7 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Skiën
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Diversen: Broodjesservice.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 10% korting op skihuur bij Sport Mitterer in Leogang


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


25 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,8 van 5
4.8 Inrichting
4.8 Prijs / kwaliteit
4.8 Service
4.8 Ligging
4.8 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Jacques Drost

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Het is hier mooi en rustig de piste is op een goede afstand.

Stephanie Bierwirth

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

We zijn er 3 keer geweest en we zijn altijd onder de indruk. Zeer mooi appartement en aardige hospita. Alles is waar... Ik kan het appartement alleen maar aanbevelen.

Chris Kruse

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Altijd een heerlijke week in dit appartement! Weer genoten dit jaar !

Peter Colditz

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

geweldig!!! zoals altijd!

Frederik VAN DE VELDE

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Zeer mooie locatie. Rustig, mooie uitzichten.

Renate van Norel

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Hartelijk ontvangen. Zeer mooi huisje. Netjes, schoon en van alle gemakken voorzien. De omgeving is prachtig. Genoeg activiteiten in de omgeving.

Peter Colditz

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

We werden verwacht en hartelijk ontvangen. Kom opnieuw.

Timo Sum

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Vertaalde hotelbeoordeling 1A accommodatie, zeer aardige verhuurder op een geweldige locatie. Gewoon geweldig.

Ljc Roest

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Fantastische omgeving. Heerlijk rustig. Super lieve gastvrouw. Super netjes en schoon. Echt luxe gevoel in het huisje.

Peter Colditz

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

We werden hartelijk verwelkomd terug. Accommodatie en omgeving waren zeer goed, maar we wisten dat van voorgaande jaren.

Bianca Sipahelut

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Dit is alweer onze 3e keer dat we hier heen zijn gegaan!! Het blijft een prachtige omgeving en vooral de vakantiewoning voldoet aan al onze wensen!!

Peter Colditz

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Al 3 keer geweest, nooit saai en nog steeds niet alles gezien.

Ellen Jacobs

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

We hebben een erg fijne vakantie gehad, mooie omgeving, geweldig ruim huis en vriendelijke mensen.

Peter Colditz

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Vakantie op de boerderij in een prachtige omgeving met liefdevolle service was erg ontspannend.

P.R Péronne

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

We hielden van de accommodatie wil heel erg goed. We kunnen alleen maar aanraden!

Peter Colditz

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Een heerlijke vakantie in een fantastische Umgebung.2 weken zijn te kort voor de vele recreatieve activiteiten, attracties en activiteiten.

Bianca Sipahelut

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Wederom weer een fantastische week in Leogang gehad!! We waren hier ook in de zomer van 2014, maar zaten toen in het boven gedeelte van de vakantiewoning en dit jaar zaten we beneden. Ja, heerlijk met de tuin waar we gebruik maakten van de bbq en de kids hadden zich weer prima vermaakt met de speeltoestellen die daar aanwezig waren. We hadden in die week dat we er waren prachtig weer (30 graden +)!! We komen hier zeker weer terug, misschien voor de wintersport...

R Meijer

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Mooi groot, netjes en als nieuw(2 jaar oud) vakantie woning, wij bewoonde de begane grond. Het was net als de foto's, nou ja eigenlijk veel mooier. Heerlijke vloerverwarming, ruime kamers en keuken, goede bedden en heerlijke badkamer met bad en stort douche. Voldoende handdoeken en halverwege de week weer schone handdoeken. In de kelder is ook een infrarood en Finse sauna, in het echt nog mooier dan op de foto's! Afstand tot asitz gondel Leogang, 8 auto min. Eigenaresse is super vriendelijk, zet de sauna aan en verraste ons met heerlijke croissantjes. Zeker een woning om nog eens terug te gaan! Wij waren hier van 16-2 t/m 23-2

W Van De Pol

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Zomervakantie doorgebracht in Leogang. Super appartement, aan alles is gedacht. Van eigenaar een pas ontvangen waarmee op veel plaatsen korting is te verkrijgen zoals gratis met gondel de berg op, gratis toegang bij buitenzwembad of andere uitjes. Is toch mooi meegenomen voor gezin met kinderen. Een mooie week gehad met prima weer! Komen hier graag nog eens terug!

J. Bulchand

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Spaans

Een groot appartement / huis echt, comfortabel, ruim, met een elegant design en decor, op 7 km van het dorp Leogang, waar bijna alles wat je nodig hebt. In de zomer zijn een pas naar rechts om veel diensten te gebruiken in het milieu te reserveren. Het huis is 1h15m Salzburg. Een perfecte plek, allemaal fantastisch. De gastheer behandeling waren ook erg goed. Sterk aanbevolen!

Marc Meeder

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Ski vakantie met gezin 2 volwasene en 2 kinderen. Vakantiewoning ligt op circa 5 km van de skipiste en is prima te bereiden. Vakantie woning ligt op ongeveer 500 meter van de grote doorgaande weg, bij veel sneeuwval zijn kettingen noodzakelijk.

R Meijer

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Mooi groot, netjes en als nieuw(2 jaar oud) vakantie woning, wij bewoonde de begane grond.
Het was net als de foto's, nou ja eigenlijk veel mooier.

Heerlijke vloerverwarming, ruime kamers en keuken, goede bedden en heerlijke badkamer met bad en stort douche.
Voldoende handdoeken en halverwege de week weer schone handdoeken.
In de kelder is ook een infrarood en Finse sauna, in het echt nog mooier dan op de foto's!

Afstand tot asitz gondel Leogang, 8 auto min.
Eigenaresse is super vriendelijk, zet de sauna aan en verraste ons met heerlijke croissantjes.
Zeker een woning om nog eens terug te gaan!
Wij waren hier van 16-2 t/m 23-2

Bianca Sipahelut

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Wederom weer een fantastische week in Leogang gehad!! We waren hier ook in de zomer van 2014, maar zaten toen in het boven gedeelte van de vakantiewoning en dit jaar zaten we beneden. Ja, heerlijk met de tuin waar we gebruik maakten van de bbq en de kids hadden zich weer prima vermaakt met de speeltoestellen die daar aanwezig waren. We hadden in die week dat we er waren prachtig weer (30 graden +)!!

We komen hier zeker weer terug, misschien voor de wintersport...

René van der Harst

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Een heerlijk verblijf in een ruim appartement, met zeer vriendelijke verhuurders. Gastvrij en ontzorgen staat bij hen voorop. Wat we zeer waardeerde waren de heerlijke baksel van de boerin en een doos met verse eieren van de kippen. Het uitzicht vanaf het terras is uitmuntend, met zicht op de bergen en de hele dag zon. Wij hebben een fijne zonnige vakantie gehad, met veel voordelen van de Leogang-saalfelden card die je tijdens het verblijf ontvangt. Verder waren essentiële spullen aanwezig zoals zeep, hand- en keukendoeken, kruiden, vaatwasblokjes, etc.

W Van De Pol

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Zomervakantie doorgebracht in Leogang.

Super appartement, aan alles is gedacht.

Van eigenaar een pas ontvangen waarmee op veel plaatsen korting is te verkrijgen zoals gratis met gondel de berg op, gratis toegang bij buitenzwembad of andere uitjes. Is toch mooi meegenomen voor gezin met kinderen. Een mooie week gehad met prima weer! Komen hier graag nog eens terug!


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Skivakantie

Objectnummer: 300768

Laatst bijgewerkt: 15.03.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/300768.htm


«Appartement in Leogang met sauna in skigebied» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 25 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat