Vakantieappartement in Liebenfels in...
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (gang, open keuken(fornuis, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen, satelliet), sfeerhaard, DVD-speler, radio, CD-speler, spelcomputer, stereo-installatie), slaapkamer(2-pers. bed), kinderslaapkamer(2x stapelbed), badkamer(massagedouche, wastafel, toilet))
paardenstalling, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, parking, kinderstoel
Dit prachtige vakantieappartement voor maximaal 8 personen maakt deel uit van een houten vakantiehuis en ligt in Liebenfels in Karinthië, midden in de natuur op een groot landgoed met paardenstoeterij. Het ecologisch gebouwde houten vakantiehuis ligt op 1250 m boven de zeespiegel, op een afgelegen locatie midden in de weilanden.
Het vrijstaande houten vakantiehuis biedt twee aparte, volledig ingerichte en moderne vakantieappartementen verdeeld over 2 verdiepingen.
Dit grote appartement van 76 m² is geschikt voor maximaal 8 personen, bevindt zich op de begane grond en beschikt over twee aparte slaapkamers, een badkamer, een ruime woon- en eetkamer met een uitklapbare slaapbank voor maximaal 2 personen en een moderne, open en volledig uitgeruste keuken. Buiten is er een ruim, groot omheind terras op het zuidoosten met uitzicht op de paardenweiden, met een mooi uitzicht op het Klagenfurt dal en het Karawanken-gebergte.
Op het landgoed kan het populaire spel Lazer.at gespeeld worden.
Het houten vakantiehuis is omgeven door pure natuur en prachtige wandel- en ruiterpaden. De hoofdstad Klagenfurt en Italië liggen op slechts 30 minuten rijden met de auto. De Simonhöhe, een wandel- en fietsparadijs en in de winter het dichtstbijzijnde skigebied met 15 kilometer piste en 7 liften, is met de auto in 15 minuten te bereiken. Ook andere bekende skigebieden zoals het skigebied Bad Kleinkirchheim met 103 kilometer piste en het skigebied Gerlitzen Alpe met 52 kilometer volledig besneeuwde pistes zijn met de auto in ongeveer 1 uur gemakkelijk te bereiken.
In de zomer bieden de Kraigersee in Frauenstein, de Urbansee in Sankt Urban, de idyllische Goggausee in Steuerberg of de Längensee in Sankt Georgen veel zwemplezier! Met de auto bereikt u ook de bekende Wörthersee in ongeveer 15-20 kilometer.
Direct in Liebenfels of in Sankt Veit an der Glan zijn er tal van winkelmogelijkheden voor uw dagelijkse behoeften, evenals een goede selectie aan restaurants.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Meer 8 kilometer
8 kilometer
Skilift 10 kilometer
10 kilometer
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 0.6 kilometer
0.6 kilometer
Stadscentrum 2 kilometer
2 kilometer
20 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 01-04-2025
12 Beoordelingen
Totale beoordeling
Manuela
Het uitzicht vanaf het terras was adembenemend! We brachten onze avonden door met het kijken naar de zonsondergang over de bergen, het was de perfecte achtergrond voor onze familievakantie,
Cornelia
Een geweldige plek voor een familievakantie! De twee slaapkamers boden voldoende ruimte voor iedereen en de keuken was perfect om onze maaltijden te bereiden. De nabijgelegen wandelpaden waren een bonus.
Anke
Ideaal voor een winteruitje! Het skiën was fantastisch en terugkomen in zo'n warm en gastvrij appartement was het beste deel van onze dag.
Sam
De ligging was rustig, midden in de natuur. We hadden geen last van de rit naar de skiliften.
Ayman
Ragna
Het appartement was ruim en goed uitgerust met alles wat we nodig hadden. We genoten van onze ochtenden op het terras en van het uitzicht op de tuin. Een geweldige plek voor natuurliefhebbers!
Kerstin
We hadden een heerlijke tijd in dit chalet, Het is perfect voor een grotere groep, en het buitenterras was geweldig voor barbecues, Ik wou dat we langer hadden kunnen blijven!
Christian
We vonden het chalet zeer goed onderhouden en uitgerust, Het lag een beetje buiten de gebaande paden, wat we geweldig vonden voor de rust, Al met al een geweldig verblijf!
Marjolijn
Een geweldige basis om de omgeving te verkennen. We hebben genoten van het skiën in Simonhöhe en het bezoek aan de nabijgelegen kastelen. De gastheer en gastvrouw waren erg vriendelijk en gaven nuttige tips over lokale attracties.
Els Torfs
Mooi huis, op 15min rijden van eerste dorp/winkel. Let op! Bovenverdieping van het huis wordt verhuurd als appartement dus je hoort alles van buren. Ideaal voor paardenliefhebbers, manege op 100m.
Els Torfs
Mooi huis, op 15min rijden van eerste dorp/winkel. Let op! Bovenverdieping van het huis wordt verhuurd als appartement dus je hoort alles van buren. Ideaal voor paardenliefhebbers, manege op 100m.
Els Torfs
Mooi huis, op 15min rijden van eerste dorp/winkel.
Let op! Bovenverdieping van het huis wordt verhuurd als appartement dus je hoort alles van buren.
Ideaal voor paardenliefhebbers, manege op 100m.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Oostenrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Karinthië
Objectnummer: 301713
Laatst bijgewerkt: 01.04.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/301713.htm
«Vakantieappartement in Liebenfels in...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 12 gegeven Beoordelingen.
en commissies
