Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Pittoreske villa met privé zwembad

Max.  8   gasten
180m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 8  gasten
180m²
4 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal(toilet), woonkamer(1-pers. slaapbank, TV(Nederlandse zender(s), internationale zender(s)), open haard, zithoek, DVD-speler, stereo-installatie), eetkamer, keuken(fornuis, magnetron, afwasmachine, koelkast, koel-/vriescombinatie), badkamer(douche, wastafel, toilet), sanitaire ruimte, serre/veranda(eettafel, zithoek))

Souterrain: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet))

buitenkeuken(op hetzelfde terrein), balkon, verwarming, terras(omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(houtskool), zwembad(privé, 8 x 5 m.)

Deze vrijstaande villa staat in de Spaanse gemeente Pego, niet ver van de kust. De woning beschikt over 4 slaapkamers en is ideaal voor een kleine groep. Je hebt de beschikking over een zwembad en vanaf het terras heb je een uniek uitzicht op de kust.



De ligging van dit huis is ideaal. Je hebt alle rust en privacy, maar het centrum, met haar klassieke gebouwen en gezellige restaurants, ligt op slechts 2,5 km. Op slechts 5 km ligt een prachtig zandstrand aan de zee, waar je op een ligbed kunt genieten van een goed boek. Golfliefhebbers kunnen terecht op de 5 km verderop gelegen golfbaan. Breng ook zeker een bezoek aan traditionele plaatsen als Denia, Teulada, Moraira en Calpe.



In de woonkamer creëer je een warme sfeer met de open haard en zit je met het gezelschap in de knusse zithoek. Op de houtskoolbarbecue op het terras braad je een Italiaanse worst en in de buitenkeuken kun je in de frisse avondlucht een maaltijd bereiden.
Licentie- of registratienummer: VT475331A

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Haard Haard
Balkon Balkon

Buitenshuis

Balkon
Barbecue
Zwembad
Terras

Badkamer

aparte wc's 3


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Ligstoelen
WiFi
Terrasmeubilair
DVD-speler
Hifi systeem

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 8

4 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 5 kilometer

5 kilometer

Supermarkt 2.5 kilometer

2.5 kilometer

Restaurant 2.5 kilometer

2.5 kilometer

Stadscentrum 2.5 kilometer

2.5 kilometer

Luchthaven 65 kilometer

65 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Golfen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 17:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 50/dier/verblijf.
Bedlinnen: Aanwezig.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed + Kinderstoel: Tegen lokaal tarief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Een auto is noodzakelijk ! Reserveer zelf een huur auto!


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


27 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,0 van 5
4.0 Inrichting
4.0 Prijs / kwaliteit
4.0 Service
4.0 Ligging
4.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Schulte

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Geräumig und gut gelegen! Wir reisten mit Freunden und hatten genug Platz, Der Garten war ein großartiger Ort für Abendversammlungen, Ein friedlicher Rückzugsort mit einfachem Zugang zu lokalen Sehenswürdigkeiten

Sölter

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Ich habe meinen Aufenthalt bei Belvilla by OYO geliebt! Der Raum war riesig und sauber, mit allem, was wir brauchten, Der private Pool war perfekt zum Entspannen nach einem Tag am Strand, Der einzige Nachteil? Etwas weit vom Flughafen entfernt, aber es lohnt sich auf jeden Fall für die Ausblicke!

de Werd

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Atemberaubende Ausblicke auf das Mittelmeer von der Terrasse, Der private Pool war eine fantastische Ergänzung zur Entspannung

Ernst Jan Buijs

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

wordt hier mooier voorgedaan dan het is en is niet geschikt om in de winter te verblijven. dit is hoe wij het hebben ervaren: we kwamen aan en er was slecht schoongemaakt, vieze koelkast, gebruikssporen in de badkamers, vieze ramen van de serre, etc. ook zat er veel zwarte schimmel op het plafond in 1 van de badkamers, was het koud en muf, was de kachel kapot, de boiler veel te klein voor het aantal badkamers en hadden we veel te maken met stroomuitval. we mochten zelf alles regelen mbt het laten maken van de kachel en daarbij moesten wij van alles communiceren tussen belvilla, huiseigenaar, huisbeheerder en monteursbedrijf, waar je natuurlijk helemaal geen zin in hebt in je vakantie. niemand neemt je iets uit handen in ieder geval, want iedereen schuift de verantwoordelijkheid af. qua ligging van het huis is dit niet geschikt voor in de winter. de serre staat aan de schaduwkant van het huis waar geen zon komt gedurende de dag en er is niets om de ruimte te verwarmen. dus aan het mooie uitzicht heb je niet veel in de winter want het is simpelweg te koud om daar te zijn. het huis, het zwembad en bijna alle zitplekken staan in de schaduw van de berg. kan me voorstellen dat dat in de zomer prima is, maar in de winter kan je daardoor nergens buiten zitten. de enige plek waar je normaal in de zon kan zitten is boven op de parkeerplaats, maar 10 meter ervandaan wordt een complete villa gebouwd, dus daar heb je herrie en 0 privacy. Laatste punt is de beneden slaapkamer. dat lijkt echt meer op een gevangenisverblijf dat enorm slecht onderhouden en is. je vind er onder andere spinnenwebben, een kapotte koelkast en blijkbaar hebben ze tijdens de bouw achter 1 van de dichte deuren het bouwafval gestort waardoor het er constant naar schimmel ruikt en daar kan je niets aan doen. dus als je hier echt met 8 gasten wilt verblijven zal je 2 mensen teleur moeten stellen met een verblijf in dit strafhok, wat totaal niet past bij een "villa" beleving of vakantie. Toen we dit allemaal aangaven bij Belvilla en vertelde dat we de prijs die we hebben betaalt totaal niet in verhouding vinden staan met wat we kregen werd er in het eerste gesprek een "dossier" aangemaakt (whatever that means). later werden we teruggebeld door iemand die alle punten die je eerder hebt genoemd langsloopt en vertelt waarom Belvilla daar niet verantwoordelijk voor is en er niets aan gaat doen. ze denken totaal niet mee. Degene uit het 2e gesprek was enorm onbeschoft en leek boos op ons dat wij iets van ze verwachtte... ook werden er dingen gezegd als "spanje is toch zo warm, dus je hebt toch geen kachel nodig", wat wij echt absurd vonden. Al met al zou ik dus zeker niet kiezen voor deze villa en ook niet voor belvilla. wij komen in ieder geval nooit meer op dit platform terug.

Müller

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Riesig! Die Küche ist ein Traum, um ein paar nächtliche Snacks zuzubereiten, Der Außen-BBQ-Bereich ist toll, Sei nur bereit, zum Strand zu fahren, aber das ist alles gut, die Ausblicke machen es wett

Kevin Swinnen

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Mooi en goed uitgeruste villa, zowel binnen als buiten huis. Netjes ingericht. Met alle noden van comfort. Wel een stukje van de bewoonde wereld. Auto is geen must maar noodzakelijk!

Peter Hultermans

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

In één woord geweldig en een fantastische ligging in de bergen met uitzicht op de Middellandse zee.

Leopold Verhoef

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Prachtige locatie met mooi uitzicht. Helaas waren er veel puntjes in het huis niet op orde. Schimmel in één van de slaapkamers en diverse apparaten waren stuk. Reactie van verhuurder laat en niet alles goed geregeld. Jammer!

Christophe Pollefliet

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Prima accommodatie met een prachtige ligging en alle comfort. Ideaal voor mensen die van rust en privacy houden.

Halpin

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

Cevaer

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

Podhorodecki

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Pools

Gentili

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

Rötter

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

Roberts

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

Mesa Vila

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

Keuken

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

De vibes van de villa zijn geweldig, Privézwembad en dat zeezicht? Totaal game changer, Perfecte plek voor een ontspannen getaway met vrienden, 10/10 zou aanbevelen

Langen

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Lage-key geobsedeerd door deze plek, Super gezellige kamers en een open haard voor de sfeer, Plus, de nabijgelegen parken zijn perfect voor wat Insta-foto's, Kom zeker terug

Harinck

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Ons verblijf bij Belvilla by OYO was echt onvergetelijk! De villa was ruim en prachtig ingericht, perfect voor onze gezinsuitstap, We hebben de meeste dagen doorgebracht aan het privézwembad terwijl we genoten van het prachtige uitzicht op de Middellandse Zee, Het nabijgelegen stadje Pego was charmant, met fijne restaurants op korte rijafstand, Een hoogtepunt was onze dagtrip naar Denia

Van de laar

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Ons verblijf bij Belvilla by OYO was niets minder dan geweldig! De villa was ruim, schoon en prachtig ingericht, Het uitzicht op de Middellandse Zee vanaf het terras was een hoogtepunt, We hebben talloze uren bij het privézwembad doorgebracht, Sterk aanbevolen voor gezinnen!

Visser

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Geweldige prijs-kwaliteitverhouding, De voorzieningen waren redelijk, en de ruimte was meer dan genoeg voor onze groep, Het nabijgelegen park was een aangename verrassing voor ochtendwandelingen, Al met al een solide keuze voor een groepsuitje

Ernst Jan Buijs

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

wordt hier mooier voorgedaan dan het is en is niet geschikt om in de winter te verblijven. dit is hoe wij het hebben ervaren: we kwamen aan en er was slecht schoongemaakt, vieze koelkast, gebruikssporen in de badkamers, vieze ramen van de serre, etc. ook zat er veel zwarte schimmel op het plafond in 1 van de badkamers, was het koud en muf, was de kachel kapot, de boiler veel te klein voor het aantal badkamers en hadden we veel te maken met stroomuitval. we mochten zelf alles regelen mbt het laten maken van de kachel en daarbij moesten wij van alles communiceren tussen belvilla, huiseigenaar, huisbeheerder en monteursbedrijf, waar je natuurlijk helemaal geen zin in hebt in je vakantie. niemand neemt je iets uit handen in ieder geval, want iedereen schuift de verantwoordelijkheid af. qua ligging van het huis is dit niet geschikt voor in de winter. de serre staat aan de schaduwkant van het huis waar geen zon komt gedurende de dag en er is niets om de ruimte te verwarmen. dus aan het mooie uitzicht heb je niet veel in de winter want het is simpelweg te koud om daar te zijn. het huis, het zwembad en bijna alle zitplekken staan in de schaduw van de berg. kan me voorstellen dat dat in de zomer prima is, maar in de winter kan je daardoor nergens buiten zitten. de enige plek waar je normaal in de zon kan zitten is boven op de parkeerplaats, maar 10 meter ervandaan wordt een complete villa gebouwd, dus daar heb je herrie en 0 privacy. Laatste punt is de beneden slaapkamer. dat lijkt echt meer op een gevangenisverblijf dat enorm slecht onderhouden en is. je vind er onder andere spinnenwebben, een kapotte koelkast en blijkbaar hebben ze tijdens de bouw achter 1 van de dichte deuren het bouwafval gestort waardoor het er constant naar schimmel ruikt en daar kan je niets aan doen. dus als je hier echt met 8 gasten wilt verblijven zal je 2 mensen teleur moeten stellen met een verblijf in dit strafhok, wat totaal niet past bij een "villa" beleving of vakantie. Toen we dit allemaal aangaven bij Belvilla en vertelde dat we de prijs die we hebben betaalt totaal niet in verhouding vinden staan met wat we kregen werd er in het eerste gesprek een "dossier" aangemaakt (whatever that means). later werden we teruggebeld door iemand die alle punten die je eerder hebt genoemd langsloopt en vertelt waarom Belvilla daar niet verantwoordelijk voor is en er niets aan gaat doen. ze denken totaal niet mee. Degene uit het 2e gesprek was enorm onbeschoft en leek boos op ons dat wij iets van ze verwachtte... ook werden er dingen gezegd als "spanje is toch zo warm, dus je hebt toch geen kachel nodig", wat wij echt absurd vonden. Al met al zou ik dus zeker niet kiezen voor deze villa en ook niet voor belvilla. wij komen in ieder geval nooit meer op dit platform terug.

Kevin Swinnen

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Mooi en goed uitgeruste villa, zowel binnen als buiten huis. Netjes ingericht. Met alle noden van comfort. Wel een stukje van de bewoonde wereld. Auto is geen must maar noodzakelijk!

Peter Hultermans

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

In één woord geweldig en een fantastische ligging in de bergen met uitzicht op de Middellandse zee.

Christophe Pollefliet

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Prima accommodatie met een prachtige ligging en alle comfort. Ideaal voor mensen die van rust en privacy houden.

Leopold Verhoef

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Prachtige locatie met mooi uitzicht. Helaas waren er veel puntjes in het huis niet op orde. Schimmel in één van de slaapkamers en diverse apparaten waren stuk. Reactie van verhuurder laat en niet alles goed geregeld. Jammer!

Ernst Jan Buijs

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

wordt hier mooier voorgedaan dan het is en is niet geschikt om in de winter te verblijven.

dit is hoe wij het hebben ervaren:

we kwamen aan en er was slecht schoongemaakt, vieze koelkast, gebruikssporen in de badkamers, vieze ramen van de serre, etc.

ook zat er veel zwarte schimmel op het plafond in 1 van de badkamers, was het koud en muf, was de kachel kapot, de boiler veel te klein voor het aantal badkamers en hadden we veel te maken met stroomuitval.

we mochten zelf alles regelen mbt het laten maken van de kachel en daarbij moesten wij van alles communiceren tussen belvilla, huiseigenaar, huisbeheerder en monteursbedrijf, waar je natuurlijk helemaal geen zin in hebt in je vakantie. niemand neemt je iets uit handen in ieder geval, want iedereen schuift de verantwoordelijkheid af.

qua ligging van het huis is dit niet geschikt voor in de winter. de serre staat aan de schaduwkant van het huis waar geen zon komt gedurende de dag en er is niets om de ruimte te verwarmen. dus aan het mooie uitzicht heb je niet veel in de winter want het is simpelweg te koud om daar te zijn.

het huis, het zwembad en bijna alle zitplekken staan in de schaduw van de berg. kan me voorstellen dat dat in de zomer prima is, maar in de winter kan je daardoor nergens buiten zitten.

de enige plek waar je normaal in de zon kan zitten is boven op de parkeerplaats, maar 10 meter ervandaan wordt een complete villa gebouwd, dus daar heb je herrie en 0 privacy.



Laatste punt is de beneden slaapkamer. dat lijkt echt meer op een gevangenisverblijf dat enorm slecht onderhouden en is. je vind er onder andere spinnenwebben, een kapotte koelkast en blijkbaar hebben ze tijdens de bouw achter 1 van de dichte deuren het bouwafval gestort waardoor het er constant naar schimmel ruikt en daar kan je niets aan doen. dus als je hier echt met 8 gasten wilt verblijven zal je 2 mensen teleur moeten stellen met een verblijf in dit strafhok, wat totaal niet past bij een "villa" beleving of vakantie.



Toen we dit allemaal aangaven bij Belvilla en vertelde dat we de prijs die we hebben betaalt totaal niet in verhouding vinden staan met wat we kregen werd er in het eerste gesprek een "dossier" aangemaakt (whatever that means). later werden we teruggebeld door iemand die alle punten die je eerder hebt genoemd langsloopt en vertelt waarom Belvilla daar niet verantwoordelijk voor is en er niets aan gaat doen. ze denken totaal niet mee. Degene uit het 2e gesprek was enorm onbeschoft en leek boos op ons dat wij iets van ze verwachtte... ook werden er dingen gezegd als "spanje is toch zo warm, dus je hebt toch geen kachel nodig", wat wij echt absurd vonden.

Al met al zou ik dus zeker niet kiezen voor deze villa en ook niet voor belvilla. wij komen in ieder geval nooit meer op dit platform terug.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Objectnummer: 306006

Laatst bijgewerkt: 19.04.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/306006.htm


«Pittoreske villa met privé zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 27 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat