Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantiehuis met privé zwembad

Max.  10   gasten
324m²  Woonoppervlakte
5 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 10  gasten
324m²
5 Slaapkamers
fhm-common::rebranding.favorit_hinzu
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (keuken(magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet), DVD-speler), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 190 cm), airconditioning), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 190 cm), airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), airconditioning), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), douche, wastafel, toilet, bidet, airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), toilet(wastafel))

Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), douche, wastafel, toilet, bidet, airconditioning))

douche(buiten), airconditioning, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad(privé, 10 x 5 m.), Schommel

Recent gebouwd landhuis met meer dan 300m2, hoge kwaliteit en een minimalistische stijl, gelegen in Binissalem, het hart van Mallorca. Met grote ruimtes, schoon en comfortabel, met volledige uitrusting, om uw verblijf zeer aangenaam te maken. Het huis is gelegen in een wijnstreek waardoor het een heel bijzondere sfeer heeft. De laatste twee weken van september worden in Binissalem-wijnfestivals gehouden, waardoor het een perfecte tijd is om deel te nemen aan de Mallorcaanse cultuur, met alle comfort van een hoge klasse. Het interieur van het huis heeft alles wat u nodig heeft om uw verblijf uitstekend te maken. Het heeft onder meer centrale verwarming, satelliet-tv, internet, alarm. Het exterieur, met zijn prachtige prive zwembad, omgeven door tuinen en bomen, ongetwijfeld een huis dat moderne stijl combineert met het platteland, en dat zorgt voor een perfecte combinatie van traditie en innovatie.
Licentie- of registratienummer: ETV/3391

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 2

badkamer met douche

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
WiFi
Parasol
Terrasmeubilair
DVD-speler

Geschikt voor

Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 10

5 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 2.5 kilometer

2.5 kilometer

Restaurant 2.5 kilometer

2.5 kilometer

Luchthaven 20 kilometer

20 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed + Kinderstoel: gratis (op aanvraag).

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Max. 2 extra bed(den) mogelijk á EURO 30 per persoon per nacht


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


13 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Nicole

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Paul

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Viola

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Deze plek is een verborgen schat! De minimalistische inrichting in combinatie met de weelderige tuin zorgden ervoor dat ons verblijf er luxueus uitzag. We brachten de ochtenden door bij het zwembad en bezochten in de middag de lokale wijngaarden. We komen zeker terug!

Sabrina

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Cornelia

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Een prachtig vakantiehuis! De kinderen vonden het zwembad geweldig en wij genoten van de wandelpaden in de buurt. Het huis was gezellig en bood een uitstekende uitvalsbasis om de prachtige landschappen van Mallorca te verkennen.

Dirk

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Ayman

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Ragna

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Bas

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Het pand is fantastisch! We waren een groep vrienden en de vijf slaapkamers waren perfect voor ons, De buitenruimte was geweldig voor barbecues, en we hebben vele avonden bij het zwembad doorgebracht, Een geweldige plek voor een groepsvakantie!

Bert

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Casa Caleu is een ideale plek voor een rustige ontsnapping. De vijf badkamers waren een zegen voor onze groep, en de airconditioning hield ons koel. Het is gunstig gelegen nabij lokale restaurants, die we geweldig vonden.

Liesbeth

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Onze familie heeft een fantastische tijd gehad in Casa Caleu! Het privézwembad was perfect voor de kinderen, en we genoten van de barbecue in de achtertuin. Het huis was schoon en goed uitgerust. Een geweldige plek om te ontspannen.

Viola

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

We hadden een prettig verblijf in Casa Caleu. Het huis was schoon en goed uitgerust, en we waardeerden de airconditioning op warmere dagen. De locatie in Binissalem was rustig, en we genoten ervan de lokale wijngaarden tijdens ons bezoek te verkennen.

Guest

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Customer guestbook entry


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 306396

Laatst bijgewerkt: 14.03.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/306396.htm


«Vakantiehuis met privé zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 13 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat