Catalaans landhuis met uitzicht over de wijng...
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (hal, woonkamer(TV(satelliet), open haard, DVD-speler, tuindeuren), keuken(oven, magnetron, afwasmachine, vriezer, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
Op de 1e etage: (slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet))
verwarming(CV), tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 8 x 4 m., geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Okt), tafeltennistafel, kinderbed, kinderstoel
Dit volledig gerenoveerde Catalaanse landhuis is gelegen in een klein gehucht met enkele huizen. In het vakantiehuis zijn alle faciliteiten aanwezig en het is geschikt voor 10 personen. U heeft de beschikking over 5 slaapkamers en 3 badkamers. Alle kamers zijn ruim en comfortabel. De tuin van het landhuis is omheind. Hier kunt u maximaal ontspannen bij het privézwembad. Bent u liever actief? Dan speelt u een potje tafeltennis. Vanuit de tuin geniet u van een mooi uitzicht over de wijngaarden. 's Avonds is het er goed vertoeven bij de barbecue.
Het dichtstbijzijnde dorp ligt ongeveer op 5 kilometer afstand. Binnen enkele kilometers bezoekt u diverse gezellige plaatsen. Het stadje Vilafranca del Penedes heeft een historisch centrum. Een dagje Sitges met de witte zandstranden is aan te bevelen.
Maar ook de markten van Vilanova en Tarragona zijn zeker een bezoek waard. En voor de liefhebbers van zon, zee en strand: de afstand tot de stranden aan de Middellandse Zee is nog geen 30 kilometer!
Licentie- of registratienummer: PB-000367
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 3
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 10
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 3 kilometer
3 kilometer
Restaurant 3 kilometer
3 kilometer
Stadscentrum 5 kilometer
5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 02-04-2025
20 Beoordelingen
Totale beoordeling
Karen Van Bouwel
Heel mooi domein om te verblijven. Prachtige tuin met zwembad en een adembenemend uitzicht. Het huis zelf is zeer proper en ruim. Veel uitstappen mogelijk in de buurt. Wij hebben zelf Montserrat, Barcelona, Tarragona, Sitges en Girona gedaan.
Frenk Singewald
Prachtige locatie met een mooi uitzicht. Het huis is basis ingericht, de tuin is fantastisch.
J.s. Roos
Omgeving was heel mooi. Het huis overtrof onze verwachtingen.
Petra De Kleermaeker
Een heerlijke plek en een fantastisch huis waar niks ontbreekt! Wij hebben genoten van de zon, een aangenaam windje, de tuin het zwembad en get vrije uitzicht. De altijd vriendelijke eigenaresse en haar vader zorgen dat alles netjes is en dat t je aan niks ontbreekt. De zee is 20 minuutjes en ook Barceloba us gemakkelijk te doen. Vele leuke plaatjes in directe nabijheid. Kortom een echte aanrader!!! Harold en Petra
S. Michelin
Een goede reis aan te komen in een mooi huis waar we wachtten voor de eigenaren die zijn geweldige mensen, vriendelijk en "ongelooflijke vrijgevigheid. We houden een prachtige herinnering aan de vakantie ontspannen bij het zwembad, een bezoek Barcelona, u200bu200bTerragona (mooi steden) en aquatische Aqualion dag. Het huis is ruim, comfortabel, niets ontbreekt, gingen we naar 3 koppels met 6 kinderen en iedereen kon de privacy vinden in het huis met 5 slaapkamers en 3 badkamers. De woning is verloren in de wijngaarden, is er rond kleine buurman, je echt thuis voelen in vrede. waren ten volle te profiteren van de avond barbecue bij het zwembad en de sereniteit van lieu.Je zeker aanraden dit huis waar alle voldaan voor een fantastisch verblijf en ik zou er weer willen Maria en haar ouders bedanken voor hun vriendelijkheid.
Johan De Leeuw
Alles was prima in orde. Geen wifi is het enige minpunt.
Rolf Peters
Rustige vakantie, elke dag met kinderen in het zwembad in de tuin met verschillende zitmogelijkheden. Fantastisch uitzicht.
Jan Willem Kradolfer
Vanuit het huis trips ondernomen naar kust (Sitges met nieuwe weg nog maar 20 min), Barcelona, Tarragonna. Torres wijnen bezocht, geweldig. Uitstekende eigenaren, zeer behulpzaam, staan altijd klaar.
W.M. Lampo
La Masia De Cal Badia is echt een aanrader. Zowel voor een groep volwassenen als gezin met kinderen. Mooie ligging, uitstekend verzorgd en de familie is ontzettend gastvrij. Veel praktische en leuke tips gekregen en mama heeft voor ons Tortellini en Spaanse worst klaargemaakt. We gaan hier zeker nog een keer terugkomen !
S. Michelin
Een goede reis aan te komen in een mooi huis waar we wachtten voor de eigenaren die zijn geweldige mensen, vriendelijk en "ongelooflijke vrijgevigheid. We houden een prachtige herinnering aan de vakantie ontspannen bij het zwembad, een bezoek Barcelona, u200bu200bTerragona (mooi steden) en aquatische Aqualion dag. Het huis is ruim, comfortabel, niets ontbreekt, gingen we naar 3 koppels met 6 kinderen en iedereen kon de privacy vinden in het huis met 5 slaapkamers en 3 badkamers. De woning is verloren in de wijngaarden, is er rond kleine buurman, je echt thuis voelen in vrede. waren ten volle te profiteren van de avond barbecue bij het zwembad en de sereniteit van lieu.Je zeker aanraden dit huis waar alle voldaan voor een fantastisch verblijf en ik zou er weer willen Maria en haar ouders bedanken voor hun vriendelijkheid.
W.M. Lampo
La Masia De Cal Badia is echt een aanrader. Zowel voor een groep volwassenen als gezin met kinderen.
Mooie ligging, uitstekend verzorgd en de familie is ontzettend gastvrij. Veel praktische en leuke tips gekregen en mama heeft voor ons Tortellini en Spaanse worst klaargemaakt.
We gaan hier zeker nog een keer terugkomen !
Detlef Ott
Deze goed onderhouden woning is gelegen in een prachtige omgeving van het Spaanse achterland met een prachtig uitzicht over de wijngaarden rondom. De gastvrijheid en de warmte van de eigenaar is overweldigend. Van hen geeft zeer goed advies over reizen. Het huis is een aanrader voor diegenen die rust zoeken en willen om het te leren af u200bu200bvan de gebruikelijke toeristische drukte Spanje.
M.J. Van Gendt
We hebben met 12 personen 2 superweken gehad. De eigenaar van de woning is zo ontzettend aardig en niets is ze te veel. Het huis ligt heerlijk rustig maar met een half uur zit je in een grote stad (sitges, tarragona) en aan een heerlijk strand (callafel). Echt een aanrader dit huis!!
Jochem Jooren
Prachtig volledig gerenoveerd landhuis, gelegen tussen de wijngaarden in alle rust. Alle belangrijke attracties, waaronder Barcelona zijn binnen 1 uur te bereiken. Gigantische tuin met heerlijk zwembad en barbecue. De ontvangst en gastvrijheid van de eigenaren was fantastisch, veel tips over de omgeving en ze hebben ons op zondag (dag van aankomst alleen mogeiljk op speciaal verzoek tegen bijbetaling) ook nog aan een heerlijke maaltijd geholpen in het dorp (restaurant was eigenlijk gesloten), kortom TOP!!
Maike Koppens
Een ruim huis met een geweldig uitzicht op de druivenvelden en de bergen. De huiseigenaren zijn heel vriendelijke mensen die je privacy respecteren. In de buurt zijn verschillende restaurants waar je voor een redelijke prijs lekker kunt eten. Het strand in Vilanova (op een half uur rijden) is ruim en rustig met heel veel speeltuintjes en leuke restaurants op de boulevard.
Edwin De Vreugt
Heerlijk huis, met prachtige tuin, waar je je prima kunt vermaken. Super service, schoon netjes en heel behulpzaam. Na 1 week schone lakens en handdoeken. Barcelona en Tarragona zijn een uurtje rijden. Sitges, strand is 30 min. Veel druiven/wijn in omgeving, eigenaar maakt zelf heerlijke cava!
Dietert Van Maele
zeer vriendelijke eigenaars, vele leuke tips gekregen, altijd bereikbaar indien nodig! Schitterend huis, rustig. Enkele keren met de trein naar Barcelona geweest ( vanuit Villafranca, 10 km van huis ), treinticket kan ook gebruikt worden op metro in Barcelona, echt een aanrader om met openbaar vervoer naar Barcelona te gaan. Villanova ( kust ) ook zeer leuk! Een echte aanrader. Heel mooi vakantiehuis, lekkere tapas eten in het dorpje ( op 5 minuutjes wandelafstand ). Eigenaars zijn TOP !!! We gaan zeker nog eens terug!
Petra De Kleermaeker
Een heerlijke plek en een fantastisch huis waar niks ontbreekt!
Wij hebben genoten van de zon, een aangenaam windje, de tuin het zwembad en get vrije uitzicht. De altijd vriendelijke eigenaresse en haar vader zorgen dat alles netjes is en dat t je aan niks ontbreekt. De zee is 20 minuutjes en ook Barceloba us gemakkelijk te doen. Vele leuke plaatjes in directe nabijheid. Kortom een echte aanrader!!!
Harold en Petra
Karen Van Bouwel
Heel mooi domein om te verblijven. Prachtige tuin met zwembad en een adembenemend uitzicht. Het huis zelf is zeer proper en ruim.
Veel uitstappen mogelijk in de buurt. Wij hebben zelf Montserrat, Barcelona, Tarragona, Sitges en Girona gedaan.
H.E. Davelaar
We werden vriendelijk ontvangen door de goed Engels sprekende huiseigenaresse die ons (niet opdringerig) graag van allerlei informatie over het huis en de omgeving voorzag. Het gezellige huis was zeer compleet ingericht, schoon en comfortabel. Wij waren er in augustus maar de ruime tuin met zwembad had verschillende schaduwhoekjes zodat er altijd wel een koel plekje was te vinden. Het huis heeft een wijds uitzicht over wijngaarden. Het huis is een prima uitvalsbasis voor uitstapjes naar Barcelona, Tarragona, Vilafranca, Sitges (strand) etc. Ook leuk waren de uitstapjes naar een wijnhuis (Torres) en naar een oefenavond van mensentorens (Els Castellers). Ons verblijf van een week was eigenlijk te kort!
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Catalonië
Vakantie-ideeën: Zwembad
Objectnummer: 306768
Laatst bijgewerkt: 02.04.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/306768.htm
«Catalaans landhuis met uitzicht over de wijng...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 20 gegeven Beoordelingen.
en commissies
