Overdekte villa in Istrië met privézwembad
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen, satelliet), eettafel), keuken(eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(stapelbed, douche, wastafel, toilet, airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet, wasmachine), terras(privé))
Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet, bidet, balkon, airconditioning), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, douche, wastafel, toilet, airconditioning))
ledikant, bubbelbad(buiten), douche(buiten), wasmachine, patio, verwarming(via airconditioning), airconditioning, binnenplaats(privé, omheind), terras(privé), tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad(privé), kinderstoel, strijkplank, strijkijzer, haardroger
Deze fantastische villa ligt in Medvidici in Kroatië. Er zijn 3 slaapkamers die aan 8 personen een slaapplek bieden, perfect voor een vakantie met vrienden of familie. Daarnaast mag je een huisdier meenemen. In de tuin ligt een mooi zwembad waar je verkoeling kan zoeken op een warme zomerdag.
Het vakantiehuis ligt in een prachtige omgeving die zich uitstekend leent voor lange wandelingen door de natuur. Diverse heerlijke restaurants, waar je van de lokale gastronomie kunt genieten, liggen vlakbij en de supermarkt vind je op slechts 3 km. Ook zijn er mogelijkheden om te tennissen en watersporten te beoefenen. Je kunt ook naar het strand dat op 10 km rijden ligt.
Het vakantiehuis heeft authentieke kenmerken. De keuken heeft moderne apparatuur en de slaapkamers hebben een badkamer en suite. Ook is er airconditioning aanwezig en er is een buitendouche. Je kunt heerlijk ontspannen in het bubbelbad en in de tuin kunt je gezellig barbecueën.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 3
badkamer met douche
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 10 kilometer
10 kilometer
Supermarkt 3 kilometer
3 kilometer
Restaurant 3 kilometer
3 kilometer
Stadscentrum 10 kilometer
10 kilometer
Luchthaven 45 kilometer
45 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 21-04-2025
17 Beoordelingen
Totale beoordeling
Ragna
Wij hebben hier een fantastische familievakantie gehad! Genoeg ruimte voor iedereen, en de kinderen vermaakten zich in de tuin. Een hoogtepunt was zeker de watersportfaciliteiten direct naast de villa.
Alisa
Wij komen zeker terug! De villa was goed onderhouden en had alles wat we nodig hadden. Het nabijgelegen Aquapark Istralandia was een hit bij de kinderen en we vonden de lokale wijnhuizen geweldig.
Heinz
Over het algemeen een heerlijke ervaring. Het privézwembad was het hoogtepunt van ons verblijf. Op korte rijafstand vindt u een aantal uitstekende lokale restaurants die we graag hebben verkend.
Kerstin
Eenvoudige maar charmante villa, De kamers waren schoon en comfortabel, We hebben niet veel tijd binnen doorgebracht, maar het terras was een geweldige plek om te ontbijten en te lezen,
Azzurra
Comfortabele en schone accommodatie, De airconditioning was een uitkomst tijdens de warme dagen, We waardeerden de nabijheid van supermarkten en restaurants, wat ons verblijf aangenaam maakte,
Elisabeth Himmler
We hebben een zeer aangenaam verblijf gehad in het prachtige huis. De verhuurder is erg aardig.
wannes daniels
Het is een zeer mooie villa, in een rustig gelegen dorpje. De villa en het terrein zijn zeer goed onderhouden. Deze villa is ideaal voor een rustige vakantie.
Geja
De service was uitstekend - onze gastheer was altijd beschikbaar om onze vragen te beantwoorden. De locatie was perfect voor dagtochten, maar we genoten er ook van om gewoon te ontspannen in de villa.
Ragna
Ragna
Het uitzicht vanaf het terras was adembenemend en 's avonds genoten we van ontspannen in de hot tub. De ligging van de villa bij het Dusan Dzamonja-beeldenpark was een aangename verrassing voor ons kunstminnende gezin!
Getevau
Alles was precies zoals beschreven, de woonkamer was gezellig en we genoten van de open haard tijdens de koelere avonden, de nabijgelegen stranden waren op korte rijafstand, waardoor het gemakkelijk was om te genieten van zowel ontspanning als entertainment,
Nicoline
Ons verblijf was zeer aangenaam, De villa had alle nodige voorzieningen en de gastheer was vriendelijk en gastvrij, Een geweldige uitvalsbasis om het prachtige Istrische platteland te verkennen,
Drikus
Een klein verborgen juweeltje! De omgeving was rustig, waardoor het perfect was voor een heerlijk uitje. De buitendouche bij het zwembad was fantastisch na een duik. Ik zou het iedereen aanraden die op zoek is naar een rustig toevluchtsoord.
Peter
Liesbeth
Geweldige locatie om Istrië te verkennen! We bezochten het Pula Arena en de stranden van Vrsar, De villa zelf was gezellig en we waardeerden de doordachte accenten in de decoratie,
Elisabeth Himmler
We hebben een zeer aangenaam verblijf gehad in het prachtige huis. De verhuurder is erg aardig.
wannes daniels
Het is een zeer mooie villa, in een rustig gelegen dorpje. De villa en het terrein zijn zeer goed onderhouden. Deze villa is ideaal voor een rustige vakantie.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Istrië
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 311436
Laatst bijgewerkt: 21.04.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/311436.htm
«Overdekte villa in Istrië met privézwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 17 gegeven Beoordelingen.
en commissies
