Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Villa in Cannara met zwembad

Max.  4   gasten
50m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 4  gasten
50m²
1 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Woonkamer(2-pers. slaapbank), open keuken, slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(2-pers. bed), wasmachine, balkon, airconditioning, tuin(gedeeld met andere gasten, 3000 m2), tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, 14 x 6 m., geopend van Mei t/m Sep), speeltoestellen

Deze landelijke woning in Cannara heeft een prachtig gedeeld zwembad en een mooie tuin. Er is 1 slaapkamer waar 4 personen in kunnen verblijven. Deze optie is geschikt voor een vakantie met een vriend of vriendin.



Het centrum van Cannara ligt slechts 1000 km verwijderd van de accommodatie. Op 2 km afstand vind je de dichtstbijzijnde supermarkt, en 4 km verderop kan je in een restaurant genieten van de populaire Italiaanse keuken.



De landelijke vakantiewoning is voorzien van een grote tuin die wordt gedeeld met andere gasten. Er is een balkon en een parkeerplaats voor de auto aanwezig. Het gedeelde zwembad is geopend van mei t/m september en er zijn speeltoestellen voor kinderen.



Vanaf Perugia kan je met de bus naar verschillende bezienswaardigheden in de omgeving reizen.
Licentie- of registratienummer: IT054006B501015205

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Speeltuin
Zwembad
Parkeren

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vaatwasser
Oven

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Restaurant 4 kilometer

4 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Ontbijt: € 12/persoon/nacht. On request.
Schoonmaak: Tussentijdse schoonmaak € 40/keer.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Max. 1 extra bed(den) mogelijk á EURO 15 per persoon per nacht


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


14 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Peter

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Wij ontmoetten onze gastheren in Spello. De bewoners waren erg vriendelijk en het dorp was erg rustig. Er is een heel mooi treinstation in de buurt, met uitzicht over de streek.

Ragna

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Schöne und ruhige Gegend, perfekt för en avkopplande semester, Luftkonditioneringen var en livräddare under de varma dagarna, Vi njöt av våra kvällar på balkongen och såg solnedgången över kullarna,

Patrik

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Deze villa is perfect voor een rustig toevluchtsoord, Alles was schoon en goed onderhouden, Het enige nadeel was de afstand tot de dichtstbijzijnde supermarkt, maar we hebben het prima gered,

Christian

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Over het algemeen een geweldige ervaring. Het gedeelde zwembad was een leuke extra en de locatie was ideaal voor dagtochten naar plaatsen als Trevi en Foligno. Zou het aanraden voor gezinnen.

Ayman

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Spello overtrof mijn verwachtingen! De woonkamer was perfect om te ontspannen met mijn familie na lange dagen sightseeing. Bovendien hadden de lokale restaurants een aantal van de beste pasta's die ik ooit heb geproefd!

Anna

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Femke

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Nicoline

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

We hebben een heerlijke tijd gehad in Spello. De kinderen genoten van de speelruimte buiten en we waardeerden de ruime opzet van de villa. Een geweldige uitvalsbasis om het Umbrische platteland te verkennen!

Anke

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Een charmant plekje! De villa was ruim genoeg voor ons gezin van 4. Het had alle voorzieningen die we nodig hadden en de gratis WiFi was een pluspunt om in contact te blijven met vrienden thuis.

Dirk

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Patrik

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Wij hebben een heerlijk verblijf gehad in Spello! De villa was gezellig en schoon, en het gedeelde zwembad was een perfecte manier om af te koelen na het verkennen van de prachtige omgeving. Het balkon met uitzicht op Assisi 's nachts was gewoonweg magisch.

Azzurra

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Villaen er godt plassert for å utforske lokale attraksjoner, Vi nøt et flott måltid på en restaurant bare 4 km unna, Den fredelige hagen var også et herlig sted å slappe av,

Peter

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Schoon, comfortabel en goed gelegen, Klimaanlegget fungerte godt, og kjøkkenet hadde alt vi trengte for å lage måltider, Opplevelsen var veldig hyggelig totalt sett,

Guest

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Customer guestbook entry


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 313254

Laatst bijgewerkt: 01.04.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/313254.htm


«Villa in Cannara met zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat