Luxe villa met 5 badkamers en ligbad, bij...
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV(kabel), verwarming(vloerverwarming)), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(pads), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, sauna, wastafel), badkamer(ligbad, wastafel), badkamer(douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel), overloop(2x toilet))
berging, verwarming(vloerverwarming), terras, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten), zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt), kinderbed, kinderstoel
De luxe, vrijstaande Comfort villa's in Weerterbergen staan op een apart gedeelte van het park. Ze zijn ruim en comfortabel en er zijn drie verschillende types te boeken.
Er is een 10-persoons villa (NL-6002-23) met vier slaapkamers en drie badkamers. Op de begane grond heb je één slaapkamer en één badkamer.
Er is ook een 14-persoons villa (NL-6002-24) met vijf slaapkamers en drie badkamers. Op de begane grond heb je één slaapkamer en één badkamer.
Tot slot is er de grootste villa die beschikbaar is in Weerterbergen, het 24-persoons type (NL-6002-25). Deze villa heeft negen slaapkamers en zes badkamers. Op de begane grond heb je twee slaapkamers en één badkamer tot je beschikking.
Alle villa's zijn in 2017 gerestyled en zijn dus compleet, modern en smaakvol ingericht. In de lichte woonkamer vindt u een flatscreen-tv. De open keuken is voorzien van inbouwapparatuur zoals een vaatwasser en combimagnetron. De slaapkamers zijn voorzien van eenpersoons boxspringbedden, waarvan sommige tegen elkaar aan staan in een tweepersoonsbedopstelling. Op deze verdieping vindt u ook een traditionele sauna.
Elke villa beschikt over een ruime tuin met terras en tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's. De overige auto's kunt u parkeren op de centrale parkeerplaats.
In Weerterbergen kunt u ook verschillende typen 4-persoons- en 6-persoonsaccommodaties boeken.
(Let op: Ons park is een autovrij familiepark. Na het uitladen van uw bagage dient u de auto weer in te leveren op de centrale parkeerplaats."
Zorg ervoor dat deze tekst bij alle accommodaties wordt toegevoegd.)
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 5
badkamer met douche
Badkamer 1
badkamer met ligbad
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 24
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Restaurant 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Stadscentrum 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Dit ruim opgezette, gedeeltelijk autovrije vakantiepark grenst aan de Weerter en Budeler bergen, met uitgestrekte bossen, zandverstuivingen en heidevelden. De ligging, de vele en vooral ook de diverse faciliteiten en de kwaliteit maken deze locatie zeer geschikt voor jong en oud. Ook in de omgeving zijn vele mogelijkheden om te vertoeven. Omdat het park in een prachtig natuurgebied ligt, zijn er fiets-, wandel- en mountainbikeroutes in overvloed. Met het hele gezin kunt u natuurlijk ook een bezoek brengen aan de Efteling of Dierenrijk Europa. Of wat te denken van gezellige steden als Eindhoven of Maastricht. De eindeloze mogelijkheden op het park en in de directe omgeving zorgen ervoor dat u uw vakantie kunt indelen zoals u dit wilt.
Van vele faciliteiten voorzien vijf-sterren-park, gelegen in een bosrijk gebied en nabij gezellige steden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 22 jaar zijn niet toegestaan.
Tevens wordt bij groepen anders dan samenreizende personen in gezinsverband een extra borg van 50 p.p. verlangd.
Het is voor bedrijven niet toegestaan om boekingen te maken voor werknemers die met een ander doel dan recreatie op het park verblijven.
In verband met onderhoudswerkzaamheden is het zwembad gesloten vanaf maandag 22 november tot en met maandag 29 november.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 15-03-2025
12 Beoordelingen
Totale beoordeling
Jan Brandemann
Mooi huis . Netjes verzorgt en heel schoon. Voldoet aan onze verwachtingen
Mirjam van Loenen - Heemskerk
Beetje massaal was het wel maar wel goed geregeld. Omgeving rond het park is leuk we hadden mountainbikes mee.
Thierry PARENT
Eenvoudig dankzij pre-registratie. Ruim en goed geschikt voor het aantal. Geweldige plek. Alles is dichtbij.
Rein Schrijver
Met ons gezin was het heel fijn.
Karin Van wettum
Alles prima geregeld Mooie locatie goed ingedeeld en gemeubileerd voor grote gezelschappen prachtige omgeving veel te doen goed onderhouden
Celis Karen
Mooi gelegen domein. Met leuke faciliteiten.
G van de Kraats
Wij hebben met onze kinderen en kleinkinderen ons 40 jarig huwelijk gevierd in een grote woning bij jullie in Weertbergen. Een week lang en dat met prachtig weer. Het huis was prima, heerlijk ruim, sauna, en met twee vaatwassers wat fijn is met een grote groep. Wel hadden we een min puntje toen we aankwamen, niet alles was goed schoon, maar daar werd goed mee omgegaan. We kijken met veel plezier terug op een mooie week. Ginie en Gerard van de Kraats
Anna-Maria Wille
Op zich was het een fijn verblijf op dit vakantiepark.
In het huis zelf ontbrak het ons aan niets.
Met het zomerse weer was het alleen enorm jammer dat het buitenbad van het zwembad gesloten was. Ook kwam de parkbeveiliging achter ons aan toen we de eerste nacht een beetje te lawaaierig waren. De tweede nacht kwam hij en wilde als straf geld van ons, hoewel de buren luider te horen waren, zelfs een groep jonge mensen die voorbij rende en zich niet aan de regels hield, interesseerde hem niet. Daarom niet aan te raden voor een groep vrienden die gewoon willen relaxen.
Anna-Maria Wille
Op zich was het een fijn verblijf op dit vakantiepark.
In het huis zelf ontbrak het ons aan niets.
Met het zomerse weer was het alleen enorm jammer dat het buitenbad van het zwembad gesloten was. Ook kwam de parkbeveiliging achter ons aan toen we de eerste nacht een beetje te lawaaierig waren. De tweede nacht kwam hij en wilde als straf geld van ons, hoewel de buren luider te horen waren, zelfs een groep jonge mensen die voorbij rende en zich niet aan de regels hield, interesseerde hem niet. Daarom niet aan te raden voor een groep vrienden die gewoon willen relaxen.
G van de Kraats
Wij hebben met onze kinderen en kleinkinderen ons 40 jarig huwelijk gevierd in een grote woning bij jullie in Weertbergen. Een week lang en dat met prachtig weer. Het huis was prima, heerlijk ruim, sauna, en met twee vaatwassers wat fijn is met een grote groep. Wel hadden we een min puntje toen we aankwamen, niet alles was goed schoon, maar daar werd goed mee omgegaan.
We kijken met veel plezier terug op een mooie week. Ginie en Gerard van de Kraats
Mara Mutsaers-Smetsers
Er stond een mange rij bij de receptie. Maar die was snel weg. Het systeem lag eruit waardoor ze niet konden zien wat er zat in het bedrag dat ik nog moest betalen. Dat was wel erg onhandig. We waren met een groep van 22 personen en iedereen moest via de poort van de receptie naar binnen. Dat was lastig uitleggen terwijl de andere poort vlakbij ons huisje zat.
Martina Elzinga
De accommodatie was naar alle verwachtingen! Echt heel mooi en luxe. We zaten dichtbij de faciliteiten wat ook veel scheelt als je met zoveel man incl. Kleine kinderen bent. Zeker voor herhaling vatbaar.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 317319
Laatst bijgewerkt: 15.03.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/317319.htm
«Luxe villa met 5 badkamers en ligbad, bij...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 12 gegeven Beoordelingen.
en commissies
