Comfortabel vakantiehuis met magnetron in de...
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV, DVD-speler, radio), open keuken(koffiezetapparaat(pads), magnetron), badkamer(bad of douche, wastafel))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), overloop)
berging, verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair, parking
De vrijstaande vakantiehuizen liggen verspreid over het waterrijke Villapark Akenveen. Ze zijn verzorgd ingericht en liggen op ruime kavels. Je hebt de keuze uit een 4-pers. variant (NL-9482-01) of een 6-pers. variant (NL-9482-02). Bij deze laatste beschik je over een 2-pers. bedstee of een 2-pers. slaapbank in de woonkamer. De NL-9482-03 is een luxe, rietgedekte variant met oa. sfeerhaard, twee badkamers en boxspringbedden. Alle huizen beschikken over een tuin met terras en tuinmeubilair.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging


Plaats en de locatie van de accommodatie
Genieten in Drenthe aan het water, dit kan op Villapark Akenveen! In de omgeving zijn vele mogelijkheden om je verblijf in deze fraaie omgeving naar eigen wens invulling te geven. De kop van Drenthe biedt een enorme variatie landschapsvormen. Het uitstekende fietspadennet voert je door het Nationaal park Drentsche Aa, over heidevelden, langs hunebedden en door pittoreske Drenthse dorpjes. Wil je een museum bezoeken? Dan is het Molenmuseum De Wachter in Zuidlaren, absoluut de moeite waard. Een dagje gezellig zwemmen met de kinderen in het subtropische zwembad in Zuidlaren behoort ook tot de mogelijkheden, de toegang voor de parkgasten is gratis. Het fraaie park is gelegen aan de prachtige door bronwater gevoede recreatieplas. De ligging direct aan de Drentse Aa is bijzonder te noemen. Dankzij de royale opzet van het park en de ruime kavels heeft elke villa een eigen uitzicht over het water of de omgeving.
Villapark Akenveen heeft uitgebreide zwem-, vis- en duikmogelijkheden in de kraakheldere plas op het park. Er zijn vele faciliteiten, waaronder een indoor speelplaats en een kinderboerderij.
Indien uw huisdier niet is aangevraagd, kan toegang tot het park en de geboekte accommodatie worden geweigerd bij aankomst. Neem hiervoor contact op met ons customer contact center.
Reserveringen gedaan door bedrijven voor hun eigen werknemers zijn altijd op aanvraag. Mocht de reservering akkoord worden bevonden dan zullen de volgende regels gehanteerd worden: maximaal 1 werknemer per slaapkamer, elke twee weken wordt er een extra eindschoonmaak berekend, elke twee weken wordt er nieuw bedlinnen berekend.
Dit park is vuurwerkvrij.( op het park mag geen vuurwerk afgestoken worden, maar omgevingsgeluiden kunnen niet worden uitgesloten).
Van 23 augustus 2021 t/m de zomer van 2022 zal Villapark Akenveen worden uitgebreid. Hierdoor zullen er langs de route op het park bouwwerkzaamheden plaatsvinden. We doen er alles aan eventuele hinder tot een minimum te beperken.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 19-04-2025
70 Beoordelingen
Totale beoordeling
Vidaillac
Mancini
Puentes
Colomina
Camprubi Puig
Laaboudi
Fernandez Lerma
Lebesque
Het huis voelde als een thuis weg van huis, Het was mooi ingericht en had alles wat we nodig hadden, Bovendien was het omgeven door natuur een grote bonus!
R.H. Tieke
Prettige manier geholpen
Lackmann
Ruime en comfortabele vakantiehuis, De magnetron was een handige aanvulling voor snelle maaltijden
Mussels
Een fantastisch vakantiehuis! We hielden van de moderne open haard en de ruime indeling, Het voelde echt privé met de tuin zo goed ingericht
Marco Bron
Het huisje is prima en het is hier heel rustig.
Voesenek
Een fijn huisje op een mooie plek.Grote tuin eromheen.Heerlijk rustig.Prachtige omgeving
bianca dalstra
Leuk huisjes rustig om heen uitzicht op de plas en haasjes gezien toe ik smorgen wakker werd
J Neuvel
Het huisje was goed maar een min puntje was de slechte staat van het behang.
Joyce Blankestijn
Prettige ontvangt, prima huisje, heel fijn dat er een vaatwasser en wasmachine waren, heel veel grond rondom het huisje.
H.C. Oorebeek
Warm welkom. Welkomspakketje als verassing
E. Booy
We werden ontvangen door een zeer vriendelijke dame. Zij gaf ons veel info over park en omgeving.
Hess
Ngl, dieses Ferienhaus ist anders, Tonnen von Platz und alles føles så hyggelig, Die Gastgeber sind entspannt und wirklich einladend, Die Naturansichten von der Terrasse sind ein totaler Gewinn für das Morgenkaffee-Ästhetik, Außerdem ist die Tatsache, dass es rauchfrei ist, ein großer Pluspunkt, Wenn du nach einem Ort suchst, um dich zu entspannen und mit Freunden zu chillen, ist dies der richtige Ort
Waugh
Gallis
Frans Van Schilt
Leuke ontvangst. Huisje gewoon goed niet bijzonder maar alles wat nodig is was er. Overigens veel privacy door de bouw van de huisjes en de grote tuinen. Voor ons een goede uitvalsbasis om een paar etappes van het Pieterpad te lopen. WiFi op een apparaat tegelijk was wel erg zuinig.
Marie-José van der Zanden- van Damme
Bij aankomst zijn wij zeer goed en vriendelijk geholpen. Ook tijdens ons verblijf. De accommodatie was ook uitstekend keurig en netjes. In het restaurant vriendelijk personeel. De omgeving en de natuur in en om het park is prachtig om te wandelen. Wij hebben het gebruikt als uitvalbasis voor het Pieterpad. Drenthe is een prachtige provincie.
Simone Sillen- Smeets
Mooi ruim huisje. Nu weids uitzicht. In de drukke tijd wordt die ruimte ingenomen door caravans en/of tenten. Dan lijkt de plaats erg ingesloten. Badkamer zou moderner gemaakt kunnen worden.
Jacolien Van Wissen
Aankomst goed, vriendelijk ontvangen... het weer was fentastische waardoor we erg hebben genoten. Huis prima, alleen de buiten meubels konden beter. Wat we misten was een winkel voor verse broodjes..... zuidlaren was erg druk.... zwemvijver was super, alleen bij slecht weer weinig te doen v oor kinderen
Perpet Pascal
Goed en vlot kunnen inchecken met de nodige info over het huis en park. Het huisje zelf was goed maar wel de nodige update nodig ivm sanitair dat wat verouderd is. Wel was het proper en alles werkte naar behoren. Prachtige omgeving waar zowel ouders als kinderen rust kunnen vinden op het grote domein. Waterplas en strand waar het over het algemeen rustig vertoeven was.
Baudelet
Een comfortabele en eenvoudige optie voor onze familie, Het huis had alle essentiële dingen die we nodig hadden, inclusief een magnetron en kabel-tv, Het was geweldig om genoeg ruimte te hebben voor iedereen om te ontspannen na onze dagtochten naar nabijgelegen attracties zoals het Drents Museum en de charmante Koren- En Oliemolen De Wachter, De locatie was rustig, wat we waardeerden, hoewel het iets verder van de hoofdwegen was dan we verwachtten, Over het geheel genomen, een solide keuze voor een natuurgerichte vakantie
Raphael Pfeuffer
De aankomst en de receptie waren zeer vriendelijk, de eerste accommodatie was helaas niet optimaal, maar na een gesprek met het personeel, werd onmiddellijk een vervangende accommodatie georganiseerd, die onberispelijk was. Bedankt voor deze goede en onproblematische service. We zullen graag opnieuw gebruik maken van dit doel.
JJ Smits
we hebben een prima vakantie gehad het huisje was top het park zelf was ook goed alleen vonden wij het erg uitgestorven ondanks dat het toch hoogseizoen in het restaurant waren we tot 2 keer toe de enige gasten op etenstijd.
J Algra
geen opmerkingen ps.het weer zat niet mee verder wel mooi
M.P. Graveland
We hebben genoten van alles. Fietsen, wandelen enz. Het was niet zulk lekker weer maar desondanks was het hier prima vertoeven.
johan oomen
daar moet je zelf wat van maken
Henrita Kosterman-Fijnenberg
Kregen een ander huisje aangeboden dan geboekt, gloednieuw met alle voorzieningen aanwezig. Het lag aan de rand van het vakantiepark op een deel waar nog gebouwd wordt. Er waren drie huisjes in de verhuur en twee in aanbouw, voor de rest nog open kavels. Heerlijk rustig en een geweldig uitzicht. Omdat het in de bouwvak viel, waren er geen bouwactiviteiten. Mooie uitvalbasis voor fiets- of wandeltochten en ook de cultuur ligt om de hoek. Denk aan het bezoeken van borgen in de provincie Groningen en de Drentse havezaten. Verder liggen de steden Groningen en Assen ook op een steenworp afstand.
A.g Merx
wij hebben een prachtige vacantie gehad goede camping mooie omgeving veel gezien prachtige villa een klein minpuntje vonden wij de tv en het aan bod op tv maar verder alles goed
HD Smit
Alles was goed
DF Verhoef
Het was een geweldig vakantie, geen moment van vervelling. Alleen jammer dat de villa's dicht op elkaar staan. Volgendjaar gaan we zeker weer. Behoorlijk gastvrij, met open arm ontvangen. Ook heel leuk bij aan komt een leuk cadeautje.
jan Van den brink
boek je op de site van belvilla dan wordt de indruk gewekt dat je een huisje krijgt met een steiger naar het water,omdat er geen plattegrond bij is, kun je het huisnummer niet zien dat je toegewezen wordt,ik mag graag vissen dus bij de receptie aangekomen zei die mevrouw dat ik midden in het park terecht kwam,tussen twee vijvers in,jammer maar het kon niet verandert worden ,volgeboekt.maar verder was het prima.
Marco Bron
Het huisje is prima en het is hier heel rustig.
Voesenek
Een fijn huisje op een mooie plek.Grote tuin eromheen.Heerlijk rustig.Prachtige omgeving
bianca dalstra
Leuk huisjes rustig om heen uitzicht op de plas en haasjes gezien toe ik smorgen wakker werd
J Neuvel
Het huisje was goed maar een min puntje was de slechte staat van het behang.
Joyce Blankestijn
Prettige ontvangt, prima huisje, heel fijn dat er een vaatwasser en wasmachine waren, heel veel grond rondom het huisje.
H.C. Oorebeek
Warm welkom. Welkomspakketje als verassing
E. Booy
We werden ontvangen door een zeer vriendelijke dame. Zij gaf ons veel info over park en omgeving.
R.H. Tieke
Prettige manier geholpen
J Algra
geen opmerkingen ps.het weer zat niet mee verder wel mooi
M.P. Graveland
We hebben genoten van alles. Fietsen, wandelen enz. Het was niet zulk lekker weer maar desondanks was het hier prima vertoeven.
johan oomen
daar moet je zelf wat van maken
A.g Merx
wij hebben een prachtige vacantie gehad goede camping mooie omgeving veel gezien prachtige villa een klein minpuntje vonden wij de tv en het aan bod op tv maar verder alles goed
HD Smit
Alles was goed
DF Verhoef
Het was een geweldig vakantie, geen moment van vervelling. Alleen jammer dat de villa's dicht op elkaar staan. Volgendjaar gaan we zeker weer. Behoorlijk gastvrij, met open arm ontvangen. Ook heel leuk bij aan komt een leuk cadeautje.
Simone Sillen- Smeets
Mooi ruim huisje. Nu weids uitzicht. In de drukke tijd wordt die ruimte ingenomen door caravans en/of tenten. Dan lijkt de plaats erg ingesloten. Badkamer zou moderner gemaakt kunnen worden.
Perpet Pascal
Goed en vlot kunnen inchecken met de nodige info over het huis en park. Het huisje zelf was goed maar wel de nodige update nodig ivm sanitair dat wat verouderd is. Wel was het proper en alles werkte naar behoren. Prachtige omgeving waar zowel ouders als kinderen rust kunnen vinden op het grote domein. Waterplas en strand waar het over het algemeen rustig vertoeven was.
Frans Van Schilt
Leuke ontvangst. Huisje gewoon goed niet bijzonder maar alles wat nodig is was er. Overigens veel privacy door de bouw van de huisjes en de grote tuinen. Voor ons een goede uitvalsbasis om een paar etappes van het Pieterpad te lopen. WiFi op een apparaat tegelijk was wel erg zuinig.
Jacolien Van Wissen
Aankomst goed, vriendelijk ontvangen... het weer was fentastische waardoor we erg hebben genoten. Huis prima, alleen de buiten meubels konden beter. Wat we misten was een winkel voor verse broodjes..... zuidlaren was erg druk.... zwemvijver was super, alleen bij slecht weer weinig te doen v oor kinderen
Raphael Pfeuffer
De aankomst en de receptie waren zeer vriendelijk, de eerste accommodatie was helaas niet optimaal, maar na een gesprek met het personeel, werd onmiddellijk een vervangende accommodatie georganiseerd, die onberispelijk was. Bedankt voor deze goede en onproblematische service. We zullen graag opnieuw gebruik maken van dit doel.
Marie-José van der Zanden- van Damme
Bij aankomst zijn wij zeer goed en vriendelijk geholpen. Ook tijdens ons verblijf. De accommodatie was ook uitstekend keurig en netjes. In het restaurant vriendelijk personeel. De omgeving en de natuur in en om het park is prachtig om te wandelen. Wij hebben het gebruikt als uitvalbasis voor het Pieterpad. Drenthe is een prachtige provincie.
JJ Smits
we hebben een prima vakantie gehad het huisje was top het park zelf was ook goed alleen vonden wij het erg uitgestorven ondanks dat het toch hoogseizoen in het restaurant waren we tot 2 keer toe de enige gasten op etenstijd.
Henrita Kosterman-Fijnenberg
Kregen een ander huisje aangeboden dan geboekt, gloednieuw met alle voorzieningen aanwezig. Het lag aan de rand van het vakantiepark op een deel waar nog gebouwd wordt. Er waren drie huisjes in de verhuur en twee in aanbouw, voor de rest nog open kavels. Heerlijk rustig en een geweldig uitzicht. Omdat het in de bouwvak viel, waren er geen bouwactiviteiten. Mooie uitvalbasis voor fiets- of wandeltochten en ook de cultuur ligt om de hoek. Denk aan het bezoeken van borgen in de provincie Groningen en de Drentse havezaten. Verder liggen de steden Groningen en Assen ook op een steenworp afstand.
jan Van den brink
boek je op de site van belvilla dan wordt de indruk gewekt dat je een huisje krijgt met een steiger naar het water,omdat er geen plattegrond bij is, kun je het huisnummer niet zien dat je toegewezen wordt,ik mag graag vissen dus bij de receptie aangekomen zei die mevrouw dat ik midden in het park terecht kwam,tussen twee vijvers in,jammer maar het kon niet verandert worden ,volgeboekt.maar verder was het prima.
Simone Sillen- Smeets
Mooi ruim huisje. Nu weids uitzicht. In de drukke tijd wordt die ruimte ingenomen door caravans en/of tenten. Dan lijkt de plaats erg ingesloten.
Badkamer zou moderner gemaakt kunnen worden.
jan Van den brink
boek je op de site van belvilla dan wordt de indruk gewekt dat je een huisje krijgt met een steiger naar het water,omdat er geen plattegrond bij is, kun je het huisnummer niet zien dat je toegewezen wordt,ik mag graag vissen dus bij de receptie
aangekomen zei die mevrouw dat ik midden in het park terecht kwam,tussen twee vijvers in,jammer maar het kon niet verandert worden ,volgeboekt.maar verder was het prima.
DF Verhoef
Het was een geweldig vakantie, geen moment van vervelling.
Alleen jammer dat de villa's dicht op elkaar staan.
Volgendjaar gaan we zeker weer.
Behoorlijk gastvrij, met open arm ontvangen.
Ook heel leuk bij aan komt een leuk cadeautje.
Henrita Kosterman-Fijnenberg
Kregen een ander huisje aangeboden dan geboekt, gloednieuw met alle voorzieningen aanwezig. Het lag aan de rand van het vakantiepark op een deel waar nog gebouwd wordt. Er waren drie huisjes in de verhuur en twee in aanbouw, voor de rest nog open kavels. Heerlijk rustig en een geweldig uitzicht. Omdat het in de bouwvak viel, waren er geen bouwactiviteiten.
Mooie uitvalbasis voor fiets- of wandeltochten en ook de cultuur ligt om de hoek. Denk aan het bezoeken van borgen in de provincie Groningen en de Drentse havezaten. Verder liggen de steden Groningen en Assen ook op een steenworp afstand.
JJ Smits
we hebben een prima vakantie gehad het huisje was top het park zelf was ook goed alleen vonden wij het erg uitgestorven ondanks dat het toch hoogseizoen in het restaurant waren we tot 2 keer toe de enige gasten op etenstijd.
Marie-José van der Zanden- van Damme
Bij aankomst zijn wij zeer goed en vriendelijk geholpen. Ook tijdens ons verblijf.
De accommodatie was ook uitstekend keurig en netjes. In het restaurant vriendelijk personeel.
De omgeving en de natuur in en om het park is prachtig om te wandelen.
Wij hebben het gebruikt als uitvalbasis voor het Pieterpad. Drenthe is een prachtige provincie.
Raphael Pfeuffer
De aankomst en de receptie waren zeer vriendelijk, de eerste accommodatie was helaas niet optimaal, maar na een gesprek met het personeel, werd onmiddellijk een vervangende accommodatie georganiseerd, die onberispelijk was. Bedankt voor deze goede en onproblematische service. We zullen graag opnieuw gebruik maken van dit doel.
Jacolien Van Wissen
Aankomst goed, vriendelijk ontvangen... het weer was fentastische waardoor we erg hebben genoten. Huis prima, alleen de buiten meubels konden beter. Wat we misten was een winkel voor verse broodjes..... zuidlaren was erg druk.... zwemvijver was super, alleen bij slecht weer weinig te doen v oor kinderen
Frans Van Schilt
Leuke ontvangst. Huisje gewoon goed niet bijzonder maar alles wat nodig is was er.
Overigens veel privacy door de bouw van de huisjes en de grote tuinen. Voor ons een goede uitvalsbasis om een paar etappes van het Pieterpad te lopen. WiFi op een apparaat tegelijk was wel erg zuinig.
Perpet Pascal
Goed en vlot kunnen inchecken met de nodige info over het huis en park.
Het huisje zelf was goed maar wel de nodige update nodig ivm sanitair dat wat verouderd is. Wel was het proper en alles werkte naar behoren. Prachtige omgeving waar zowel ouders als kinderen rust kunnen vinden op het grote domein. Waterplas en strand waar het over het algemeen rustig vertoeven was.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 318282
Laatst bijgewerkt: 20.04.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/318282.htm
«Comfortabel vakantiehuis met magnetron in de...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 70 gegeven Beoordelingen.
en commissies
