Twee gîtes met privé zwembad
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(open haard), eetkamer, keuken(waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers.king size bed, ligbad, douche, wastafel, bidet), slaapkamer met badkamer(stapelbed, douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel, toilet), wasruimte(wasdroger, wasmachine), relaxruimte(2-pers. slaapbank, TV, DVD-speler), toilet, tuindeuren, verwarming, strijkplank, strijkijzer)
Bijgebouw: (open keuken, woon/eetkamer, slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), douche, wastafel), toilet, verwarming)
Gastenverblijf Parterre: (open keuken, woon/eetkamer, slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), douche, wastafel), galerij slaapkamer(3x 1-pers. bed(90 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel), 2x toilet, verwarming)
terras(overdekt), terras, tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, omheind, 10 x 5 m.)
Deze ‘trouvaille’ ligt op 6km van Barjac, een pittoresk dorpje tussen de rivieren Ardèche en Cèze. Rivieren met veel strandjes en ideaal voor een kanotocht. Barjac wordt omringd door wijngaarden, lavendel- en zonnebloemvelden. De wekelijkse markt, een avondmarkt en een biologische markt: ze zijn een waar festijn voor uw zintuigen. Erna kunt u zich laten verwennen op één van de terrasjes. Naast de avontuurlijke omgeving is er ook een weelderige historische rijkdom. Bezoekt u een dagje Avignon, Nîmes of Montpellier aan de zee. Qua kunst kunnen wij Uzès en Arles aanrader; een scala aan galeries.
Aan de rand van het gehuchtje vindt u deze langgerekte villa met haar twee gastenverblijven met een eigen entree en terras. Ideaal voor meerdere echtparen of gezinnen. Alles tot op detail uitgedacht en tot in de puntjes verzorgd. De hoofdvilla heeft een terras waar u met zijn allen ‘al fresco’ kunt genieten van uw maaltijden. U kijkt uit op het lager gelegen zwembad en de vallei met in de verte bergen. Het zwembad is royaal en op het zonneterras staan ligbedden voor u klaar. Ernaast is nog een terrein van 10 x 20 meter waar een jeu-de-boulesbaan is en waar kinderen kunnen spelen.
Binnen voert comfort de hoofdtoon en staat sfeer hoog in het vaandel. Fijne banken waar je in kan luieren, luxe keukens waarbij de grootste keuken uitnodigt om met elkaar te kokkerellen en slaapkamers en badkamers die kwaliteit en ruimte bieden. Wij zijn erg blij met deze aanwinst in ons aanbod.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 5
badkamer met douche
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 11
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Meer 3 kilometer
3 kilometer
Supermarkt 5 kilometer
5 kilometer
Restaurant 2 kilometer
2 kilometer
Stadscentrum 5 kilometer
5 kilometer
100 kilometer
39 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 19-04-2025
8 Beoordelingen
Totale beoordeling
Paul De Roover
goede en vriendelijke ontvangst , rustige omgeving en mooie locatie
Jan Vanhees
Goed opgevangen bij aankomst. TV delen met anderen lag een beetje moeilijk. Heerlijk zwembad. Groene omgeving, maar wel tamelijk ver van grotere steden en bezienswaardigheden. Rust gegarandeerd.
eyraud sophie
Alles ging goed, de accommodatie was schoon en ruim, rustig en zeer aangenaam
Alfons Brems
Als adres werd door jullie Le Mas opgegeven. Persoonlijk hebben wij een beetje moeten zoeken dus beter Le Mas - rue de la cabane - opgeven. Huis is prachtig, veel privacy, maar geen airco dit was een minpunt bij 30-35°. Zwembad maakte alles goed. Ligt nogal afgelegen, geen direkte winkels in de buurt, bv bakker enz.
Lore Lacaze
We werden zeer goed ontvangen. Het huis is gewoon fantastisch: groot, rustig (niet over het hoofd gezien en zelfs een uitzicht op het veld), schoon, mooi ingericht, goed uitgerust om te koken, jeu de boules met verlichting, onderhouden zwembad, groot en schoon! Kortom, we brachten een week PERFECT door! Dankjewel
Alfons Brems
Als adres werd door jullie Le Mas opgegeven. Persoonlijk hebben wij een beetje moeten zoeken dus beter Le Mas - rue de la cabane - opgeven. Huis is prachtig, veel privacy, maar geen airco dit was een minpunt bij 30-35°. Zwembad maakte alles goed. Ligt nogal afgelegen, geen direkte winkels in de buurt, bv bakker enz.
Tibert van Herk
De omgeving is prachtig en er is veel te doen, zowel natuur als (sportieve) activiteiten. De ontvangst was prettig en op tijd. De accommodatie was schoon en ruim en bestaat uit 3 aparte eenheden dus erg geschikt voor bijvoorbeeld 2 gezinnen. Het uitzicht vanuit het zwembad was fantastisch. Dit is zeker een aanrader!!
V.K Van Huffel
Aangename ontvangst en goede rondleiding. Wanneer 's anderendaags een bijennest werd opgemerkt , werd ook snel tussenkomst van imker gergeld. Leuke omgeving en al wat nodig is, is aanwezig. Dank
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zuid-Frankrijk
Objectnummer: 388911
Laatst bijgewerkt: 20.04.2025
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 11 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/388911.htm
«Twee gîtes met privé zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 8 gegeven Beoordelingen.
en commissies
