Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Mooie gîte met privé zwembad

Max.  3   gasten
75m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 3  gasten
75m²
2 Slaapkamers
fhm-common::rebranding.favorit_hinzu
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (ingang, woonkamer(TV, zithoek), open keuken(fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron), badkamer(douche, wastafel), wasruimte(wasmachine), toilet)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), toilet)

Op de 2e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed))

ledikant, terras, tuin(omheind), tuinmeubilair, parking, trampoline, zwembad(privé), speeltoestellen, kinderstoel, hondenmand, hondenschaal

Deze heerlijke accommodatie in het groene hart van Frankrijk, de Auvergne, is voorzien alle gemakken. Met rust, ruimte, natuur en een prachtig uitzicht over de heuvels van de Combraille en de Creuse, geniet je hier volop van een onvergetelijke vakantie met familie of vrienden. Honden zijn ook van harte welkom (maximaal 3 grote honden is het advies)! Het verblijf biedt plaats aan maximaal 3 volwassenen of 2 volwassenen en 2 kinderen.

De woning bevindt zich in het departement Puy-de-Dôme. Je kunt er heerlijk wandelen en je vindt er diverse pittoreske plaatsen, zoals Charron, Bussières en Roche-d'Agoux. Een dagje naar de Cascade du gour Saillant, op ongeveer 24 km afstand van de gîte, kun je zeker niet overslaan.

Enkel het voorste gedeelte van deze voormalige 'fermette' (boerderij) wordt verhuurd door de huiseigenaren. Het is het laatste huis in een klein dorpje aan een doodlopende weg. De tweede etage is bereikbaar via de slaapkamer op de eerste etage en het knusse verblijf is voorzien van een bijzonder sfeervolle inrichting. Er is speelgoed voor de honden en ze kunnen veilig spelen in de omheinde privétuin. Het eigen zwembad biedt heerlijke verkoeling tijdens de zomerdagen!

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Terras
tuin met schutting

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche


Keuken

Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Ligstoelen
Wasmachine
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Strijkplank
Fietsenstalling
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 3

1 eenpersoonskamer
1 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 3.9 kilometer

3.9 kilometer

Stadscentrum 4.9 kilometer

4.9 kilometer

Luchthaven 85.4 kilometer Clermont Ferrand

85.4 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 11:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 4; gratis.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 28 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


8 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.5 Inrichting
4.5 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.5 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Dimitri TIMBREMONT

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Heel goed onthaal, verzorgd huisje met alle voorzieningen, zeer rustige buurt, hondvriendelijk met loopweide

Monica

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

Een heerlijk verblijf bij Edwin & Natasha. Het huisje heeft alles wat je nodig hebt, van een föhn tot, het allerbelangrijkste, een kurkentrekker! Een warm welkom met een knetterend haardvuur was perfect. De aandacht voor details was geweldig en het welkomstpakket was een leuke verrassing. Op een avond hadden we hulp nodig en zij kwamen ons te hulp, samen met hun geweldige buren. We hopen dat we hier nog vaak kunnen verblijven tijdens de renovatie en zullen hen aan iedereen aanbevelen! Nogmaals bedankt 🙂

Scott

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Spaans

Ik kan Edwin en Natasha niet genoeg bedanken voor een fantastisch verblijf. Het huisje heeft alles wat je nodig hebt, van een föhn tot, het allerbelangrijkste, een kurkentrekker! Het warme welkom met een knetterend haardvuur was perfect. De aandacht voor details was geweldig en het welkomstpakket was een leuke verrassing. Op een avond hadden we hulp nodig en ze kwamen ons te hulp, samen met hun geweldige buren. We kijken ernaar uit om hier nog veel meer te verblijven tijdens de renovatie en zullen ze aan iedereen aanbevelen! Nogmaals bedankt 🙂

Pieric

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Ik kan Edwin & Natasha niet genoeg bedanken voor een heerlijk verblijf, Het huisje heeft alles wat je nodig hebt, van een haardroger tot, nog belangrijker, een kurkentrekker! Een warm welkom met een knapperend haardvuur was perfect, De aandacht voor detail was geweldig en het welkomstpakket was een aangename verrassing, We hadden hulp nodig op een avond en ze schoten te hulp samen met hun geweldige buurman, We hopen hier vele verblijven te hebben terwijl we renoveren en zullen hen aan iedereen aanbevelen! Nogmaals bedankt

Sara

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Engels

Ik kan Edwin en Natasha niet genoeg bedanken voor een geweldig verblijf. Het huisje is uitgerust met alles wat je maar nodig kunt hebben, van een föhn tot, het allerbelangrijkste, een kurkentrekker! Het warme welkom met een knetterend vuur was gewoon perfect. De aandacht voor detail was onberispelijk en de welkomstmand was een heerlijke verrassing. Op een avond moesten we om hulp vragen en zij kwamen, samen met hun lieve buurman, ons te hulp. We kijken uit naar nog veel meer verblijven hier terwijl we aan de renovatie werken en zullen ze zeker aan iedereen aanbevelen! Nogmaals bedankt 🙂

Flore

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Italiaans

Ik kan Edwin en Natasha niet genoeg bedanken voor een fantastisch verblijf. Het huisje heeft alles wat je nodig hebt, van een föhn tot, het allerbelangrijkste, een kurkentrekker! Een warm welkom met een knetterend vuur was perfect, De aandacht voor detail was geweldig en de welkomstmand was een leuke verrassing, We hadden op een avond hulp nodig en ze kwamen ons te hulp, samen met hun geweldige buurman, We hopen hier nog vaak te verblijven terwijl we renoveren en zullen ze aan iedereen aanbevelen! Nogmaals bedankt 🙂

Ralf

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Ik kan Edwin en Natasha niet genoeg bedanken voor een fantastisch verblijf. Het huisje heeft alles wat je nodig hebt, van een föhn tot, het allerbelangrijkste, een kurkentrekker! Het warme welkom met een knetterend haardvuur was perfect. De aandacht voor details was geweldig en het welkomstpakket was een leuke verrassing. Op een avond hadden we hulp nodig en ze kwamen ons te hulp, samen met hun geweldige buren. We hopen hier nog vaak te verblijven tijdens de renovatie en zullen ze aan iedereen aanbevelen! Nogmaals bedankt 🙂

Dimitri TIMBREMONT

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Heel goed onthaal, verzorgd huisje met alle voorzieningen, zeer rustige buurt, hondvriendelijk met loopweide


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Objectnummer: 412331

Laatst bijgewerkt: 22.02.2025

Advertentie online sinds: 2 Jaren, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/412331.htm


«Mooie gîte met privé zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 8 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat