Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantieappartement Gezinsvakantie Borkum

Max.  2   gasten
58m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 2  gasten
58m²
1 Slaapkamers
fhm-common::rebranding.favorit_hinzu
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online



Beschrijving

Te huur vakantieappartement 5 “Langeß” op het Noordzee-eiland Borkum aan de Neue Straße 28, gelegen op de bovenverdieping met 1x slaapkamer, 1x badkamer met gelijkvloerse douche en designsauna, woonkamer met bank en open keuken met eettafel.
Stijl, charme en comfort! Een ontspannen vakantie breng je door in dit prachtige 2-kamerappartement (58 m²) op de 1e verdieping.
De lichte woonkamer met bank en tv wordt aangevuld door de moderne kitchenette. De woonkamer wordt overspoeld met licht en maakt indruk met een prachtig uitzicht. Daarna volgt het indrukwekkende dakterras, dat al snel uw favoriete plek zal worden. Gebruik uw eigen strandstoel, tafel en stoel om te ontspannen.
De slaapkamer met tweepersoonsbed heeft een tweede tv. Een reiswieg (zonder beddengoed) en een kinderstoel zijn op aanvraag beschikbaar.
De badkamer is een echt hoogtepunt! De badkamer is uitgerust met een gelijkvloerse douche en een eigen designsauna en zal u zeker bevallen. Een wasruimte kunt u gezamenlijk gebruiken.

Slaapplaats

Slaapkamers
Kingsize bed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Supermarkt 0.05 kilometer

0.05 kilometer

Restaurant 0.02 kilometer

0.02 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer

Luchthaven 5 kilometer

5 kilometer

Station 0.25 kilometer

0.25 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het vakantieappartement bevindt zich op de begane grond, direct in het historische stadscentrum. De woning is centraal gelegen en tegelijkertijd in een rustige zijstraat.
Het belangrijkste strand, de kuurpromenade en de twee promenades "Bismarckstrasse" en "Franz-Habich-Strasse" liggen "om de hoek en gemakkelijk te bereiken.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Volleybal
Wandelen
Waterskiën
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


67 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
4.9 Inrichting
4.9 Prijs / kwaliteit
4.9 Service
4.9 Ligging
4.9 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Andreas E.

5,0
5 5 5 5 5

Klasse Wohnung, zentral gelegen, gerne wieder

Daniela L.

5,0
5 5 5 5 5

Wir haben eine schöne Woche Erholung in der Wohnung Langeneß verbracht. Die Wohnung ist sehr gut gelegen, sehr zentral, dennoch ruhig. Eine sehr geschmackvolle eingerichtete Wohnung, es ist alles vorhanden was man für einen Aufenthalt braucht. Sehr schönes Badezimmer mit einfach zu bedienender Sauna. Ein Abstellraum/Fahrradkeller zum aufbewahren der Koffer/Fahrrräder. Wenn man früher anreisen sollte oder später abreist, hat man nicht das Problem, wohin mit dem Gepäck. Eine sehr gut funktionierende App, mit der man vorab alle Informationen zur Wohnung oder an/abreise bekommt. Uns hat es sehr gut gefallen und wir kommen bestimmt wieder.

Cora T.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Eine sehr schöne und vorallem super saubere Wohnung haben wir im November des Jahres vorgefunden. Auch die Ausstattung lässt wenig zu wünschen übrig. Eine indirekte Beleuchtung oder eine Leselampe am Sofa wäre sehr schön. Auch noch ein Garderobenständer im Flur in der kalten Jahreszeit fänden wir von Vorteil. Ansonsten ist die Wohnung aufgrund ihrer Lage und der Sauna nur zu empfehlen! Die Buchung samt aller Abwicklungen ist TOP .

Thomas M.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

De woning is erg goed. Niet alleen de locatie. Heel schoon en goed onderhouden.

Lars L.

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

We kennen het appartement al vele jaren. Wat ons ontbrak, was een leeslamp bij de bank, wat ooit aanwezig was. En jammer dat de dubbele terrasdeur alleen nog maar aan één kant geopend kan worden.

Helene Z.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een super mooie en gezellige woning, waar je je meteen op je gemak voelt! Geweldige afhandeling en organisatie. We plannen al onze volgende vakantie bij u!

Cornelia S.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Als er weer een kledingrek op de gang zou staan, zou dat geweldig zijn.

Ludwig S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een geweldige vakantiewoning. Een mooi "bewegend uitzicht". Alles keurig schoon, zodat je de spullen ook graag gebruikt. De bedden zijn, afgezien van de lattenbodems, goed, je kunt je bijna niet omdraaien, omdat de "slaap buur/man" wakker zou kunnen worden. Een oplossing hiervoor zou geweldig zijn. We komen 100% terug. Christiane en Ludwig Sachweh

Petra H.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

We hebben ons weer zeer goed gevoeld in het vakantiehuis Langeneß. Helaas was het weer niet zo zomers als vorig jaar, dus hebben we de heerlijke sauna benut. Misschien zou er een sluitinghulp voor het Velux-venster in de slaapkamer aangeschaft kunnen worden voor mensen die niet zo groot zijn. We komen graag weer terug.

Karl Heinz K.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Alles super georganiseerd en afgehandeld! Een kleine opmerking: de bedden kraken, een alternatief hoofdkussen zou fijn zijn, de automaat van de wastafelmengkraan moet opnieuw ingesteld worden! We waren zeer tevreden! Hartelijk dank!

Thorsten G.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Super mooie woning, goed gelegen in het centrum van Borkum met een "wintergeschikte" inrichting (verwarming, sauna, etc. Perfect!). De afhandeling van de huur was voorbeeldig!! We komen graag terug!!

Hans Dieter H.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Het was weer een zeer mooie vakantie. We hebben ons erg op ons gemak gevoeld in het mooie, zonnige appartement. Geweldige locatie, zeer groot terras. Kortom, alles was perfect.

Lars L.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Het enige dat we hebben gemist, zijn twee saunahandtowels. Verder was alles perfect zoals altijd.

Knuth S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Het was weer geweldig... Toplocatie en super vriendelijk personeel ter plaatse... We komen terug...

Stefan H.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Het was overal een zeer goede accommodatie. Alles was SUPER in orde! We komen graag terug.

Rainer H.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Geweldige appartement, super uitgerust met hoogwaardige apparaten en inventaris. SUPER: eigen sauna, snel internet, gratis gebruik van wasmachines en drogers, groot terras. De ligging is uitstekend. Het hele huis maakte een liefdevol onderhouden indruk. Als ik nu nog meer positiefs schrijf, wat zeker het geval is, wil iedereen daarheen en hebben we problemen om opnieuw te boeken. Het beste appartement dat we tot nu toe op Borkum hebben geboekt.

Hugo D.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een werkelijk geweldige locatie, dicht bij het centrum. De woning is zeer netjes en schoon. Het enige nadeel was dat het bed bij elke draai kraakte. Voor de rest is het een prachtige plek en verblijf.

Monique A.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Afhandeling, service, uitrusting simpelweg geweldig!!! Zeer aan te raden!!!

Rüdiger S.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

We waren voor de derde keer op Borkum in de Neteler appartementen ondergebracht. Dat spreekt eigenlijk al voor zich. Ook dit jaar was weer alles perfect georganiseerd en voorbereid. Alles was zoals altijd supernetjes en schoon. De appartementen zijn goed en mooi ingericht. De heer Neteler is bij problemen onmiddellijk bereikbaar en de zaken worden door hem direct afgehandeld. Voor ons is er alleen maar goeds te berichten.

Manuela K.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

We hebben ons vanaf het eerste moment op ons gemak gevoeld en komen heel graag terug!

Petra J.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Het verblijf was erg mooi. Als ik iets mag opmerken, het bed kraakte een beetje.

Peter O.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Kortom ... een prachtige vakantie, op een prachtig eiland, in een prachtig appartement! We komen heel graag nog een keer terug ... en dan het liefst in appartement Langeneß! We hebben echt van alles genoten.

Rüdiger S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Bereits voor de derde keer hebben we in de AltstadtVilla van familie Neteler een appartement gehuurd. Wederom hebben we ons zeer welkom gevoeld. De inrichting is vriendelijk en modern, de locatie centraal en rustig, en de organisatie perfect. Als het zich voordoet, zullen we ons graag opnieuw boeken.

Oliver U.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Het zou fijn zijn als er een informatiemap in de woning zou liggen: Wlan-wachtwoord, beschrijving van de televisie, info waar het afval wordt weggegooid, info over het gebruik van de sauna en de radio in de badkamer, dichtstbijzijnde glascontainer, papierafval, ...

Frank R.

4,0
4 4 4 4 4
Toon Duits

Die matras en de bedlinnen kunnen eventueel vernieuwd worden. Persoonlijk vond ik één kussen te weinig, bovendien was het erg dun. Maar verder was alles goed!

Erika J.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Een geweldig verblijf, centraal, schoon, om je goed te voelen!!

Marianne M.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Wij hebben ons in het appartement in het centrum van Borkum met uitzicht op de nieuwe vuurtoren zeer prettig gevoeld. Het is gezellig en uitstekend ingericht. De heer Neteler was altijd vriendelijk en snel bereikbaar. We komen graag terug.

Jessica B.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Die woning beviel ons erg goed en we komen graag terug! De uitrusting is echt geweldig en ook de locatie bevalt ons goed. Hartelijk dank voor het verplaatsen van de boeking vanwege Corona en voor het beschikbaar stellen van het reisbedje voor de baby. Als negatief punt is alleen te vermelden dat het bed kraakte.

Armin K.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Geweldig appartement, geweldige locatie, geweldige afhandeling, vakantie vanaf het eerste moment.

Lars V.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

De accommodatie "Langeneß" was zeer mooi, comfortabel en schoon. Het contact met de heer Neteler was altijd zeer vriendelijk en behulpzaam. We komen graag terug. Dank je.

Johannes S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

- We hebben ons zeer comfortabel gevoeld.
- Modern en zeer functioneel ingericht.
- Een groot terras met strandstoel, tafel en stoelen.
- En 's avonds in de sauna.
- Borkum, de perfecte vakantie!

Jürgen M.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

De inrichting en ligging van de Whg. Langeneß bevielen ons erg goed, centraal in de binnenstad, maar zeer rustig gelegen. Tijdens onze volgende vakantie op Borkum zullen we zeker tijdig proberen om weer de Whg. Nr.5 te boeken.

Christian H.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Er ontbrak een bierglas voor pils, voorweizen was er maar één. Eventueel aanvullen.

Sascha K.

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

De vakantiewoning is qua inrichting zoals beschreven en was bij binnenkomst schoon. We waren in principe tevreden met ons verblijf en beschouwen de woning als aanbevelenswaardig. Wat de sauna betreft kunnen we niets zeggen, omdat we deze wegens de hoge temperaturen niet hebben gebruikt. Een ding moet echter duidelijk zijn, aangezien dit tenminste op het moment van onze boeking uit de beschrijving niet bleek: Het dakterras dat bij het appartement wordt aangeprezen, is niet voor ons uitsluitend beschikbaar, maar wordt ook gebruikt door de partij die het direct aangrenzende grotere vakantieappartement nummer 4 heeft geboekt. Zo hadden we 's avonds meestal een zes koppige delegatie op "ons" terras voor ons appartement zitten. Ook al waren de heren vriendelijk en waren er geen problemen, voldeed deze situatie niet aan onze verwachtingen.

Brigitte H.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een prachtig appartement, we komen graag terug.

Fritz B.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeer mooi appartement met een super mooie terras. Het appartement is hoogwaardig ingericht, rustig en toch zeer centraal gelegen. We hebben een heel mooie vakantie gehad en zouden het appartement Langeneß op elk moment weer boeken. De afhandeling door de heer Neteler was weer zeer vriendelijk, eenvoudig en erg snel. Dat beviel ons in de laatste geboekte vakantie bij de heer Neteler al heel goed!! Ook de dame van de schoonmaak was uiterst vriendelijk.

Heinfried K.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Super mooie woning op de beste locatie.

Anja D.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Door bouwwerkzaamheden hadden we appartement 1. Ook een zeer mooi appartement. Verhuurder zeer vriendelijk. Snelle probleemoplossing. Elke tijd weer.

Torsten S.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Hallo meneer Neteler, het was een geweldige vakantie op Borkum. Uw vakantiehuis Langeneß was voor ons weer het beste wat je op Borkum kunt krijgen. De sauna in combinatie met het terras, waar je na de saunagang kunt afkoelen, is uniek. Bedankt en tot de volgende keer.

Verena R.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

We hadden een geweldige vakantie in dit prachtige appartement en komen graag terug.

Ulrike H.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

We hebben ons zeer welkom gevoeld in het appartement. De inrichting en vooral de locatie zijn uitstekend. Ook de afhandeling was eenvoudig. We komen volgend jaar graag terug!

Andreas O.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeker een aanrader. Toplocatie voor een eerlijke prijs!

Wolfgang H.

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

De woning is erg mooi, rustig en centraal gelegen. De keukenuitrusting zou kunnen worden uitgebreid met een extra pan met deksel en pannenlap, de stoelen op het dakterras met zitkussens en een zichtbescherming naar de buren. We waren over het algemeen zeer tevreden en kunnen de woning aanbevelen.

Beate H.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Wie altijd, alles super!! Een werkelijk zeer mooi appartement. De gehele afhandeling met meneer Neteler was erg vriendelijk en soepel. We komen altijd weer graag terug.

Ingrid G.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

De appartementen zijn zeer modern ingericht en van hoogwaardige kwaliteit. Vooral de badkamer met de sauna is gewoon geweldig. We hebben ons erg goed gevoeld en komen zeker terug. Hartelijk dank.

Claudia K.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeer mooi appartement. Alles tiptop schoon en onderhouden. Zeer vriendelijke en behulpzame schoonmaakdienst. De afhandeling/service/organisatie is zeer goed. Alles perfect georganiseerd en eenvoudig. We komen graag terug.

Ulrich S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Klasse locatie met perfecte voorzieningen. Wat ik persoonlijk nog graag gehad zou hebben: een eenvoudige stoel op de veranda om te "ontspannen" na de sauna zou fijn zijn geweest. PS: we hebben de toegang tot de bergingsruimtes niet weten te bereiken (een andere huurder ook niet) - zou handig zijn in de beschrijvingen hoe het slot te openen is. Verder: zeker voor toekomstig verblijf in Borkum!

Stefan R.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Wie altijd, een zeer mooie vakantie!

Dirk N.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Soweit weer alles perfect. We komen graag terug.

Doris L.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Spiegelleuchte badkamer was defect

Peter K.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Wij zijn helemaal enthousiast over hun appartement. We zouden het altijd weer graag boeken en ook hun verschillende appartementen aanbevelen. Groetjes, Fam. Korbel

Marco N.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een zeer mooi vakantieappartement!! Centraal gelegen. Modern ingericht. Wonderlijk badkamer incl. sauna (!) Absoluut aan te raden!!!

Margret T.

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Lampe boven de zithoek ontbreekt,

Corinna A.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

We hebben een geweldige week in december doorgebracht. Een prachtig appartement, zeer smaakvol ingericht met als hoogtepunt de badkamer met sauna. Wat wil je nog meer dan eindeloze strandwandelingen daar en weer opwarmen ;-) Het appartement heeft een goede centrale ligging, alles in het dorp is snel te bereiken. Tot het strand loopt men geen 10 minuten. Misschien zou een vloerlamp bij de bank handig zijn, omdat je daar anders moeilijk kunt lezen. Verder komen we zeker terug.

Renate G.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

We vonden de woning erg mooi en hebben van ons verblijf genoten. Vooral de kleine sauna! Als kleine verbeterpunten: een staande lamp of leeslamp bij de bank zou fijn zijn, misschien ook een schoenenborstel voor de woning. Toen hebben we gemerkt dat de koffiezetapparaat vermoedelijk kalkafzetting had (kalkhoudend water op Borkum). Dit zijn echt maar kleine dingen die onze vakantie-ervaringen niet hebben verstoord. We komen graag terug en raden de woning altijd aan.

Christiane B.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

De afhandeling van de boeking was bijzonder professioneel. De woning is zeer goed onderhouden en modern ingericht. Het hoogtepunt is de sauna in de prachtige badkamer. De woning ligt zeer centraal. We hebben ons erg op ons gemak gevoeld en kunnen deze woning met een gerust hart aanbevelen.

Tina M.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

We zouden geen andere woning op Borkum boeken! Locatie, inrichting, afhandeling... alles is gewoon perfect!

Tina M.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Het appartement is een absolute droom en de afhandeling verloopt altijd uitstekend!

Peter D.

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Waren nu al voor de derde keer daar en hebben al voor volgend jaar geboekt, het was een geweldige vakantie.

Edit N.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

We waren nu voor de 3e keer in dit huis, alle 3 appartementen bevielen ons heel goed, we hebben 10 mooie dagen gehad en we zullen terugkomen.

Rolf K.

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Wij waren zeer tevreden en hebben goed uitgerust. We zullen terugkomen.

Benjamin F.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

We waren nu voor de tweede keer in het appartement en waren opnieuw enthousiast. De inrichting is zeer goed onderhouden en schoon. Het appartement ligt zeer centraal, zodat alles binnen enkele minuten te voet bereikbaar is. We hebben zeer mooie dagen op Borkum doorgebracht en ons zeer welkom gevoeld in het appartement. Zeker weten zullen we dit jaar of volgend jaar terugkomen.

Manfred L.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Kort en bondig Alles top

Dagmar S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Geachte heer Neteler, ons verblijf tijdens Oud en Nieuw in uw vakantiehuis is ons zeer goed bevallen. Niet alleen de woning, maar ook de locatie zijn gewoon perfect voor een prachtige vakantie. Hartelijk dank.

Heidemarie M.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Het was allemaal zoals we op basis van de foto's hadden verwacht. Er is niets op de inrichting van het appartement aan te merken. Het is erg gezellig en we hebben ons er helemaal op ons gemak gevoeld. De weg naar zowel de stranden als naar winkels, restaurants en cafés is niet ver. We komen graag nog eens in de zomer terug om ook van het mooie dakterras en de strandstoel daarop te genieten en het eiland per fiets te verkennen. Tot ziens op Borkum.

Hansruedi F.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Die Altstadt-Villa "Langeness" is een bovengemiddeld vakantieappartement op een toplocatie in Borkum. De service voorafgaand aan de vakantie van de heer Neteler was perfect. Als enige negatief punt hadden we twee niet-functionerende kaartsleutels. Na een telefoontje naar de schoonmaakster hadden we dan in korte tijd twee vervangende sleutels. 100 procent aanbeveling!

Claudia K.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeer mooie flat. Alles tiptop schoon en goed onderhouden. Zeer vriendelijke en behulpzame housekeeping.
De afhandeling/service/organisatie is zeer goed. Alles perfect geregeld en ongecompliceerd. Wij komen graag terug.


Contactpersoon

Bedrijf Neteler Apartments
Dhr. T. Neteler

Dhr. T. Neteler

Andere accommodaties van Dhr. T. Neteler

Alle accommodaties weergeven van Dhr. T. Neteler

meer informatie

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Objectnummer: 414020

Laatst bijgewerkt: 05.02.2025

Advertentie online sinds: 2 Jaren, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/414020.htm


«Vakantieappartement Gezinsvakantie Borkum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 67 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat