Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

"Baltic Pier" (G-2-7)

Heiligenhafen

Max.  4   gasten
45m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  gasten
45m²
2 Slaapkamers
10% 02.04 tot 07.04.2025
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

14 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 2 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
10% Korting 02.04 tot 07.04.2025
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

14 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 2 Jaren online



Beschrijving

Het belangrijkste in één oogopslag:

4 personen
2 slaapkamers, badkamer, keuken-woon-eetkamer
Gratis Wi-Fi
Balkon
300 m tot het strand - strandmand inclusief van 15. 5. - 15. 9.
Niet-rokers en geen dieren
Gratis parkeerplaatsen
Vroege check-in en/of late check-out mogelijk afhankelijk van beschikbaarheid en overleg

Hartelijk welkom in ons in 2022 gerenoveerde appartement "Ostseepier" in huis G in het vakantiepark, op de 2e verdieping.
Het appartement heeft een woonoppervlakte van 45 m².

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (180x200 cm)
Slaapkamers 2
Stapelbed (90x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Balkon Balkon
Parkeren Parkeren
Kinderen welkom Kinderen welkom
niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Meer 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Supermarkt 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Restaurant 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

2 kilometer

Bus 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Luchthaven 135 kilometer Hamburg

135 kilometer

Station 9 kilometer Großenbrode

9 kilometer

Snelweg-afrit 3 kilometer Heiligenhafen-Mitte

3 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het appartement bevindt zich in het Oostzee Vakantiepark Heiligenhafen. Het strand ligt op ongeveer 300 m van het huis en is snel te bereiken via een korte wandeling over de promenade.

Direct aangrenzend aan het vakantiepark bevindt zich het „Aktiv-Hus“ met een zwembad, sauna en wellnesslandschap en een kinderspeelwereld. Hier is ook een bakkerij en een wasserette gevestigd. Diverse winkels en gastronomie, evenals een fiets- en skelterverhuur en een geweldige midgetgolfbaan sluiten hierop aan. Van het vakantiepark aan de Oostzee naar het stadscentrum en de havens is het ongeveer 2 km. Men kan mooi wandelen langs de promenade aan het binnenmeer of langs het strand. Wie met de auto gaat, vindt aan het andere eind van het binnenmeer (grenzend aan de havens en het stadscentrum) veel gratis parkeerplaatsen. Bovendien is er een uurlijkse busdienst vanaf het vakantiepark. Het gehele busverkeer in Heiligenhafen is gratis voor vakantiegangers.

Wat biedt Heiligenhafen? Vier kilometer zandstrand en duinlandschap: Of je nu een waterrat, zonneaanbidder of zandkastelenbouwer bent, hier kan iedereen echt zijn passende strandgedeelte vinden. Natuurlijk ontbreken ook de strandstoelen niet. In het appartement 'Oostzeepier' is het gebruik van de strandstoel inbegrepen.

Heiligenhafen is een mooie kleine stad met een stadscentrum en marktplein. Heiligenhafen is waarschijnlijk als havenstad midden de 13e eeuw ontstaan door de samenvoeging van verschillende dorpen. De stad is trots op haar vele historische vakwerkgebouwen. Elke woensdag en elke zaterdag vindt van 8 tot 13 uur de weekmarkt plaats op het marktplein. Andere evenementen zoals het Meifeest of de kerstbijeenkomst "Lichterglanz" vinden daar ook plaats. Talrijke boetieks en souvenirwinkels omzomen de straten tot aan de gemeentehaven.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Inline skaten
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Wandelen
Surfen
Kitesurfen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00
Aanbetaling: 25 % bij het boeken
Resterend bedrag: 3 weken voor aankomst

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving

meer informatie:

Aanvullende informatie over de huurprijs:
De toeristenbelasting bedraagt €1,80 per dag in het laagseizoen en €3,00 per dag in het hoogseizoen voor vakantiegangers vanaf 18 jaar.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 25-03-2025


13 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
4.9 Service
4.5 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

December 2024

Angela L. uit Buxtehude

4,8
5 5 5 4 5
Toon Duits

Super mooie vakantiewoning

De vakantiewoning is modern, van hoge kwaliteit en zeer praktisch ingericht. Er is veel opbergruimte, zonder dat je je beperkt voelt. Hoogwaardige apparaten in de keuken, voldoende servies. Alles is zeer schoon. Twee bakkerijen zijn te voet in 5 minuten bereikbaar, evenals enkele restaurants. Het strand ligt ongeveer 800 m verderop. We hebben ons erg op ons gemak gevoeld en komen heel graag terug.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie

Oktober 2024

Katja F. uit Luhden

4,6
5 5 4 4 5
Toon Duits

Altijd weer mooi

We waren voor de vierde keer in het appartement en het was zoals altijd fijn. Om te ontspannen, tot jezelf te komen, relaxen.

Oktober 2024

Familie A. uit Kakerbeck

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Hoogwaardig ingerichte woning

De woning is zwar klein, maar echt super mooi en zeer hoogwaardig ingericht! Het is alles zeer doordacht, alles is aanwezig en telkens weer mooi!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Single-vakantie, Strandvakantie

Augustus 2024

Familie F. uit Ahlerstedt

4,8
5 5 5 4 5
Toon Duits

Perfekte korte vakantie

We waren in augustus in dit zeer mooie appartement met een hoogwaardige inrichting. De kasten boden veel opbergruimte. Er zijn veel praktische en nuttige dingen aanwezig die je anders in vakantieappartementen vaak mist.

Geweldig was dat we een eigen strandstoel in de eerste rij op het strand konden gebruiken. Het dorpscentrum van Heiligenhafen is met de fiets snel te bereiken.

Wij komen graag weer terug.

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie

Augustus 2024

J. A. uit Bargstedt

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Wohlfühl - woning

Een goed uitgeruste en zeer schone accommodatie met kleine snufjes. Met liefde voor detail ingericht... gewoon om je goed te voelen. Geweldig gedaan !!!!!!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief

Augustus 2024

J. A. uit Bargstedt

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Wohlfühl - Appartement

Een goed uitgeruste en zeer schone accommodatie met kleine verfijningen. Met liefde voor detail ingericht... gewoonweg om je goed te voelen. Geweldig gedaan!!!!!!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief

April 2024

Christiane R. uit Hamburg

4,8
5 5 5 4 5
Toon Duits

Top uitgerust vakantieappartement in Heiligenhafen.

Het appartement bevindt zich in het vakantiepark Heiligenhafen, dicht bij de kust (strand en kliffen). Het appartement is absoluut nieuw, modern en gezellig ingericht. De uitrusting laat niets te wensen over. Hier kun je je echt op je gemak voelen. We hebben het appartement gebruikt voor een meidenweekend, maar door de doordachte indeling is het ook geschikt voor gezinnen met maximaal 2 kinderen.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

Februari 2024

Kerstin L. uit Ratzeburg

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Tol!!

Het was gewoon geweldig. Meteen hadden we het gevoel van "thuiskomen". Super ingerichte en gezellige woning. We komen graag weer terug.

Antwoord van Familie F. Ropers:

Vielen lieben Dank für die tolle Bewertung.

Augustus 2023

Sigrid S. uit Boppard

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeer tevreden

Zeer aardige eigenaars, en zeer behulpzaam. Het vakantieappartement is gezellig, zeer schoon en goed uitgerust, het komt overeen met de foto's. Voldoende servies, potten en bestek beschikbaar. Kleine maar voldoende badkamer, met veel opbergruimte. Het appartement bevindt zich op de 2e verdieping, er is een lift dus ook geschikt voor senioren en mensen met beperkingen. We voelden ons zeer comfortabel en komen graag terug.
Op het terrein is er veel te ontdekken, ook zijn er geweldige aanbiedingen voor kinderen, speeltuinen, skelters, overdekte speelplaats en fietsverhuur om de omgeving te verkennen. Er is een wasserette op het terrein, evenals restaurants en een kleine winkel. Het strand is goed te voet bereikbaar. Diverse recreatieve activiteiten worden aangeboden, zoals surflessen, zeilcursussen. Er zijn voldoende supermarkten in het dorp die ook op zondag geopend zijn.

Aanbevolen voor: Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

Juli 2023

Sandra K. uit Ahlerstedt

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Geweldig appartement dichtbij het strand.

Dit appartement is zeer individueel en van hoge kwaliteit ingericht, zoals te zien is op de gedetailleerde foto's. Vooral de keuken is uitstekend uitgerust. Alles is functioneel op elkaar afgestemd. Een ander pluspunt is de korte afstand tot het strand, de bakker en diverse restaurants.
Prijs-kwaliteitverhouding is dus top!
We komen graag terug!

Aanbevolen voor: Strandvakantie

Juni 2023

Birgit T. uit Aarbergen

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zonder enige eigen toevoegingen, alternatieven of hints: Wohlgefühlt = Behaaglijk gevoeld

We hebben ons zeer comfortabel gevoeld en zouden er op elk moment opnieuw onze vakantie willen doorbrengen. Het appartement is zeer mooi, praktisch ingericht en alles was schoon. We hebben niets gemist. Ik heb bijna altijd rugproblemen omdat de matrassen niet zo goed zijn. Hier had ik geen klachten.

Het complex is zeer goed onderhouden en alles wordt heel schoon gehouden. Het strand is op korte loopafstand en er zijn bakkers en restaurants in de buurt.

Je kunt er veel mooie fietstochten maken, omdat er veel fietspaden zijn. We vonden onze vakantie in Heiligenhafen erg leuk.

Eén ding zou nog kunnen worden verbeterd. Het zou fijn zijn als er een spiegel was waarin je je helemaal kon zien. En de douche is erg klein. Maar hier kun je mee omgaan, omdat verder alles goed was.

Antwoord van Familie F. Ropers:

Liebe Frau T.,
vielen Dank für die tolle Bewertung. Sie haben Recht, der große Spiegel fehlt immer noch. Ihre Anmerkung werden wir zum Anlass nehmen, uns jetzt endlich darum zu kümmern. An der Größe der Dusche lässt sich zur Zeit leider nichts ändern.
Es freut uns sehr, dass es Ihnen ansonsten in unserer Wohnung und in Heiligenhafen gut gefallen hat.

Vielen Dank.

Mei 2023

Irmgard & Wilfried R. uit Ahlerstedt

4,8
5 5 5 4 5
Toon Duits

: vakantie.

We voelden ons vanaf het eerste moment thuis in het appartement. Het interieur is zeer goed doordacht en praktisch, we ontbrak het aan niets. We merkten op dat het erg rustig was in het appartement, er was geen lawaai van de buren te horen. De nabijheid van het strand is geweldig. We hadden onze fietsen bij ons en hebben met veel plezier mooie tochten gemaakt van daaruit. We zullen nog vaak onze vakantie in dit appartement doorbrengen.

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie

Oktober 2022

Bärbel H. uit Hamburg

4,8
5 5 5 4 5
Toon Duits

Mooie, goed uitgeruste vakantiewoning

Het ontbreekt werkelijk aan niets in deze liefdevol en zeer modern ingerichte vakantiewoning. Elke hoek van deze kleine oase is perfect gepland en ingericht en toch lijkt niets hier rommelig. Alles past perfect bij elkaar en straalt comfort uit. Wij komen hier graag nog eens terug - en dan zeker voor iets langer :-))))

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie


Contactpersoon

Familie F. Ropers

Familie F. Ropers

Onze droom van een eigen vakantiewoning in Heiligenhafen is in vervulling gegaan. Bij de renovatie hebben we het appartement zo ingericht dat we het gewoonweg ideaal vinden en elke keer weer helemaal gelukkig zijn als we er een paar dagen kunnen doorbrengen. Wij zouden het fijn vinden als u zich er ook prettig voelt en heten u van harte welkom!


meer informatie

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Objectnummer: 426934

Laatst bijgewerkt: 25.03.2025

Advertentie online sinds: 2 Jaren, 1 maand

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/426934.htm


«"Baltic Pier" (G-2-7)» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 13 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
10% Korting 02.04 tot 07.04.2025
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat