Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Agriturismo in Castiglione del Lago met uitzi...

Max.  7   gasten
85m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 7  gasten
85m²
2 Slaapkamers
fhm-common::rebranding.favorit_hinzu
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online



Beschrijving

Op de 1e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank), open keuken(kachel, kokend waterkraan, broodrooster, koffiezetapparaat, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(douche, wastafel, toilet))

wasmachine(gedeeld met andere gasten), verwarming, tuin(gedeeld met andere gasten), BBQ(gedeeld met andere gasten), parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, 15 x 5 m., geopend van Jun t/m Sep), speeltoestellen, tafeltennistafel, kinderbed(op aanvraag), kinderstoel(op aanvraag)

Deze agriturismo ligt tussen Umbrië en Toscane, op het rustige platteland en op ongeveer 7 km van het meer van Trasimeno. Het vakantiehuis is omgeven door glooiende heuvels, wijngaarden, olijfbomen en lavendel en is gezegend met een prachtig uitzicht. In totaal zijn er 11 appartementen.

De locatie is ideaal om te wandelen door de natuurparken. Ook vind je diverse leuke stadjes op korte afstand, zoals Castiglione del Lago, Tuoro, Passignano, Città della Pieve, Paciano, Panicale, Perugia, Assisi, Chianciano Terme, San Casciano dei Bagni en Montepulciano.

Appartement Zinie heeft geen gereserveerde ruimte, maar het is mogelijk om naar de begane grond te gaan waar je achterin een ruimte vindt met een prachtig uitzicht, waar je een tafel voor jezelf kunt reserveren voor het hele verblijf. Maar er zijn ook andere tafels, die gebruikt kunnen worden door de andere gasten van de structuur. De agriturismo verkoopt lokale wijn en olijfolie. Er is een gemeenschappelijk zwembad en voor de kinderen zijn er speeltoestellen en een voetbalveld. Het is daarom ook een ideale plek voor gezinnen met kinderen.

Over Belvilla

Met een Belvilla ben je verzekerd van een geslaagde vakantie. Er is altijd wel een Belvilla die je een onvergetelijke vakantie bezorgt. We hebben een verrassend en ruim aanbod van unieke vakantiehuizen voor de zomervakantie, een weekendje weg of een weekje wintersport. Het aanbod bestaat uit meer dan 40.000 vakantiehuizen in 20 Europese landen. Unieke vakantiehuizen met typische regionale kenmerken op prachtige locaties, aan de kust, hoog in de bergen of centraal in het centrum. Denk aan authentieke landhuizen met zwembad in Frankrijk, bijzondere agriturismos in Toscane, stoere chalets in de Alpen of grote huizen in de Ardennen. Voor een gezin, een stel of voor een grote groep. Je vindt ze op de mooiste plekjes, dus er is genoeg te doen en te ontdekken voor iedereen! We zijn voortdurend op zoek naar nieuwe huizen en nieuwe bestemmingen die passen bij de wensen van onze gasten.

Een Belvilla geeft je de vrijheid om in pyjama te ontbijten of lange gesprekken te voeren zonder op de sluitingstijd van de bar te hoeven letten. Je kunt de heerlijkste gerechten maken met lokale ingrediënten en je kunt een ontspannen duik nemen in het privézwembad wanneer je maar wilt. Kortom, alle privacy in je tijdelijke huis! En dat dicht bij de lokale bevolking, zodat je de sfeer van de streek of het dorp kunt opsnuiven. De huiseigenaar of beheerder is discreet je aanspreekpunt ter plaatse en geeft graag bijzondere tips over de omgeving.
Licentie- of registratienummer: 0005086

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Tafeltennis

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Koelkast
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Wasmachine
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 7

1 driepersoonskamer
1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Skilift 37 kilometer

37 kilometer

Restaurant 2.1 kilometer

2.1 kilometer

Luchthaven 39 kilometer Perugia San Francesco d'Assisi Airport

39 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 12:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Schoonmaak: Tussentijdse schoonmaak € 50/keer.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Een auto is noodzakelijk ! Reserveer zelf een huur auto!


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


12 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Bert

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We loved our time at Zinie! De kinderen hadden veel plezier met tafeltennissen, en wij genoten van wandeltochten in de omgeving, De lokale wijn en olijfolie die te koop waren, waren heerlijke aanvullingen op onze maaltijden,

Stefanie

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Wat een geweldige ontsnapping! De accommodatie ligt tussen de glooiende heuvels, en het landschap is gewoon prachtig, De gastheren waren erg gastvrij en gaven ons tips voor lokale attracties,

Sam

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Ik heb een fantastische tijd gehad bij Zinie! De keuken was precies wat we nodig hadden om maaltijden te bereiden met lokale ingrediënten, en de gemeenschappelijke ruimte was perfect om te genieten van een diner met uitzicht, Het personeel was ook vriendelijk en behulpzaam,

Evelyn

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

De afneembare planken voor de schuur zijn een hit! Terwijl het gewicht door het zwembad tot een minimum was gereduceerd, werd de winter geschilderd en werd de fantastische balans tot niets gereduceerd en stond het zwembad in lichterlaaie,

Alisa

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Zinie overgick staat op het punt om het op te geven! Het is in de tussentijd charmant, maar alles kan verwarrend zijn. In plaats van iemand anders te veel te betalen, moet je eerlijk zijn. Dit is absoluut het geval!

Drikus

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Zinie is een verborgen pareltje! De locatie is perfect om zowel Umbrië als Toscane te verkennen. We bezochten verschillende charmante stadjes in de buurt en keerden elke avond terug naar het rustige huis. Een echte aanrader!

Robert

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Kerstin

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Zinie was een heerlijke retraite! Het buitenzwembad was een fantastische plek om te ontspannen na het verkennen van het prachtige omliggende platteland, De tuinviews waren sereen en we waardeerden de rustige sfeer, Zeker aan te raden voor een vredige ontsnapping!

Chantal

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Deze agriturismo is een perfecte uitvalsbasis om de omgeving te verkennen. We hebben genoten van het bezoek aan het Trasimenomeer en de nabijgelegen steden. De rust van het landgoed maakte het een geweldige plek om naar terug te keren na een dagje sightseeing.

Lothar

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Simona, Frederico en hun zoon waren absoluut charmant - perfecte gastheren, Simona (die perfect Engels spreekt) was er voor elk advies en hulp, die ze vriendelijk en bereidwillig aanbood, Tegelijkertijd waren ze discreet en blij om je te laten genieten van je vakantie, De faciliteiten zijn geweldig - het zwembad is mooi en ruim (voldoende ligbedden en een buitendouche), de BBQ en de gemeenschappelijke ruimte zijn uitzonderlijk - alle mogelijke gadgets en snufjes die je maar kunt wensen, We kozen ervoor om de gemeenschappelijke keuken en BBQ de meeste avonden te gebruiken, we waren de enigen die de faciliteiten gebruikten en zaten buiten om te genieten van prachtige zonsondergangen over de vallei, De locatie van het pand is geweldig, Dicht bij Citta della Pieve en de A1 om te verkennen, het meer en ook Perugia, We kennen de omgeving vrij goed, maar hebben een aantal geweldige nieuwe plekken ontdekt, waaronder de Lamborghini-wijnmakerij, We zijn dol op Cortona en hebben er een dag doorgebracht, de veerboot naar Isola genomen Maggiore en genoot ook van de openluchtbioscoop in Castiglione del Lago. Er zijn letterlijk heel veel supermarkten, restaurants en pizzeria's in de buurt, waaronder enkele supermarkten die op zondag tot 's avonds open blijven - erg handig. We verbleven 10 nachten in een appartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers, dat erg schoon was en alles had wat we maar konden wensen,,,,afgezien van ons eigen terras. Dat gezegd hebbende, was er een gedeeld terras voor onze deur en we hebben dit af en toe gebruikt, en dat was helemaal geen probleem. We hebben nieuwe vrienden gemaakt tijdens ons verblijf. Elk appartement is privé en je hebt niet het gevoel dat je wordt opgesloten, maar we hebben wel gemerkt dat we onze nieuwe vrienden in hun appartement hebben bezocht en op een avond op hun terras hebben gegeten! Toen wij er waren, was er een mix van verschillende nationaliteiten

Lothar

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Frans

Simona, Frederico en hun zoon waren absoluut charmant - perfecte gastheren, Simona (die perfect Engels spreekt) was er voor elk advies en hulp, die ze vriendelijk en bereidwillig aanbood, Tegelijkertijd waren ze discreet en blij om je te laten genieten van je vakantie, De faciliteiten zijn geweldig - het zwembad is mooi en ruim (voldoende ligbedden en een buitendouche), de BBQ en de gemeenschappelijke ruimte zijn uitzonderlijk - alle mogelijke gadgets en snufjes die je maar kunt wensen, We kozen ervoor om de gemeenschappelijke keuken en BBQ de meeste avonden te gebruiken, we waren de enigen die de faciliteiten gebruikten en zaten buiten om te genieten van prachtige zonsondergangen over de vallei, De locatie van het pand is geweldig, Dicht bij Citta della Pieve en de A1 om te verkennen, het meer en ook Perugia, We kennen de omgeving vrij goed, maar hebben een aantal geweldige nieuwe plekken ontdekt, waaronder de Lamborghini-wijnmakerij, We zijn dol op Cortona en hebben er een dag doorgebracht, de veerboot naar Isola genomen Maggiore en genoot ook van de openluchtbioscoop in Castiglione del Lago. Er zijn letterlijk heel veel supermarkten, restaurants en pizzeria's in de buurt, waaronder enkele supermarkten die op zondag tot 's avonds open blijven - erg handig. We verbleven 10 nachten in een appartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers, dat erg schoon was en alles had wat we maar konden wensen,,,,afgezien van ons eigen terras. Dat gezegd hebbende, was er een gedeeld terras voor onze deur en we hebben dit af en toe gebruikt, en dat was helemaal geen probleem. We hebben nieuwe vrienden gemaakt tijdens ons verblijf. Elk appartement is privé en je hebt niet het gevoel dat je wordt opgesloten, maar we hebben wel gemerkt dat we onze nieuwe vrienden in hun appartement hebben bezocht en op een avond op hun terras hebben gegeten! Toen wij er waren, was er een mix van verschillende nationaliteiten

Guest

5,0
5 5 5 5 5

Customer guestbook entry


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 431759

Laatst bijgewerkt: 11.03.2025

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 11 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/431759.htm


«Agriturismo in Castiglione del Lago met uitzi...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 12 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat