Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Charmant huisje met zwembad in Houffalize

Max.  28   gasten
1400m²  Woonoppervlakte
13 Slaapkamers
14  Badkamer
Max. 28  gasten
1400m²
13 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online



Beschrijving

Parterre: (hal, eetkamer(eettafel, zithoek, biljart), keuken(TV, eettafel, open haard, zithoek, zithoek, DVD-speler, bar, waterkoker, broodrooster, fornuis, fornuis, fornuis, fornuis, afzuigkap, espresso apparaat, oven, magnetron, afwasmachine, Citruspers, Blender), woon/eetkamer(eettafel, zithoek, kinderstoel, kinderstoel), speelkamer(bar, koelkast, koelkast, airhockey, biljart))

Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, 2-pers. bed, massagedouche, wastafel, Droogkamer), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed, ligbad, wastafel, toilet, Droogkamer), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, wastafel, toilet, Droogkamer), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed, douche, wastafel, toilet, Droogkamer), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, wastafel, toilet, Droogkamer), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, wastafel, toilet, Droogkamer), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, wastafel, toilet, Droogkamer), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, wastafel, toilet, Droogkamer))

Op de 2e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet, Droogkamer), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet, Droogkamer), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet, Droogkamer), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, wastafel, toilet, Droogkamer), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, wastafel, toilet, Droogkamer))

Souterrain: (badkamer(douche, douche), wasruimte(wasdroger, wasmachine), relaxruimte(sauna, tafeltennistafel, fitnesstoestellen), toilet, toilet, toilet, toilet)

ledikant, bubbelbad, terras, terras, tuin(privé), tuinmeubilair, parking, parasol, zwembad(privé, geopend van Jun t/m Aug), jeu de boules baan, speeltoestellen, glijbaan, tafeltennistafel, Schommel

Dit voormalige hotel, nu een luxueuze 4-sterren lodge, heeft 13 slaapkamers en 13 badkamers, evenals een sauna, zwembad en speeltuin! Of je nu met familie of vrienden reist en op zoek bent naar een elegant en ultracomfortabel verblijf, de parel van Nadrin is er voor jou.

In elk seizoen kun je genieten van de gezellige leefruimtes, de open haard, de fitnessruimte, de sauna en de kamers die ook allemaal prachtig zijn. En de professionele keuken is perfect voor het bereiden van gastronomische gerechten. Waarom geniet je er niet van op het grote terras terwijl de kinderen genieten van de tuin, de speeltuin en het zwembad? Hier stopt de tijd voor een onvergetelijk verblijf.

Een ander sterk punt van dit vakantiehuis voor maximaal 28 personen is de ligging in het hart van de provincie Luxemburg. De omgeving biedt een schat aan activiteiten en attracties, van de Brasserie d'Achouffe tot het Parc Chlorophylle, om je de hele tijd te vermaken! Het is de ideale plek om te ontspannen met familie of vrienden, waar elke minuut puur plezier en absolute ontspanning is.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Terras
Tafeltennis

Badkamer

Badkamer 14

badkamer met douche


Keuken

Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
Wasdroger
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Rookmelder
Parasol
Terrasmeubilair
DVD-speler

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 28

13 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 7 kilometer

7 kilometer

Skilift 4 kilometer

4 kilometer

Supermarkt 12 kilometer

12 kilometer

Restaurant 2 kilometer

2 kilometer

Station 12 kilometer Gouvy

12 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Skiën
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 1.240 terug 14 dagen na vertrek. U dient de borg contant te betalen bij aankomst.
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 3; € 10/dier/nacht.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Hout: € 10/pakket.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


9 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Sven

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

We voelden ons zeer welkom door het vriendelijke personeel. De faciliteiten waren top, vooral de pooltafel! Een perfecte plek voor een groepsuitje,

Manuela

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Over het algemeen een zeer ontspannende ervaring. De hut was schoon en gezellig en het personeel was behulpzaam. Geweldig voor gezinnen of groepen die op zoek zijn naar een leuk uitje.

Ayman

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Deze plek is een verborgen pareltje! Het privézwembad was perfect voor de zomer en we genoten van de rustige tuin. Gelegen vlakbij geweldige bezienswaardigheden, een ideale locatie!

Bert

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

De cottage is prachtig en ruim, We hielden van de gezellige open haard in de woonkamer en de sauna was een geweldige manier om te ontspannen na een dag verkennen van de nabijgelegen attracties, Een perfecte plek voor een groep vrienden!

Evelyn

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

We hadden een geweldige tijd in de Charmante Cottage in Houffalize! Het privézwembad was een hoogtepunt, vooral voor de kinderen, De keuken was volledig uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden, Zeker aan te raden voor familiebijeenkomsten!

Renate

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Het huisje overtrof onze verwachtingen! Het buitenzwembad was verfrissend en de leefruimte was perfect voor onze grote groep. We vonden het vooral fijn dat er 13 badkamers waren, geen wachttijd voor de douches!

Doreen

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Het huisje ligt in een prachtige omgeving, ideaal voor natuurliefhebbers. De kinderen konden zich prima vermaken met de speeltoestellen buiten, terwijl wij ontspanden bij het zwembad. Een werkelijk aangenaam verblijf!

Carolin

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Nicoline

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 454940

Laatst bijgewerkt: 01.04.2025

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/454940.htm


«Charmant huisje met zwembad in Houffalize» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 9 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat