Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Prachtig vakantiehuis met tuin

Max.  6   gasten
100m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 6  gasten
100m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling



Beschrijving

Parterre: (hal, woonkamer(TV, eettafel, zithoek), open keuken(waterkoker, fornuis(gas), koffiezetapparaat(cups), koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koelkast), toilet)

Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))

aanlegsteiger, wasmachine, tuindeuren, terras, tuin, tuinmeubilair, parking, kinderbed, kinderstoel

Op het park Zuytland Buiten is het genieten aan (en op) het water. In het prachtige Zuid-Hollandse landschap, tussen Rotterdam en Zeeland kom je helemaal tot rust in een waterrijke, natuurlijke omgeving. Alle bungalows hebben een sfeervolle veranda en aanlegsteiger of vlonder op het water, waarvandaan je per boot (te huur naast het park) de omgeving kunt verkennen. Over de Stompaardse plas of dwars door natuurgebieden en aanmeren in een van de pittoreske dorpjes. Een hengeltje uitgooien kan natuurlijk ook, zo vanuit de tuin van je bungalow.

De open keuken van deze bungalow is van alle gemakken voorzien. Op de eerste verdieping vind je 3 slaapkamers. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet.

In de omgeving is van alles te doen. Kustplaatsjes aan zee, zoals Rockanje en Ouddorp liggen op een steenworp afstand en zijn de ideale bestemming voor een middagje rondslenteren of het pakken van een terrasje. Shop-, uitgaans- en cultuurfanaten zetten koers naar Rotterdam, op nog geen half uur rijden van het park.

In deze bungalow zijn huisdieren niet toegestaan.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Tuin
Parkeren
Terras

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Boot
Fietsen
Televisie
Wasmachine
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.15 kilometer

0.15 kilometer

Meer 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Supermarkt 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Restaurant 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Stadscentrum 7 kilometer

7 kilometer

Luchthaven 30 kilometer Rotterdam The Hague

30 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Included.
Keukenlinnen: Included.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 26 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
In deze accommodatie zijn zakelijke gasten welkom, echter geldt hiervoor een persoonsvolume beperking. Het maximale aantal verblijvende personen moet gelijk zijn aan het aantal slaapkamers van de accommodatie. Een overschrijding is niet toegestaan. (bijvoorbeeld: 3 slaapkamers = 3 personen maximaal


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


10 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Azzurra

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Het vakantiehuis was ruim en goed uitgerust. We hebben genoten van het uitzicht op het meer vanaf het terras. Het is een geweldige uitvalsbasis om nabijgelegen attracties te verkennen, zoals Diergaarde Blijdorp,

Nicoline

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Vh

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Femke

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Stefanie

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Het huis is goed onderhouden en we voelden ons er meteen thuis. Goede WiFi en parkeergelegenheid waren pluspunten. De speeltuinen in de buurt maakten de kinderen blij.

G

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Wat een prachtige plek! De combinatie van het uitzicht op het meer en de tuin maakte ons verblijf zo aangenaam. Het was er rustig en we voelden ons verfrist na ons bezoek.

Paul

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

We hebben ontzettend veel plezier gehad! Het vakantiehuis was gastvrij en uitnodigend. Het was heerlijk om zo'n mooie tuin te hebben om in te ontspannen na een dag vol verkenningen.

Anna

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Wat een heerlijk uitje! De tuin was ideaal om te ontspannen met een boek en de keuken had alles wat je nodig had om maaltijden voor het hele gezin te bereiden. Ik zou het zeker aanraden voor gezinnen!

Azzurra

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Zeer comfortabel verblijf, Het huis was schoon en had alle nodige voorzieningen, De kinderen vonden het heerlijk om in de tuin te spelen terwijl wij rustig genoten van een drankje op het terras,

Esther

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Ruime en goed ingerichte vakantiewoning, De keuken maakte het gemakkelijk om maaltijden te bereiden en de gratis WiFi was een bonus, We zouden zeker terugkomen!


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Objectnummer: 4703138

Laatst bijgewerkt: 31.03.2025

Advertentie online sinds: 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4703138.htm


«Prachtig vakantiehuis met tuin» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 10 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat