Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Villa in Cerny Dul 800 m van skigebied

Max.  16   gasten
230m²  Woonoppervlakte
5 Slaapkamers
3  Badkamer
Max. 16  gasten
230m²
5 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling



Beschrijving

Parterre: (open keuken(kookplaat(keramisch), waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, ), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV, eettafel, open haard, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel), toilet(toilet))

Gastenverblijf Parterre: (open keuken(kookplaat(keramisch), waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, ), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV, eettafel, open haard, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel), toilet(toilet))

2de Gastenverblijf Parterre: (open keuken(kookplaat(keramisch), waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, ), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV, eettafel, open haard, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel), toilet(toilet))

verwarming(CV), terras(12 m2), tuin, tuinmeubilair, parking

Deze gloednieuwe vakantieaccommodatie ligt in de rustige schoonheid van Cerny Dul en biedt een perfecte mix van comfort en de natuurlijke grandeur van het Reuzengebergte. Ideaal voor gezinnen, vrienden of stellen, het belooft een luxe toevluchtsoord in het hart van de Tsjechische bergen. De accommodatie beschikt over zes ruime, moderne appartementen verdeeld over twee gebouwen, elk met zijn eigen unieke charme. Voor grotere groepen is het huren van een heel gebouw een optie, wat een werkelijk bijzondere ervaring biedt.

De appartementen voldoen aan verschillende behoeften. De appartementen voor maximaal 6 personen, gelegen op de begane grond en de eerste verdieping, hebben een gezellige keuken, een woonkamer met een open haard, een slaapkamer met tweepersoonsbed, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een aparte badkamer. De maisonnette-appartementen voor maximaal 4 personen hebben een open woonkamer met een kitchenette, een eigen terras, een badkamer en een slaapkamer met tweepersoonsbed en een eigen badkamer op de bovenverdieping.

Op slechts enkele ogenblikken van SkiResort Cerná Hora is deze plek perfect om te skiën, met directe toegang tot 7,9 km aan pistes. In de zomer kunt u wandel- en fietspaden verkennen met een prachtig uitzicht. Of u nu op zoek bent naar avontuur of ontspanning, deze accommodatie biedt een onvergetelijke ervaring in elk seizoen!

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Haard Haard
Parkeren Parkeren
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Tuin
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 2

badkamer met douche

Badkamer 1

badkamer met ligbad


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 16

4 driepersoonskamer
1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Skilift 0.8 kilometer

0.8 kilometer

Restaurant 0.25 kilometer

0.25 kilometer

Bus 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Luchthaven 150 kilometer Vaclav Havel Airport Prague

150 kilometer

Station 8.8 kilometer Svoboda nad Úpou

8.8 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Skiën
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 250.
Eindschoonmaak: Included.
Huisdieren: € 62 /Stay.
Bedlinnen: Included.
Elektriciteit: Included.
Cot/Crib: Included.
Internet Access: Included.
Badhanddoeken: Included.
Hout: Included.
Parkeren: Included.
Verwarming: Included.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Huisdieren anders dan honden zijn niet toegestaan


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


13 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Sven

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

We hebben een geweldige tijd gehad in deze villa. De voorzieningen zijn van topklasse en het pand is goed onderhouden. Het was fijn om terug te komen in een warm appartement na een dag Sněžka te hebben verkend.

Bert

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Sophie

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Alles was perfect om vast te leggen. De zon scheen op het terras en we zaten op elkaar te wachten onder het genot van koffie en water. We waren allemaal met ons eigen leven bezig. En toen begon de muziek!

Sabrina

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Wij hadden hier een goed uitgerust familie vakantiehuis, De accommodatie is praktisch, en vanuit het goed uitgeruste familiehuis is er een auto geparkeerd naast het gezin, Het gezin liep ook naar het huis,

Vh

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

De villa was precies wat we wilden - een onaangename verrassing, we verstopten ons voor de comfortabele schommels en de prachtige natuurlijke omgeving rond het zwembad, het enige dat perfect was, was wifi, maar er was ook ruimte voor jou om de stekker eruit te trekken,

Ute

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Schoon en goed uitgerust! Ons appartement had een prachtige keuken, waardoor koken heel gemakkelijk was. De gastheer was vriendelijk en zorgde ervoor dat we ons thuis voelden. Het is een geweldige uitvalsbasis om het Reuzengebergte te verkennen.

Sabrina

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Paul

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Geweldige plek voor een winteruitje! Het skiën was fantastisch, en terugkomen in ons gezellige appartement was de kers op de taart, Alles was schoon en goed verzorgd, We zouden terugkomen!

Doreen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Ons verblijf was behoorlijk aangenaam! De gastheer was zeer gastvrij, en het appartement was uitgerust met alle benodigdheden, Het enige nadeel was het weer, maar dat is niet de schuld van de villa!

Spuij

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Een solide keuze voor een berguitje, De villa is schoon, ruim en in een rustige locatie, We hebben onze tijd genoten en waardeerden de gemakkelijke toegang tot nabijgelegen attracties zoals het Timber Trail,

Nicoline

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We hadden een fantastische tijd in deze villa! De locatie is sereen, omgeven door de natuur, en de appartementen zijn smaakvol ingericht, We hebben overdag gebruik gemaakt van de nabijgelegen wandelpaden en in de avond ontspannen in de tuin,

Laurie-anne

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

De villa biedt alles wat je nodig hebt voor een fantastisch verblijf. De keuken was goed uitgerust en de woonkamer was een perfecte plek om te ontspannen na een dag vol avontuur. Zeker een aanrader!

Paul

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

De villa is prachtig ingericht en uiterst comfortabel. We waardeerden de ruimte, vooral de aparte slaapkamers voor de kinderen. Ook de nabijheid van SkiResort Cerná Hora was een groot pluspunt voor alle skiliefhebbers in onze groep.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Skivakantie

Objectnummer: 4729100

Laatst bijgewerkt: 28.03.2025

Advertentie online sinds: 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4729100.htm


«Villa in Cerny Dul 800 m van skigebied» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 13 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat