Villa in een poort aan zee
100% Aanbeveling
en commissies
100% Aanbeveling
Beschrijving
, keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, ), woon/eetkamer(TV, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche), Tuinmeubilair, wasmachine, terras, tuin, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten), strijkijzer
Deze gezellige villa van 46 m² in Valras-Plage heeft 2 slaapkamers en biedt plaats aan maximaal 4 gasten, perfect voor een ontspannen uitje aan zee. Gelegen op slechts 450 m van het zandstrand en 1 km van een supermarkt, combineert het gemak en rust in een gezinsvriendelijke omgeving vlak bij de zee.
De villa beschikt over een tuin, tuinmeubilair en een terras, ideaal om te genieten van het aangename weer. Extra voorzieningen zijn onder andere een wasmachine, strijkijzer, elektrische verwarming, airconditioning, een ventilator, een gemeenschappelijk verwarmd zwembad, openluchtparkeergelegenheid op het terrein en een tv voor uw entertainment.
De open elektrische keuken is volledig uitgerust met moderne apparatuur zoals een koelkast, magnetron, oven, vaatwasser, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker. Het omvat ook servies, bestek en essentiële keukenbenodigdheden, alles wat u nodig heeft voor een comfortabel en aangenaam verblijf.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.45 kilometer
0.45 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 01-04-2025
8 Beoordelingen
Totale beoordeling
Kerstin
De locatie is fantastisch! Op slechts een korte wandeling van het strand en de lokale attracties. De villa zelf was goed onderhouden en we voelden ons er meteen thuis.
Spuij
Renate
Ivica
We hebben een heerlijk verblijf gehad in deze gezellige villa. De tuin was een geweldige plek voor een kopje koffie in de ochtend en de keuken had alles wat je nodig hebt om maaltijden te bereiden. Een echte aanrader voor een familie-uitje!
Carolin
Wij hebben een geweldige tijd gehad in deze villa! De kinderen vonden het geweldig om in de tuin te spelen en wij vonden de nabijheid van verschillende campings en attracties in de buurt erg prettig.
Doreen
Onze familie genoot van het verwarmde gemeenschappelijke zwembad, vooral de kinderen. De villa was goed uitgerust en maakte ons verblijf erg plezierig. We zouden zeker terugkomen!
Doreen
Zeer geschikt voor onze behoeften, we hebben een geweldige tijd gehad en vonden alles wat we nodig hadden in de villa, het ligt dicht genoeg bij het strand om te genieten van de zon en de golven,
Oliver
Een fijne plek om te verblijven! De slaapkamers waren comfortabel en we hadden genoeg ruimte, Het was ook fijn om airconditioning te hebben tijdens de warme dagen, Al met al een goede ervaring,
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zuid-Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen Ferienhaus in Okzitanien
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Languedoc-Roussillon
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Hérault
Vakantie-ideeën: Zwembad
Objectnummer: 4731492
Laatst bijgewerkt: 01.04.2025
Advertentie online sinds: 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4731492.htm
«Villa in een poort aan zee» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 8 gegeven Beoordelingen.
en commissies
