Vakantievilla Amalia 2 met sauna
100% Aanbeveling
en commissies
100% Aanbeveling
Beschrijving
Vakantievilla Amalia 2 met saunaGelegen in een rustige, groene omgeving, is de Amalia 2 met privé sauna de perfecte vakantievilla voor twee personen. De woning beschikt over een knusse woonkamer met een open keuken.De keuken is volledig ingericht en voorzien van een koelkast met vriesvak, vaatwasser, inductiekookplaat, oven/magnetron en een Nespresso koffiezetapparaat.De slaapkamer is uitgerust met een comfortabel tweepersoons boxspringbed en een en-suite badkamer met een regendouche en toilet. Grote vloer-tot-plafondramen en een schuifpui zorgen voor veel daglicht, waardoor de villa een lichte en ruimtelijke indruk maakt.De fraai aangelegde tuin en het terras met comfortabel tuinmeubilair vormen de ideale plek om heerlijk te ontspannen.Vakantievilla voor 2 personen met welkomstserviceDankzij onze welkomstservice ontbreekt het je aan niets. Bij aankomst liggen beddengoed, handdoeken en een keukenpakket al klaar in het vakantiehuis. Zo begint je vakantiegevoel direct bij het inpakken van je tas.Heb je extra handdoeken, beddengoed of een keukenpakket nodig? Deze kun je eenvoudig bijbestellen. Lees meer over onze services via deze link.HuisdierenIn enkele van onze vakantiehuizen zijn huisdieren van harte welkom. Wil je je huisdier meenemen? Geen probleem! Tijdens het boeken kun je eenvoudig je reisgezelschap aanpassen en controleren of er nog accommodaties beschikbaar zijn waar huisdieren zijn toegestaan. Er mogen maximaal twee huisdieren per vakantiehuis verblijven.ParkerenOp korte loopafstand van de accommodatie bevindt zich een parkeerterrein waar je je auto kunt parkeren.Park in ontwikkelingWe willen je graag informeren dat ons park nog in ontwikkeling is. Hierdoor zijn niet alle faciliteiten op dit moment beschikbaar en kunnen er bouwwerkzaamheden plaatsvinden.Uiteraard doen wij ons uiterste best om eventuele overlast tot een minimum te beperken en je vakantiegevoel niet te verstoren. Mocht je toch hinder ervaren, meld dit dan bij de receptie. Samen zoeken we naar een passende oplossing.
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Overige uitrusting
Geschikt voor
Routebeschrijving/ligging


Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 01-04-2025
57 Beoordelingen
Totale beoordeling
Erik v.
Sauna bij het huisje was een zeer fijne toevoeging.
Angus R.
Alles was perfect in orde. Huisje zeer mooi ingericht. Rustige ligging. Leuk om in de sauna te kunnen. Bedankt voor het leuke verblijf!
Paul K.
Mooi en conformable huisje Sauna is een pre!
Moritz P.
Sauna
Greta V.
Bernadette V.
Damian K.
De rust was aanwezig! En je kunt er zeker een rustgevende vakantie van maken?
N B.
Sauna was heerlijk.
Yvonne R.
Mooie, moderne huisjes met complete keuken, goed bed. Ons huisje (haas 11) ligt gunstig als je graag wat meer privacy hebt. We hebben genoten van de privé tonsauna in de tuin. Het is allemaal goed onderhouden. De omgeving is rustig. Je kunt heerlijk wandelen rondom het park. Het centrum van de Duitse stad Nordhorn ligt op 5 fietskilometers. Daar zijn meerdere restaurants, eettentjes en ijssalons.
Marijke V.
persoonlijke aandacht; vriendelijke mensen die behulpzaam zijn; prachtige verblijven; Daarnaast: de nagenoeg absolute stilte en mogelijkheid tot uitstapjes naar leuke plaatsen.
Ronald D.
rust, mooie plek, fijn huisje, lekkere sauna
Cocky V.
Huisje was vrij nieuw dus alles in goede staat, sauna perfect. Ligging huisje perfect ivm weinig doorgang dus ook rustig voor onze hond. De omgeving was geweldig prachtig gelegen bij het water, geweldige wandel mogelijkheden en prachtige natuur evenals mooie dorpjes.
Erik G.
Prachtige rustige omgeving, het park is nog volop in ontwikkeling waardoor nog niet alle faciliteiten beschikbaar zijn, maar dat was ons bekend. Huisje is ruim voldoende groot voor 2 personen, prima bedden, mooie schuur waar de fietsen kunnen staan. Heel veel mooie fietstochten gemaakt in de omgeving.
Ronald V.
Eigen sauna buiten, en tuin aan de rand van het park zodat je veel privacy hebt
Mirjam S.
Nelly d.
De streek is erg mooi, er zijn veel uitstapjes te maken, routes te wandelen en te fietsen. Om het huisje heen is mooi verzorgd groen. Mooie buiten ruimte met tuinmeubilair Het huisje heeft veel daglicht, de inrichting van het interieur is mooi en comfortabel, de keuken goed en compleet ingericht. Het bed is comfortabel.
Fred V.
Kleinschalig park. Fietsvriendelijke omgeving. 2 persoonsverblijf en nieuw. Aanwezigheid horren. . En overkapping Goed assortiment bakpannen!
Marc B.
Super: - De aparte sauna bij het huisje (dit was voor ons de reden om te boeken). - De plezierige ligging, lekker rustig, aan de rand van natuurgebied en toch leuke dorpjes/stadjes binnen bereik. - Kwaliteitsspullen in het huisje, incl. sonos. - Fijn dat er onder de televisie ook opbergruimte was voor onze eigen spullen. Dat is bij andere parken niet altijd het geval. We hebben een heerlijke verblijf gehad!
Hans M.
Marga K.
Kees R.
We hebben genoten van de prachtige omgeving, van de rust en het uitzicht vanuit ons verblijf. Nadat we problemen kregen met een deur die door de warmte niet meer open ging, werd dit zo snel mogelijk verholpen. Ook hebben we genoten van de sauna. Voor een verblijf van een week vinden we 2 handdoeken niet erg veel, en een droogrek zou eigenlijk ook bij de standaard inboedel moeten zitten.
Saskia v.
We hebben heerlijk genoten van de rust en ligt dicht aan de grens van Duitsland, daar zijn we geweest. We komen zeker nog een keer terug om meer te ontdekken.
Paul F.
Dorien v.
Ligging en sauna
Giovanni d.
Rustige ligging. Mooi huisje Airco geweldig! Echt een pluspunt.
Jan V.
Eric D.
Horrorweekend beleefd en weggevlucht van het park. Zie persoonlijke mail in jullie mailbox.
Judith S.
Erika v.
Renate O.
L.L. M.
We hadden bungalow H13, die aan de buitenkant ligt. Dus vrij uitzicht. Moderne bungalow, met hoede bedden.
Renata S.
Heerlijk rustig, direct in de natuur
jessica s.
De natuur en de rust icm de sauna. Het huisje is nieuw en van alle gemakken voorzien.
John D.
Heerlijke rustige omgeving en lekker ontspannen in de sauna en op het terras.
Gika Q.
Heerlijk rustig, mooie omgeving, interessante ligging t.o.v. andere plaatsen. Comfortabel huisje.
Nynke L.
Fijne plek, erg aardig personeel, solide kwaliteit, niet bezuinigd op de kwaliteit van bijvoorbeeld tuinstoelen, woonkamertafeltjes, schuifdeur in badkamer. Alles straalt kwaliteit uit! Heerlijke sauna en prima bedden!
Herm G.
Rob d.
Heerlijke rustige omgeving, mooi huisje en lekkere sauna
Vanessa K.
Moderne Unterkünfte. Nettes Personal. Super Lage.
N H.
Prachtige omgeving
Dagmar S.
Lage, Mitarbeiter etc.
Frank H.
Ligging en sauna. Huisje was zeer compleet . Ook alle keuken benodigdheden waren ruim aanwezig.
Jacqueline B.
Mooi nieuw huisje van alle gemakken voorzien, zoals vaatwasser, sauna, keukenapparaten, prachtige douche en goede WiFi. We hadden ontbijt bijgeboekt, dit was heel uitgebreid met o.a. warme broodjes en fruit, heerlijk! Geen inkijk van buren, mooi tuintje met bloemen en genoeg te beleven in de omgeving. Ook de rust, ik hoorde smorgens een haan kraaien!
Jos d.
Mooi huisje, netjes en schoon.
Lp v.
Prachtige omgeving om te fietsen en te wandelen. Mooi nieuw huisje met alles wat je nodig hebt. Heerlijke bedden. Zo genieten van de sauna.
Evelin G.
Die Unterkunft war klein aber fein.
Piet D.
De prachtige en rustige ligging, het mooie terras en de prive-sauna
Pascale v.
We hebben er 40 dagen met veel plezier vertoefd. Genoten van de sauna en de vrolijke vogeltjes om ons heen
Daria Y.
Ingeborg V.
Mooie omgeving
Gerrit Jan d.
De privacy van het terras, de rust
Thijs v.
Mooie huisjes en sauna. Erg verzorgd. Rustige ligging bij (klein) natuurgebied. Fietsafstand van Nordhorn, leuk voor winkelen en eten.
J.g.m. M.
Mooie bungalow. Zeer goede apparatuur, servies en meubilair. Heel schoon. Vriendelijk personeel. Mooie omgeving.
Neven S.
Sehr ruhig, sauber.
A. b.
T. R.
Mooie en verzorgde accommodatie met genoeg buitenruimte. Gezellig tuintje met comfortabele loungeset. Prima ligging voor fiets- en wandeltochten. Op wat nachtelijke uitspattingen van de haan en kippen van de buurman na; heerlijk stil op het park.
Nico B.
Zeer mooi aangelegde en aangenaam moderne en mooi uitgeruste bungalows. De sauna is perfect, de bungalows zijn allemaal aan dezelfde twee zijden open, zodat je erg privé bent, en de verwarming met de airco werkt zeer snel, constant en stil! We zijn erg blij en komen zeer graag terug.
Contactpersoon
Dhr. R. Buchel
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Objectnummer: 4737634
Laatst bijgewerkt: 01.04.2025
Advertentie online sinds: 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4737634.htm
«Vakantievilla Amalia 2 met sauna» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 57 gegeven Beoordelingen.
en commissies
