Vakantiehuis Ontspannende vakantie Biograd na Moru
en commissies
Beschrijving
Uw vakantieobject:
Het vakantiehuis ligt op een 350 m² groot, gesloten terrein met tuin. Het terrein is met een hek omsloten. U kunt buiten relaxen met tuinmeubeklen. Voor een snelle afkoeling kunt u tuindouche gebruiken.
Uw vakantiehuis: Uw vakantiehuis heeft 1 verdieping, 4 kamers (daarvan 3 slaapkamers), is 37 m² groot en is geschikt voor maximaal 6 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer 2 slaapkamer elk met 2 éénpersoonsbedden. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. kookhoek in de woonkamer met gasfornuis, koelkast, magnetron, broodrooster en elektrische waterkoker. 2 badkamer elk met douche en WC.
Bovendien heeft uw vakantiehuis met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Huisdier: toegestaan, EUR 10.00/dier en dag.
Ligging: Biograd na Moru. Het grondstuk is in het centrum. Deze plaats is populair vanwege het uitzicht op de zee en het ligt op een zonnige plek. Bij het vakantiehuis zijn parkeerplaatsen op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 200 m afstand, restaurant 600 m en centrum 2 km. Biograd na Moru: discotheek 1000 m, apotheek, bank elk 2 km. dokter 3 km. vliegveld in Pula 30 km.
In de zomer: Adriatische Zee in Biograd na Moru 5 m, strand in Biograd na Moru, 5 m van uw verblijf vandaan. Voor de watersporters onder u is er in Biograd na Moru een verhuur van boten, 3 km. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. tennis, duiken elk 1000 m in Biograd na Moru.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : Internettoegang, Airconditioning, Elektriciteit, Gas, Water, Eindschoonmaak, Beddegoed.
Bijkomende kosten - Toeslagen (Te betalen bij boeking): Inschrijfgeld verplicht 12,50 € per persoon per verblijf.
Waarborgsom: EUR 200,-/object.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 2
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Restaurant 0.6 kilometer
0.6 kilometer
Luchthaven 30 kilometer
30 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 17-03-2025
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contactpersoon
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG
Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Dalmatië
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 475858
Laatst bijgewerkt: 18.03.2025
Advertentie online sinds: 1 Jaar
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/475858.htm
en commissies
