Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Zegel

Oostzee, Juliusruh / Breege op het eiland Rügen

Max.  4   gasten
53m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  gasten
53m²
1 Slaapkamers
fhm-common::rebranding.favorit_hinzu
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies


Beschrijving

Seebad Juliusruh, Hochparterre, comfortabele uitrusting, rustige locatie direct achter de duin, 30 m tot het zandstrand (Oostzee), ca. 50 m tot de zee. 2000 m naar de haven Breege

Woon-eetgedeelte met gezellige sofa-arrangement met slaapfunctie, toegang tot balkon, TV/Sat (flatscreen), moderne open volledig uitgeruste inbouwkeuken met 4-pits fornuis (keramisch), oven, koelkast met klein vriesvak, vaatwasser en diverse elektrische apparaten, slaapkamer met tweepersoonsbed, kledingkast en TV, en insectenbescherming, comfortabele badkamer met douche/WC, balkon richting Oostzee met tuinmeubilair

privé strandtoegang, fietsenstalling beschikbaar, uitzicht vanaf het strand tot aan Cap Arkona, niet-roken, Ca. Op 2 km afstand in Altenkirchen vindt u een Netto, het warenhuis "Stolz", Edeka en een drankenmarkt. Restaurants en fietsverhuur zijn in de buurt. Vanaf de haven, ook ongeveer 2 km verderop, zijn er mogelijkheden voor boottochten naar het eiland Hiddensee en naar de Störtebeker Festspiele, zeilschool, optimale fiets- en wandelmogelijkheden, parkeerplaats bij het object, huisdieren in overleg (toeslag van 5 euro per huisdier per nacht).

Slaapplaats

Slaapkamers
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Balkon Balkon
Parkeren Parkeren
Kinderen welkom Kinderen welkom
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.03 kilometer

0.03 kilometer

Supermarkt 1 kilometer

1 kilometer

Restaurant 1 kilometer

1 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer

Bus 1 kilometer

1 kilometer

Luchthaven 130 kilometer Rostock-Laage

130 kilometer

Station 15 kilometer Sagard

15 kilometer

Snelweg-afrit 70 kilometer Zubringer zur A20

70 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

De flat is gelegen in de Oostzee badplaats Juliusruh op Rügen - het mooiste eiland van Duitsland! Het 8 km lange fijne zandstrand, dat bijna tot Kaap Arkona reikt, ligt op ca. 150 m afstand. De vakantiewoning ligt in het centrum van Juliusruh met restaurants, cafés en winkelmogelijkheden.
Een van de mooiste Oostzeestranden ligt aan de Schaabe. Het brede, fijne zandstrand is wit en heeft een zacht glooiende kust - ideaal voor kleine kinderen en niet-zwemmers.
Met een strandlengte van ongeveer 9 km vindt u genoeg rustige stukken om te zonnebaden en natuurlijk te zwemmen.
De waterkwaliteit is absoluut top. Het voldoet aan alle eisen


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Volleybal
Wandelen
Waterskiën
Surfen
Kitesurfen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Aanbetaling: 15 %

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

De prijzen zijn inclusief elektriciteits- en waterverbruik, verwarmingskosten en toeristenbelasting

meer informatie:

Ons vakantieappartement 'Seehond' is gelegen op de verhoogde begane grond van de in 2005 gebouwde Duinresidentie, op de eerste rij aan de Oostzee.

Het is met oog voor detail en comfortabel ingericht. Woon- en eetkamer zijn licht en vriendelijk ingericht. Een ruime sofa biedt volop plaats om de avond gezellig af te sluiten. Satelliet-tv (flatscreen), CD/stereoset zijn aanwezig.

De keukenhoek laat niets te wensen over. Ze beschikt over een keramische kookplaat, een oven en een vaatwasser. Vanaf het grote balkon kijkt u richting de Oostzee. Vanaf hier kijkt u uit op de bedrijvigheid op de promenade van de charmante badplaats. Een parkeerplaats is voor u gereserveerd voor het huis, uw fietsen kunt u veilig stallen in de fietsenstalling op de begane grond. Een kinderbed en kinderstoel, beddengoed of handdoeken kunnen apart bijgeboekt worden. U bereikt het zandstrand te voet via de privétoegang van het huis. Hier is geen hinder van autoverkeer; de promenade is voorbehouden aan voetgangers en fietsers.

Het strand van Juliusruh strekt zich kilometerslang uit. Zowel zonaanbidders als wandelaars komen hier aan hun trekken. Het strandgedeelte voor het appartement is ook geschikt voor kleinere kinderen en wordt in het hoogseizoen bewaakt. Hondeneigenaren zijn niet ver verwijderd van het hondenstrand. Naar het Vierbeinerparadijs loopt u ongeveer 400 meter in noordelijke richting. Een geheime tip is het nudistenstrand. Dit ligt in zuidelijke richting. Het is te voet bereikbaar en misschien wel het mooiste strand van het hele eiland.

Ondanks de rustige ligging van het appartement, is het niet ver naar het idyllische dorpscentrum. Na slechts 200 meter vindt u cafés, een ijssalon en verschillende restaurants. Ons vakantieappartement biedt u de mogelijkheid om een ontspannen vakantie te beleven, weg van de drukte van de modieuze badplaatsen, zonder de infrastructuur van een vriendelijke, kleinere badplaats te hoeven missen.

Juliusruh en zijn gevarieerde omgeving zijn een paradijs voor individuelen! Een fietstocht naar de Kaap Arkona is een ervaring! De kleine haven van Breege nodigt uit om te vertoeven of van hieruit het eiland per schip te verkennen. Sassnitz is bereikbaar met de auto na 24 kilometer en ook naar Binz is het niet al te ver. Reken op een goede halfuur met de auto.

Ons appartement is vooral geschikt voor stellen, graag met kleine kinderen. Honden zijn welkom. Ter plaatse zorgt een servicebedrijf voor alle zaken en staat altijd klaar om vragen van onze gasten te beantwoorden.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 14-03-2025


Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen
Beoordeling toevoegen
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Contactpersoon

Bedrijf T. Rügen

Bedrijf T. Rügen

Met veel gemeenschappelijke ideeën en een duidelijk doel hebben wij in 2005 het bedrijf "Touristik Paradies Rügen" opgericht Vandaag presenteren wij met trots en plezier ons jonge, dynamische en succesvolle bedrijf. Wij kenmerken ons door kwaliteit, betrouwbaarheid en flexibiliteit. Wij wensen veel tevreden gasten, goed weer en weinig lege vakantieverblijven. Service is onze eerste prioriteit. Een verscheidenheid aan aanbiedingen voor uw vakantie op het eiland Rügen, zoals een vakantieverblijf met uitzicht op zee, een luxe vakantiehuis of een goedkoop vakantieappartement/bungalow op Rügen. Er zit gegarandeerd iets voor je bij. Alles wat u moet weten over ons mooie eiland vindt u hier. Dus tot ziens, we kijken uit naar je komst!


Andere accommodaties van Bedrijf T. Rügen

Alle accommodaties weergeven van Bedrijf T. Rügen

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 91943

Laatst bijgewerkt: 14.03.2025

Advertentie online sinds: 8 Jaren, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/91943.htm

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat