Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

casa sao vicente

Peniche, silvercoast

Max.  9   gasten
110m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 9  gasten
110m²
4 Slaapkamers
fhm-common::rebranding.favorit_hinzu
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Beschrijving

Het vakantiehuis

Vooraf: Voor dit huis zijn op deze site nog geen beoordelingen, omdat we het huis eerder via Airbnb verhuurden, maar omdat zij hoge kosten in rekening brengen werd dit te duur voor de huurders. Meer informatie over eerdere gasten kunt u vinden op onze privéwebsite www. beachhousepeniche.com. Casa Sao Vicente heeft 2 appartementen die verbonden zijn met een buitentrap, zoals u op de foto's kunt zien, maar u zult altijd het hele huis hebben, u deelt het niet met vreemden. Het is ideaal voor 2 gezinnen of een grote groep, of een gezin met enkele oudere kinderen, zodat de kinderen hun eigen "verdieping" hebben. In geval van een grote groep moeten de meeste mensen vandaag de dag ouder dan 30 jaar zijn!

De villa heeft een mooie privétuin met barbecue. Op de bovenverdieping vindt u een grote, zeer goed uitgeruste keuken met een tafel geschikt voor maximaal 9 personen. Een slaapkamer met 2 bedden en een slaap/woonkamer met 2 bedden en een badkamer met douche, toilet, bidet en wastafel. Dit deel heeft een ongelooflijk mooi uitzicht op de oceaan.

Op de begane grond bevinden zich 2 slaapkamers met elk 2 bedden, een grote woonkamer en in een aparte hoek van de woonkamer 2 bedden en een kleine keuken en een badkamer. Beide keukens zijn zeer goed uitgerust met een vaatwasser, 4-pits inductiekookplaat, magnetron, etc.

De keuken op de bovenverdieping is groter en beschikt ook over een oven. U vindt slechts één televisie in het huis, maar er is overal goede WiFi. Er is een schuur die u deelt met de buren, met een wasmachine en een droger. Zeep is aanwezig, dus het is eenvoudig om uw handdoeken tussendoor te wassen. Op de bovenverdieping 4, 1 badkamer

Op de begane grond slapen 5 tot 6, 1 badkamer

We hebben ook een babybedje en een kinderstoel.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 4
Extra bed

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Meer 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Supermarkt 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Restaurant 0.4 kilometer

0.4 kilometer

Stadscentrum 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Bus 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Luchthaven 90 kilometer lisboa

90 kilometer

Snelweg-afrit 20 kilometer A8 OESTE > IP6 Peniche

20 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het huis ligt vlakbij het strand, de supermarkten, restaurants, cafés en verschillende surfscholen. De buurt is niet toeristisch, dus je leeft als een local.
Peniche is een oud half eiland, omringd door een enorme stenen muur. Het huis bevindt zich net binnen deze historische muur.
In een cirkel van ongeveer 50 km rond Peniche zijn er veel interessante historische plaatsen te bezoeken. En Lissabon is slechts 90 kilometer verderop, ongeveer 1 uur rijden.
Parkeren in de buurt van het huis is geen probleem.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Zwemmen
Surfen
Wandelen
Surfen
Kitesurfen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Aanbetaling: 15 % bij het boeken
Resterend bedrag: 6 weken voor aankomst

meer informatie:

De basisprijs per nacht is voor 4 volwassenen. 2 kinderen tellen als 1 volwassene. Extra volwassenen betalen €10 per nacht, kinderen €5.
Neem contact met ons op voor kortingen bij verblijven langer dan 2 weken.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 09-03-2025


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen
Beoordeling toevoegen
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Contactpersoon

J. Nouwens

J. Nouwens

We bought this house and the ouse next to it some years ago as we love the sea and Portugal. We are an eldery couple from holland, sculptor and retired psychologist.


Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Objectnummer: 93368

Laatst bijgewerkt: 14.03.2025

Advertentie online sinds: 8 Jaren, 1 maand

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/93368.htm

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat