Waar is het mooiste in Altmark?
Als u Altmark bezoekt, moet u zeker de plaatsen Arendsee, Stendal en Salzwedel bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Vakantiehuis "Haus Arendsee" in Arendsee, 80 m² voor maximaal 4 personen, 3 kamers.
Neem vakantie in een oud station in de Altmark bij Arendsee in de Altmark ... Om te ontspannen, te werken of voor een korte vertraging van het dagelijkse levensritme.
Bijzonder duurzaam
5 kamers, mogelijkheid van extra bedden, haardkamer, bibliotheek, speelkamer, Finse sauna, yoga- en meditatieruimte met uitzicht op de tuin, tuin, barbecueplaats, terras
Zeer rustig gelegen vakantiehuis met houtkachel bij Havelberg, tussen de Elbe- en Havel-fietspaden, 2 km naar het zwemgebied, dicht bij het bos, tuin volledig omheind, ideaal voor vakantie met hond.
Flat Traumzeit Gutshof zum See
Gezellig appartement van 65m² op de bovenste verdieping van een vakwerkhuis met bubbelbad nodigen u uit voor een fijne vakantie.
Luxe en landleven komen hier samen op 70m² met whirlpool, open haard, vloerverwarming, exclusieve eetkeuken...enz.
De huishelft heeft ca. 130 m², het is in 2021 gerenoveerd en gemoderniseerd. Het appartement heeft een terras en er zijn ook parkeerplaatsen op het terrein.
Duurzaam
Harpe station - Harper Weitblick
Neem vakantie in een oud station in de Altmark bij Arendsee in de Altmark ... Om te ontspannen, te werken of voor een korte vertraging van het dagelijkse levensritme.
Bijzonder duurzaam
2 slaapkamers, 1 woonkamer, 1 keuken, 1 badkamer Optimaal voor 2-4 gasten
Hofgut Ritze in Salzwedel/OT Ritze met 90m² woonoppervlakte, meerdere aangrenzende appartementen met in totaal 4 slaapkamers voor maximaal 8 personen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Als u Altmark bezoekt, moet u zeker de plaatsen Arendsee, Stendal en Salzwedel bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Altmark vinden vanaf 35 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Sandau of Kalbe. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 35 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Altmark, moet u zeker Bungalow ind Arendsee, Pension Veltenhaus en Harpe Station - Bel Etage nader bekijken.
Ja, in Altmark zijn er 11 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Arendsee, Kamern en Jerichow.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.