Hoe duur is een vakantiewoning in Bad Harzburg?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Bad Harzburg een gemiddelde prijs van 80 € voor één nacht.
Vakantiehuis Lotta in Bad Harzburg, Harz, met 93m² woonoppervlakte, 2 slaapkamers, 2 badkamers, keuken, woon/slaapkamer tuin, terras, plaats voor 6 personen, families met kinderen welkom
Zeer duurzaam
Eldorstal Vakantiewoning Eckertal
Ben je op zoek naar iets speciaals? Hier kan de ziel ademen. De vakantiewoning Eldorstal is ca. 110 m² groot en ligt direct aan het bos in de mooie en rustige wijk Eckertal.
Zeer duurzaam
Modern vakantiehuis op 2 verdiepingen, dat in 2017 volledig werd gerenoveerd. Er is ruimte voor 5 personen en 1-2 kleine kinderen om te ontspannen.
Eldorstal 2 Vakantiewoning Eckertal
Romantische vakantiewoning in Bad Harzburg - honden ook welkom. Bent u op zoek naar iets speciaals en wilt u uw harige vriend(in) niet missen tijdens uw vakantie? Eldorstal 2
Zeer duurzaam
U bent op vakantie in een gezellige, moderne driekamerwoning van 75 m². De flat ligt in een rustige woonwijk. Onze vakantiewoning heeft 4 sterren gekregen volgens DTV.
Vakantieappartement Wichtelhäuschen
Vakantieappartement Wichtelhäuschen 2 in Bad Harzburg, Harz. 85m², 2 slaapkamers plus slaapbank in de woonkamer, tot 6 personen, grote tuin. Huisdieren ook welkom.
Zeer duurzaam
grote vakantiewoning 90m² - begane grond, terras, deel tuin, barbecue, sauna in de woning, houtkachel, honden welkom. 2 slaapkamers met tweepersoonsbedden 1,80x 2m.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Bambi Bad Harzburg WLAN
3*** vrijstaand vakantiehuis midden in het groen en dicht bij het centrum, tot 5 personen, gratis WLAN, huisdieren welkom
Kom binnen en voel je goed.... Wij geven uw vakantie een gezellig thuis. Onze flat is geclassificeerd met 3 sterren *** door de DTV
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Wichtelhäuschen 1 in
Vakantiewoning Wichtelhäuschen 1 in Bad Harzburg, Harz, biedt ruimte aan 4 personen op 85m². Huisdieren zijn ook welkom!
Zeer duurzaam
Harz op elk moment van het jaar... De 2 kamer vakantiewoning biedt je een ontspannen vakantie incl. W-Lan, parkeerplaats, zwembad en sauna.
De comfortabele vakantiewoning, ingericht met veel aandacht voor detail, bevindt zich op de begane grond van een goed onderhouden huis in de directe omgeving van de Bummelallee.
Comfortabel vakantiehuis met groot terras - waar Bad Harzburg op zijn mooist is.
Onze ruime, modern ingerichte 2 kamer Waldwiese vakantiewoning bevindt zich op de 4e verdieping van een flatgebouw in het rustige en groene oostelijke deel van Bad Harzburg.
Vakantiehuis Tini Bad Harzburg WLAN
3*** vrijstaand vakantiehuis midden in de natuur en dicht bij het centrum voor 2 personen, WLAN gratis, huisdieren welkom
Welkom in onze 2019 top gerenoveerde en moderne vakantiewoning GrünWald. Hier vindt u alles wat u nodig heeft voor een ontspannende vakantie: zwembad, sauna, WiFi,
Mooi, rustig gelegen 2-kamerappartement met comfortabele inrichting in het hart van Bad Harzburg voor maximaal 4 personen op de tussenverdieping op 60 vierkante meter.
Gezellig vakantie appartement Kleines Nest in Bad Harzburg, Harz, met 36m² ruimte voor 2 personen.
Gezellig 63m² vakantieappartement Radau-Idyll in Bad Harzburg, Harz, voor 2 personen.
Onze ruime, modern ingerichte 2 kamer Bergwiese vakantiewoning bevindt zich op de begane grond van een flatgebouw in het rustige en groene oostelijke deel van Bad Harzburg.
Vakantiewoning Ronja in Bad Harzburg, Harz: 47.5 m², 4 slaapplaatsen, 2 kamers, in de Harz.
Dicht bij het centrum en toch rustig gelegen. Restaurants en winkelmogelijkheden zijn in de directe omgeving. Parkeergelegenheid is gratis beschikbaar.
Vakantiehuis Zwölfenstein, bekroond met 3 DTV-sterren, in Bad Harzburg, Harz, 86m², geschikt voor maximaal 6 personen, 3 kamers, 2 badkamers, keuken, serre, veranda, tuin, barbecuehoek.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Harzverliebt in Bad Harzburg, Harz, met 52 m², 2 kamers, voor 4 personen.
Gezellig vakantie appartement Hygge in Bad Harzburg, Harz. 62 m², 2 kamers, max. 4 personen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Bad Harzburg een gemiddelde prijs van 80 € voor één nacht.
Voor een geslaagd verblijf in Bad Harzburg raden wij de vakantieverblijven Walnuss-Hütte + Fewo Glück Auf, Eldorstal 2 Vakantiewoning Eckertal en Ferienhaus Lotta aan.
In Bad Harzburg zijn er 63 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.