Vakantieappartementen en huizen in Balm
5 aanbiedingen voor uw vakantie in Balm
Riethuis aan het Balmmeer / backwater
**** DTV 4-sterren appartement onder riet voor 4 personen, woonkamer, 2 slaapkamers met TV, 2 badkamers, WLAN, gratis gebruik van de spa en wellnessruimte in het nabijgelegen hotel aan het Balmmeer
Duurzaam
In het rustige en romantische achterland van het zonnige eiland Usedom, weg van het massatoerisme, ligt ons lieve vakantiehuis Piratenkoje direct aan het Achterwasser
Zeer duurzaam
Vakantiehuis tot 14 personen, 6 slaapkamers, 2 woonkamers , 4 badkamers
In het idyllische achterland van het zonnige eiland Usedom, direct aan het Balmmeer, ligt ons mooie vakantiehuis Achterdeck op een goed onderhouden tuinperceel van 1600 m².
Zeer duurzaam
In het rustige achterland van het zonnige eiland Usedom, in het voormalige vissersdorp Balm, ligt ons mooie vakantiehuis Achterwasserblick op een verzorgd tuinperceel
Zeer duurzaam
Accommodaties in de buurt van Balm
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis aan het idyllische Nepperminermeer
Het vakantiehuis Emil is ideaal voor familievakanties , top uitrusting 2 badkamers, sauna, wifi, tuin, terras ..... bij het meer ideaal om te vissen
Vakantiehuis Moritz Halfvrijstaande woning op rustige locatie aan de rand van het dorp
Ideaal voor een vakantie met het hele gezin.
tot -15% Korting 14-04-2025 - 30-04-2025
modern huis met rieten dak biedt plaats aan maximaal 10 personen op drie verdiepingen
Welkom in uw ruime vakantiewoning in het rustige Achterland van het eiland Usedom.
Vakantiehuis voor gezinnen met hond(en) op Usedom
Het Landhuis Mohnblume is een ruime twee-onder-een-kapwoning van ongeveer 130m² met 4 slaapkamers met tweepersoonsbedden, een volledige badkamer, gastentoilet, keuken, open haard, sauna; tuin voor maximaal 8 personen.
"Reethus-am-Hafen" in Rankwitz: Vakantiehuis Havenzicht met 110 m² woonoppervlakte, 3 slaapkamers, 3 badkamers, open haard en sauna. Uitzicht op het water. Ruimte voor 6 personen. Tegenover de haven.
Je gezellige vakantiehuis bij particuliere verhuurders in Lieper Winkel
In het hart van Lieper Winkel ligt het vissersdorp Rankwitz aan de Peenestrom/Achterwasser. Uit een oude schuur zijn 4 mooie rijtjeshuizen ontstaan, waaronder het 3FLOORS.
InselGlück Ferienwohnung Rankwitz
InselGlück Vakantiewoning in Rankwitz, 105 m² voor maximaal 6 personen, 3 kamers.
-10% Korting 15-04-2025 - 27-04-2025
Exclusief vakantiehuis op groot perceel aan de rivier
Vakantiehuis Zeearend in Rankwitz aan de Peenestrom, Lieper Winkel.
Duurzaam
Onze caravan is een heel bijzondere vakantie-ervaring dicht bij de natuur.