Hoe duur is een vakantiewoning in Borgwedel?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Borgwedel is 124 € per nacht.
Een 4-persoons huis, mooi ingericht, met idyllische tuin, op slechts 5 minuten lopen van de Schlei.
Accommodaties in de buurt van Borgwedel
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
45 m² kleine maar zeer fijne flat met tuin, bekroond met 4 sterren, direct aan de Schlei, , bootligplaats te huur.
Het vakantiehuis ligt op het schiereiland Burg en biedt een prachtig uitzicht over de "Grote Breedte" van de Schlei en het prachtige landschap tot aan Sleeswijk.
Zeer duurzaam
Vriendelijk, gezellig vakantiehuis. 400m van de oevers van de Schlei, in het "erkende vakantieoord" Brodersby bij Schleswig.
Een huis in de fjord - ontspannen voor anker! Welkom in het Clausen Waterhuis in de historische pioniershaven van Sleeswijk!
Vakantiewoning Grünland in Geltorf biedt ruimte aan 5 personen, 90 m², 3 kamers.
Vakantieappartement Baumann in Geltorf aan de Oostzee, 120m², max. 10 personen, 5 kamers. in het hart van het Vikingland nabij de Oostzee-fjord Schlei.
Vakantiehuis Seemanns Traum in Kosel
Comfortabel 2-persoons NR vakantiehuis voor veeleisende kenners op een rustige locatie aan de rand van het dorp, ca. 7 kilometer van Eckernförde
Zeer duurzaam
Centraal en toch rustig in de allerbeste oude stadslocatie! In de directe nabijheid bevinden zich onder andere de stadshaven, de visserswijk Holm en de kathedraal.
Het huis in het hart van de oude stad wordt omringd door de kathedraal, het stadhuis, de historische vissersnederzetting "Holm" en de haven - centraler kan niet!
Eco Hausboot Habitide / Ferienhaus
Een droomvakantie op het water in een ecologisch ontworpen woonboot. Met alle comfort, een goed onderhouden haven, een prachtig landschap en veel cultuur - natuur in plaats van plastic :)
Bijzonder duurzaam
Onderkelderd vakantieappartement in een rustig dorp
Vakantiewoning in Sleeswijk: 57m², plaats voor 2 personen, 4 kamers, gezellig en centraal gelegen in het hart van de Vikingstad Sleeswijk en toch op het platteland.
vrijstaand vakantiehuis onder riet met garage, gezinsvriendelijk en dicht bij de natuur, geschikt voor 2-4 personen
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Borgwedel is 124 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 59 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Borgwedel, moet u zeker Het kleine Schlei huis, Vakantiehuis Ontspannende vakantie Borgwedel en Vakantieappartement Gezinsvakantie Borgwedel nader bekijken.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!