Hoe duur is een vakantiewoning in Csopak?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Csopak is 104 € per nacht.
Accommodaties in de buurt van Csopak
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Mediterraan vakantiehuis met zwembad
NIEUW: Whirlpool voor eigen gebruik, het huis is te huren zonder eigenaar of andere gasten. Het zwembad is verwarmd, huisdieren zijn welkom.
Duurzaam
Vakantiewoningen met zwembad en airconditioning + speeltuin
VROEGBOEKERS BETALEN IN DE LENTE 30%, IN DE ZOMER 10% MINDER!! Alleen geldig in maart!!! Maart tot eind mei minimaal 4 nachten, juni/juli/aug reserveringen min 7 nachten! OP naar BALATON❤️
In het vakantieoord van Balatonfüred, dichtbij de stranden, de promenade en de haven, bieden wij hoogwaardige appartementen aan met 2 slaapkamers, woonkamer, terras en airconditioning.
Duurzaam
Pension, met zwembad, kamer met badkamer en balkon, flat, aan het Balatonmeer,
tot -29% Korting 23-05-2025 - 07-06-2025
tot -29% Korting 23-05-2025 - 07-06-2025
Gästehaus Gejzír in Tihany: 70 m², ruimte voor 4 personen, 2 kamers.
Luxueuze vakantiewoning met volledige uitrusting, zwembad, 800m van het strand van Budatava. Flat is 62m² groot en heeft een terras van 14m² met uitzicht op het Balatonmeer.
Vrijstaand vakantiehuis, op een mooie, rustige locatie dicht bij het strand.
Balaton Bliss Lakeside Apartment
Een nieuw appartement van 71m² aan het meer met een groot terras in Siófok, ideaal voor 4 gasten met 2 kamers.
-10% Korting 18-04-2025 - 31-05-2025
Appartement direct aan de oever van het meer, aan de populaire Zilverkust van Siófok. Met een adembenemend uitzicht op het Balatonmeer!
Vakantiehuis in de buurt van het strand, geschikt voor maximaal 5 personen, 3 kamers.
Ruime, onlangs gerenoveerde vakantiewoning op de bovenste verdieping in een rustig vakantiegebied van Zamárdi met zitje in de tuin, speelhuisje en internettoegang
Appartement van 70 m2 met twee slaapkamers, badkamer met douche, wasmachine zeer dicht bij de oever van het Balatonmeer. Het appartement is geschikt voor 4 volwassenen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Csopak is 104 € per nacht.
Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 39 € per nacht beschikbaar zijn.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Csopak, moet u zeker Vakantieappartement Gezinsvakantie Csopak, Vakantiehuis Ontspannende vakantie Csopak en Vakantieappartement Gezinsvakantie Csopak nader bekijken.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!