Hoe duur is een vakantiewoning in Halberstadt?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Halberstadt 109 € per nacht.
Accommodaties in de buurt van Halberstadt
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiewoning Quedlinburg in de Harz
Onze populaire vakantiewoning Quedlinburg in de Harz biedt tot 4 personen op 40 m² veel ruimte voor een bewogen Harz-vakantie.
Vakantiewoning "Vakantiehuis Schloßblick" in Blankenburg, plaats voor 6, 3 kamers, 103m².
Duurzaam
VAKWERKHUIS OP RUSTIGE LOCATIE IN DE OUDE STAD, DAK- OF TUINTERRAS
De vakantiewoning ligt in de oude stad van de Unesco Werelderfgoedstad Quedlinburg. Optimaal voor 4-8 gasten
Vakantiewoning 'Sonnenschein' in Quedlinburg, 47m², max. 4 personen, 1 kamer.
Comfortabele vakantiewoning met groot dakterras en grote tuin en panoramisch uitzicht op de Harz -een vakantiehuis en 3 vakantiewoningen op hetzelfde terrein!
Vakantiehuis in het rustige oude centrum van Quedlinburg voor 6 personen en 1 kind
Comfortabele maisonnette vakantiewoning "Schlossblick" voor 2-4 personen in een enkel monument midden in de oude binnenstad van Quedlinburg, 87 m²
Duurzaam
Dit verlengde Tiny House staat bij ons op de 3000 m² grote fruitweide in Cattenstedt .
Vakantiehuis met zwembad in de Harz
Groepshuis voor maximaal 13 personen in Wernigerode
Duurzaam
Vakantiehuis met 200 m² woonoppervlak en een eigen binnenzwembad en terras. Geschikt voor senioren zonder trappen en treden. Gelegen direct aan de rand van het bos en ideaal voor hondenbezitters.
Ruim vakantiehuis op 200 m² met zwembad (overdekt) en sauna. Rolstoeltoegankelijk zonder trappen en treden. Gelegen direct aan de rand van het bos en op 10 minuten lopen van het centrum.
Charmant vakwerkhuis met een stijlvolle uitstraling in het centrum van Wernigerode in het prachtige Harzgebergte
The City Holiday Home in Wernigerode Centrum - Marktplein
Familievakantie op het platteland - Fantastisch, onlangs gerenoveerd en nieuw ingericht vakantieappartement met ruime tuin
Bijzonder duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Halberstadt 109 € per nacht.
Hier kunt u al vanaf 45 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Halberstadt, moet u zeker Vakantieappartement Gezinsvakantie Halberstadt, Vakantieappartement Gezinsvakantie Halberstadt en Vakantieappartement Gezinsvakantie Halberstadt nader bekijken.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.