Vakantieappartementen en huizen in Ojen Marbella
5 aanbiedingen voor uw vakantie in Ojen Marbella
Op de 1e etage: (open keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(cups), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet)
, keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, vriezer), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, douche)
Op de 1e etage: (woonkamer(TV(satelliet), eettafel, zithoek), open keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, Citruspers,...
Keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, douche)
, keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers.
Accommodaties in de buurt van Ojen Marbella
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Dit hoekappartement op de bovenste verdieping is ideaal gelegen aan de ruime voetgangerspromenade van Marbella en biedt fantastisch uitzicht op het strand, de haven en de zee tot aan Gibraltar vanaf twee zonnige balkons
5*-Luxus-Apartment"Bellavista"
Droomovernachting in Marbella - Droomuitzicht naar Marokko Dit is geen gewone vakantiewoning, maar uw tweede huis. Elegante en gezellige sfeer - top ingericht!!!
Appartementen in Marbella Vistamar - in het gezin vissen Zon, strand en zee -nu exclusieve hot deals Tel. 0034952833861 Informatie ook beschikbaar op
Huis met privézwembad in prachtige palmentuin
Huis met zwembad in een prachtige palmentuin. Het huis is vrijstaand en omgeven door een muur. U kunt allemaal naar jezelf.
Het mooie Casa Del Lago is en modern en trendy semi-vrijstaande villa met een adembenemend uitzicht op het meer in de heuvels van Marbella en Puerto Banus, in Zahara de Istán.
Duurzaam
Lichte en vriendelijke vakantiehuis met prachtige eigen tuin en een dakterras dicht bij het strand en in een rustige familie huis nederzetting.
MARBELLA GOLF INKLUSIVE Apartment
Luxe appartement met ZEEZICHT en GOLF INCLUSIEF in het oostelijk deel van Marbella in La Mairena / Elviria Alta !
El Presidente Madroño apartment
El Presidente ligt aan het strand van de kustweg die Marbella en Puerto Banus verlaat. Ons mooie, ruime, op het zuiden gelegen appartement ligt aan de voorkant met een spectaculair uitzicht.
Duurzaam
Prachtig gelegen appartement direct aan het strand tussen Marbella en Malaga kleine urbanisatie met gemeenschappelijk zwembad en een eigen dakterras Costa del Sol, Mijas Costa
De flat ligt in een wooncomplex, met 2 zwembaden, waarvan één voor kinderen. Het strand ligt op slechts 2 km afstand en er zijn verschillende golfbanen in de buurt.
In de buurt van het strand ruim appartement met prachtig uitzicht op zee, deels om Afrika / Gibraltar
Romantische B&B op heuvel 2 kms Mijas in tropische tuin