Hoe duur is een vakantiewoning bij Plauer See?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven bij Plauer See een gemiddelde prijs van 143 € voor één nacht.
Vakantiehuis midden in de natuur, 85m² woonoppervlak, max. 6 personen Vakantiehuis midden in de natuur, eigen terras en tuin. Watersporten, fietsen, wandelen, alles is mogelijk.
Exclusieve Hardo vakantiewoning in het museumdorp Alt Schwerin, aan het Mecklenburgse merengebied.
Nieuw huis met uitzicht op het meer en open haard
Een modern vakantiehuis wacht op u met 3 slaapkamers, 2 badkamers, 36m² woon- en eetruimte met open keuken en open haard, 1 balkon, 2 terrassen en een buitenkeuken.
Bijzonder duurzaam
Gezellig vakantiehuis op eigen afgesloten terrein met uitzicht op het meer en open haard
Duurzaam
JENNA 1a Vakantiehuis aan het Plauemeer
Vakantiehuis direct aan het water met uitzicht op het meer, rustig gelegen, goedkoop
Exclusief vakantiehuis Yuna, op een absolute droomlocatie, met direct uitzicht op de Plauer See. OPENING JULI 2017!!!!
Vakantiehuis Villa Lago aan de Plauer See in Alt Schwerin, 87m², ruimte voor 6-8 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers en een woonkeuken met charmant terras en uitzicht op het meer. Inclusief roeiboot.
Duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis, carport, overdekt terras Voor gezinnen (2 volwassenen plus kinderen)
Vakantiehuis Seeblick Plau am See
Het pand ligt direct aan de schilderachtige Plötzensee in het Mecklenburgse merengebied bij de Plauer See. Met een vis- of zwemsteiger en een eigen roeiboot.
Zeer duurzaam
Ontspannende vakantie met veel ruimte in huis en tuin voor 10 personen.
Supergezellig ingerichte vakantiewoning in Plau am See
Vakantiewoning groot en gezellig
Mooi appartement voor kleine, grote of meerdere gezinnen in Plau
Gezellig vakantiehuis bij het meer met open haard en grote, omheinde tuin
Een gezellig ingericht vakantiehuis ca. 70 m² voor 4 personen, met terras en grote speelruimte voor groot en klein, in het hart van Mecklenburg aan de Plauer See.
Comfortabel vakantiehuis "Perle am See", nieuwbouw 2018, rustige ligging, met roeiboot, 150mtr. naar de badzone aan de Plauer See
Vakanties voor grote gezinnen en vriendengroepen, ontmoetingsplaats voor professionele of beginnende koks, of een pauze voor bedrijven of werkgroepen in de buurt van de Plauer See.
Zeer duurzaam
Rød Hus met piano tussen 2 meren
scandinavische flair in het sterrendorp van het Mecklenburgse merengebied, ruim, individueel, comfortabel, weg van het stadslawaai, 90 m² huis, 1500 m² grondstuk, afgelegen
Zeer duurzaam
Exclusieve vakantiewoning Astrid in het museumdorp Alt Schwerin, aan het Mecklenburgse merengebied.
Vakantiehuis in de buurt van Plau am See
het vakantiehuis is geopend vanaf 22.04.23 vanaf 55 EUR bij Plau am See optimaal 2 pers., 36 m² 1 SZ Puur natuur, met toegang tot de rivier, steiger, kanoparadijs, vissen, Roeiboot incl.
Een meer dan 100 jaar oude villa in Plau am See met ruime kamers, een grote tuin met bomen en een direct uitzicht op de rivier de Elde en de oude stad van Plau
Zeer duurzaam
Natuurlijk goed voelen in "Ferienhaus Schmetterling", vakantiehuis voor max. 6 personen (4+2), gratis gebruik van roeiboot, kindvriendelijk, huisdieren toegelaten
Drischel Vakantiehuis met open haard
Comfortabel vakantiehuis met open haard voor 4 personen. Het huis behoort tot een goed onderhouden bungalowcomplex. De badzone en de te gebruiken roeiboot liggen op ca. 300 m afstand van het huis.
Mijn vakantiehuis Fräulein Frieda ligt op een droomlocatie aan de oever van de Plauer See, in de directe omgeving van het natuurgebied Nordufer Plauer See.
Duurzaam
Vakantiehuis hemelsbreed 4 km van de Plauer See met drie slaapkamers voor 5 personen en buitenjacuzzi
Solide vakantiehuis met uitzicht op de Plauer See. Idyllische ligging midden in de bosrijke, dier- en merenrijke omgeving van het Mecklenburgse merengebied.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven bij Plauer See een gemiddelde prijs van 143 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Ganzlin of Plau am See bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 36 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen bij Plauer See, moet u zeker Vakantiehuis See -Romantik, Miss Frieda aan het meer en Ferienhaus Waldeck nader bekijken.
Ja, bij Plauer See zijn er 89 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Alt Schwerin, Fünfseen en Plau am See.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!