Hoe duur is een vakantiewoning in Pönitz am See?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Pönitz am See is 108 € per nacht.
Accommodaties in de buurt van Pönitz am See
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
FeWo Marite scharbeutz-klingberg
Vakantiewoning met comfortabele inrichting, WLAN, telefoon, wasmachine, vaatwasser, oven, houtkachel, horren voor de ramen, elektrische rolluiken, parkeerplaats
Duurzaam
Vakantie met de hond in Scharbeutz (Baai van Lübeck)
Vakantiestacaravan voor twee personen aan de Oostzeekamp Lübeck Bay. Data beschikbaar op korte termijn en tijdens de zomervakantie!!!
Vakantiestacaravan voor twee volwassenen met maximaal drie kinderen of 4 volwassenen aan de Oostzeekamp Lübeck Bay. Data beschikbaar op korte termijn en tijdens de zomervakantie!!!
Vakantiestacaravan voor twee volwassenen met maximaal drie kinderen of 4 volwassenen aan de Oostzeekamp Lübecker Bucht.
Op u wacht een charmante, luxe vakantiewoning dicht bij het strand van 120 m², met 3 slaapkamers en 2 badkamers. Voor 2 tot 6 personen. Zonneterras, parkeerplaats voor het huis
Duurzaam
Exclusieve 3 kamer vakantiewoning met zwembad (momenteel niet in gebruik wegens Corona)
Vakantiehuis in Sierksdorf Oostzee voor de familievakantie
direct aan het strand in het centrum van Scharbeutz met een droomuitzicht op zee
Vakantieappartement Gezinsvakantie Sierksdorf
tot -10% Korting 19-12-2025 - 04-01-2026
Vakantieappartement Gezinsvakantie Sierksdorf
tot -10% Korting 19-12-2025 - 04-01-2026
Vakantieappartement Gezinsvakantie Sierksdorf
tot -10% Korting 19-12-2025 - 04-01-2026
****Wellness Penthouse Zeezicht
4**** sterren luxe penthouse aan het strand. Met droomuitzicht & zwembad. Eigen verwarmingshut met zeezicht, houtkachel, wintertuin, internet, 2 fietsen, eigen strandstoel!!!
Vakantiewoningen direct aan het strand
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Pönitz am See is 108 € per nacht.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Pönitz am See, moet u zeker Vakantiehuis Ontspannende vakantie Pönitz am See, Vakantieappartement Gezinsvakantie Pönitz am See en 2e woning Comfortabele vakantiewoning nader bekijken.
U hoeft uw huisdier in Pönitz am See niet achter te laten, want er zijn 6 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.