Vakantieappartementen en huizen in Sachsenburg
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Sachsenburg
Parterre: (woonkeuken(2-pers. slaapbank(130 x 200 cm), TV(satelliet), fornuis, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm))
Accommodaties in de buurt van Sachsenburg
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Grote vakantiewoning, 90 m2, met 3 slaapkamers, keuken en eetkamer, geschikt voor maximaal 7 personen, met kinderen ook 8 personen mooie tuin, om te spelen, te genieten en te ontspannen.
Als u op zoek bent naar rust en ontspanning en wilt leven en genieten van uw vakantie "zonder huurburen", dan bent u bij ons in goede handen in de Alpenrose.
Gezellig appartement in rustige valleilocatie omgeven door bergen
zonnige, rustige ligging op 1000 m boven de zeespiegel
Volledig ingerichte vakantiewoningen op een prachtige locatie met een droomtuin, in de buurt van de Millstätter See - Karinthië
Mooie vakantiewoning voor ca. 2-10 personen
Mooie, hoogwaardige vakantievilla in Radnig boven de gemeente Hermagor-Presseger See in het Karinthische drielandenpunt van Oostenrijk, Italië en Slovenië
Vakantiewoning met balkon in Ferienhaus Waldhof. Appartement voor uw zomer- of wintervakantie in de regio Nassfeld Hermagor Pressegger See. Vakantie met hond, of als koppel.
Duurzaam
Vakantiewoning met 2 slaapkamers voor gezinnen
-5% Korting 23-05-2025 - 28-06-2025
Vakantiehuis Wiedehopf in Rattendorf, Karinthië: 73m² woonoppervlakte, tot 5 personen, 2 slaapkamers, grote woonkamer met slaapbank, keuken, hal, badkamer, balkon, tuin, satelliet-tv, internet, open haard, parkeergelegenheid.
Molltaler Appartements studio Pepper
Studio Pepper in Molltaler Appartements, Stall in Karinthië, met 30 m² ruimte voor 2 personen.