Hoe duur is een vakantiewoning in Saksen?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 109 € per nacht.
Vrijstaand huis en tuin met uitzicht op de ruïne van Kasteel Frauenstein.
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Görlitz
Dit appartement bevindt zich op de 2e verdieping in het oostelijke deel van het fabrieksgebouw, waar maximaal 6 personen comfortabel kunnen wonen.
5 * Vakantiehuis Berghütte Vogtland
5-sterren bergchalet aan de rand van het bos op 750 m hoogte in Klingenthal/Vogtland op een heerlijke zonnige locatie, direct aan een langlaufloipe met een infrarood wellnessruimte.
Droomhuis Zonnebloem aan het meer
Droomhuis aan het meer 160m² 6 personen,3 slaapkamers,2 badkamers,sauna,bad,open haarden,terrassen,tuin,lounge,barbecueplaats,uitzicht op het meer,Sky TV,in de buurt van Leipzig
Vakantiehuis Kimbark12 in Panschwitz-Kuckau, Sachsen, 135 m², geschikt voor maximaal 6 personen, 2 kamers.
Zeer duurzaam
2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer (douche), balkon, privé parkeerplaats, kabel TV en gratis WLAN. Gunstig gelegen bij de dierentuin, de handelsbeurs en het stadscentrum.
Ruime vakantiewoning op een rustige locatie in Saksisch Zwitserland, ideaal voor wandelaars en natuurliefhebbers, nabijgelegen populaire excursiebestemmingen zijn Pirna, Dresden, Tsjechië
Vakantiehuis Vivaldi in het Ertsgebergte
vrijstaand familiehuis op een zeer rustige en landelijke locatie aan de rand van het bos. Gratis annulering in geval van verblijfsverbod.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Seepferdchen Hainer See
Vakantiehuis IN het meer met boot voor max. 5 personen. Het huis is gebouwd op palen, half in het water en half op het land. Volledig uitgerust als een gezinswoning en met boot.
Zeer duurzaam
Wonen dicht bij de natuur in de stad op ca. 185 m² woonoppervlak met individuele inrichting en met tuin - vakantie met familie, vrienden, grootouders ... voor 4 tot 9 personen
Duurzaam
Droomhuis Zonneschijn aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand, wellnessruimte met sauna en bubbelbad, open haard, balkon, groot terras, TV, met eigen boot, 4 slaapkamers, 2 badkamers nabij Leipzig.
Modern vakantiehuis om te ontspannen op het platteland zeer centraal ten opzichte van de deelstaathoofdstad Dresden
Ons ruime en rustig gelegen moderne appartement van 75m² bevindt zich op de begane grond van ons woonhuis met een prachtig uitzicht op het Flöhadal.
Vakantiewoning "Am Elberadweg"
De vakantieflat waar vakanties langdurige effecten hebben. Dit rookvrije appartement ligt op slechts 8 km ten noordwesten van het levendige centrum van Dresden.
Studio te huur op korte termijn
Ruime atelierunit in een oud fabriekspand, met name verhuurd aan kunstenaars, kunstverzamelaars en kunstliefhebbers
Droomhuis Zonsopgang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
Het charmante vakantiehuis Casa del Mio met 160 m² aan de Hainer See is geschikt voor maximaal 7 gasten en is uitgerust met 3 slaapkamers, een keuken-woonkamer en een luxe sauna.
Vakantiehuis "An der alten Linde "
Ons vakantiehuis voor maximaal 6 personen ligt in het centrum van Hörnitz, aan de voet van het Zittauer gebergte. Ideaal voor familievakanties, wandelen, zwemmen en ontspannen.
Zeer duurzaam
Ons gezellige vakantiehuis SEElig ligt op een 700 m² groot terrein aan het meer met een exclusief privéstrand, sauna en open haard en biedt een fantastisch panoramisch uitzicht.
Vakantiewoning Leipzig Noord-Oost
Rustige 2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer, balkon, lift, kabel TV en gratis Wi-Fi. Gunstig gelegen bij de dierentuin, de handelsbeurs en het stadscentrum.
Vakantiehuis op de Glöcknerhof
Vakantiehuis op de Glöckner vakantieboerderij Erzgebirge / Vogtland Het liefdevol ontworpen vakantiehuis biedt drie afzonderlijke vakantiewoningen. Verdere informatie:
moderne appartementen op 2km van het centrum
2-kamer appartement 2 km van Augustusplatz, centraal station en stadscentrum, WLAN Tram ongeveer 200m elke 10 minuten volledig ingerichte keuken of kitchenette Badkamer met douche, sommige met bad
Droomhuis Zonsondergang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
Vakantiehuis Wolf in Bad Elster
Bungalow met houtkachel op 600 m² omheind terrein direct zeer rustig gelegen naast het bos en op slechts 3 km van het kuuroord Bad Elster.
Duurzaam
Ons vakantiehuis in Saksisch Zwitserland, waarvoor een beekje kabbelt, staat idyllisch aan de rand van het bos.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 109 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Erzgebirge of Vogtland. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 36 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Saksen, moet u zeker Vakantiehuis Wolf in Bad Elster, Vakantiehuis op de boerderij en Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde nader bekijken.
In Saksen zijn er 463 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Erzgebirge, Oberlausitz Lower Silesia en Saxon Switzerland.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.