Vakantieappartementen en huizen in Schönburg
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Schönburg
Gezellige vakantiewoning voor 7 personen in het mooie Burgenland met tuin, terras en barbecue direct aan de Saale met een prachtig uitzicht over het Saaledal
Accommodaties in de buurt van Schönburg
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Grote vakantiewoning 160 m² max. 10 gasten
Duurzaam
Vakantiehuis tussen Naumburg Saale en Weißenfels en Freyburg
Vakantiewoning in Naumburg bij de oude stad
Vakantiewoning 63 m² in Naumburg niet ver van de oude stad
Volledig ingericht huis in de oude stad Naumburg, voor maximaal 10 personen.
Vakantiebungalow in Naumburg/S. De bungalows zijn beschikbaar in verschillende groottes en bieden een woon/slaapkamer, badkamer (WC en douche), sommige met keuken/woonkamer/extra keuken.
Vakantiehuis voor 5 personen met terras in de prachtige Burgenlandkreis van Saksen-Anhalt. Vakantie met hond of ontspannende vakantie, hier zit u goed.
Wohnen im Weinberg - Weinberghaus
Vakantiehuis "Wonen in de wijngaard - Weinberghaus" in Freyburg, 56 m², voor maximaal 5 personen, 2 kamers met vat-sauna.
-10% Korting 17-04-2025 - 21-04-2025
Watertoren + Tuin & Speelschuur
"Mach` doch mal blau" Vakantie in de watertoren. Voor families & vrienden & honden. In het Weimarer Land, tussen Naumburg, Jena en Weimar, Thüringen, aan de rivieren Saale en Ilm
Bijzonder duurzaam
Seehaus Arielle aan het Geiseltal
Meerhuis direct aan het water voor max. 5 personen. Met steiger en terras aan het meer. Comfortabel vrijstaand huis met vloerverwarming, vloerkoeling, koelplafonds, honden welkom.
Zeer duurzaam
Seehaus Maria aan het Geiseltal
Meerhuis direct aan het water voor max. 5 personen. Met steiger en terras aan het meer. Uitgerust als een comfortabel vrijstaand huis met airconditioning, vloerverwarming en vloerkoeling.
Bijzonder duurzaam
Hoogwaardige gerenoveerde loft in de oude noedelfabriek Zeitz, een creatief cluster, ten zuiden van Leipzig