Hoe duur is een vakantiewoning in Trassenheide?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Trassenheide 121 € per nacht.
CONTACTLOOS VAKANTIE in een gezellig vakantiehuis met een groot terras
Appartement 08 Strandgut in Trassenheide
Gezellige maisonnetteflat over 2 verdiepingen met zeezicht, balkon en twee slaapkamers direct aan het strandvoorplein van Trassenheide. U bereikt het strand in slechts één minuut lopen!
vrij v. 04.-09.10. bij het strand
Mooie vakantiewoning met balkon en uitzicht op de strandweg. Zeer korte wandeling naar het strand. Wi-Fi en 2 fietsen inbegrepen. Boek nu!
Vakantiehuis aan de Oostzee onder riet op het eiland Usedom op een groot natuurgrondstuk 5 personen + 1 peuter, 3 slaapkamers, 2 badkamers, open haard, sauna, DSL-WLAN, 2 autoparkeerplaatsen
Appartement 07 Huis Düne in Trassenheide
Gezellige vakantiewoning op 56 m² met uitzicht op de Oostzee, gemeubileerd balkon, kitchenette, badkamer met douche en een slaapkamer; direct aan het strand gelegen, ca. 1 minuut lopen naar het strand
2-kamerappartement (30m²) ,, Strandkörbchen ,, met groot terras 1 slaapkamer met tweepersoonsbed, 1 woonkamer met eethoek voor 2 personen. WLAN
vakantiewoning/appartement met 3 kamers, badkamer en terras en groot perceel met zandbak, schommel, elektrische barbecue en 3 fietsen.
Bij het bos bij de zee 200 meter bij de zee
2-kamerappartement (30m²) Grootte: 30 m², tot 2 personen 1 slaapkamer met tweepersoonsbed, 1 woonkamer met eethoek voor 3 personen, complete kitchenette, tweepersoonsslaapbank
Appartement 10 Oostzeezicht in Trassenheide
Gezellige vakantiewoning met uitzicht op de Oostzee, balkon, badkamer met whirlpool, sauna en twee slaapkamers direct aan het strand. U bereikt het strand binnen 1 minuut lopen.
Appartement 06 Zuidzicht in Trassenheide
Gezellige maisonnetteflat over 2 verdiepingen met zeezicht, balkon en twee slaapkamers direct aan het strandvoorplein van Trassenheide. U bereikt het strand in slechts 1 minuut te voet!
Vrij van 12.08.-20.08.-bij het strand!
Februari aanbieding- boek 6 dagen- betaal 5 dagen rustig appartement met uitzicht op het bos, op korte afstand van het strand groot balkon op het zuiden
Appartement 05 Strandperle in Trassenheide
Gezellige maisonnette op de bovenste verdieping met balkon en twee slaapkamers direct aan het strandvoorplein van Trassenheide!
Vakantiehuis Klein vakwerkhuis in Trassenheide op Usedom: 50m² bewoonbare oppervlakte, 2 personen, 2 kamers.
Strandhuis "Hilda" Trassenheide
Gezinsvriendelijk strandhuis "Hilda" - beleef de Oostzee van dichtbij.
Vakantiehuis van de familie Lass
Vakantiehuis in de badplaats Trassenheide
Trassenheide "Zum Strandgalopp" W1TE
Vakantieappartement "Zum Strandgalopp" W1TE in Trassenheide op Usedom, 75 m² voor maximaal 4 personen, 4 kamers inclusief woonkamer + keuken + 2 slaapkamers.
Parterre: (open keuken(eettafel, kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie)
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Trassenheide 121 € per nacht.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Trassenheide, moet u zeker Ferienwohnung "Strandnah", Riethuis Trassenheide en Strandhuis "Hilda" Trassenheide nader bekijken.
In Trassenheide zijn er 67 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.