Vakantieappartementen en huizen in Übersaxen
0 aanbiedingen voor uw vakantie in Übersaxen
Beste bezoeker,
Voor deze aanvraag zijn helaas geen accommodaties gevonden!
Je hebt de volgende mogelijkheden:
Beste bezoeker,
Helaas zijn er geen accommodaties voor deze aanvraag gevonden.
Wat kan je doen:
- Verwijder alle filters (klik links op "alle filters verwijderen")
- Controleer de spelling van de woorden
- Probeer verschillende trefwoorden
- Probeer meer algemene trefwoorden
Gastbeoordelingen van Vakantiewoningen in Übersaxen
Deze accommodaties worden het best beoordeeld door vakantiegangers
4 Beoordelingen
waarvan Ø 4.9 met 5 sterren
November 2012

ferienhaus latus
Übersaxen
geweldig huis, we waren blij
Dit was het mooiste vakantiehuis dat we in de afgelopen 20 jaar hebben geboekt. Wat we zo waardeerden:
a/ de verhuurders waren uiterst vriendelijk en lieten ons volledig met rust. Alleen als we ze nodig hadden, waren ze er meteen
b/ Het uitzicht is gewoonweg prachtig. We genoten elke dag van dit uitzicht.
c/ De wandelingen waren geweldig. Vooral de "Üble Schlucht" die we vanuit het huis konden doen was erg goed voor ons en onze kinderen.
d/ De omgeving is zeer interessant. U kunt op zeer korte afstand 4 landen bezoeken (Zwitserland, Liechtenstein, Zuid-Duitsland en natuurlijk Vorarlberg/Oostenrijk)
e/ Het "Bregenz Festival" aan het Bodenmeer is een must. Ook als het geen festival is, is een bezoek aan dit podium de moeite waard. Bovendien waren de herbergen in Rankweil echt heel goed
Al met al gewoon een echte aanrader! De prijs/prestatieverhouding is zeer goed. We voelden ons vanaf het begin thuis in dit huis!
April 2009

ferienhaus latus
Übersaxen
geweldig huis met super uitzicht
We voelden ons heerlijk in dit huis, waar we helemaal alleen verbleven. De verhuurders zijn erg aardige mensen die ons graag tips gaven. De locatie is gewoon geweldig. Zonder overdrijven kun je in 4 (!!) landen kijken: Oostenrijk natuurlijk, dan Zwitserland, Liechtenstein en, heel klein, Duitsland (Bodenmeer).
De wandelingen zijn geweldig. We hebben ook erg genoten van Rankweil en Feldklrch. De gastronomie in Rankweil is ook echt heel goed.
Augustus 2013

ferienhaus latus
Übersaxen
Dromerige locatie
Wij hebben met volle teugen genoten van onze vakantie op deze paradijselijke plek en zijn goed uitgerust naar huis teruggekeerd. Wij danken de vriendelijke verhuurders!!!
Vakantie-ideeën voor uw vakantie in een vakantiehuis in Übersaxen

Vakantie met zwembad in Übersaxen

Vakantie in de bergen in Übersaxen

Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers
voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?