Hoe duur is een vakantiewoning in Valbandon?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Valbandon is 131 € per nacht.
Petra 3e in de buurt van het strand
Appartement 2 + 1 vlakbij het strand 400 m op de 1e verdieping, tuin, internet Wlan, Sattv, barbecue, parkeerplaats, kindvriendelijk.
Vakantiehuis Bianca in Fažana, oppervlakte 160m2, voor 6 personen, 3 kamers, 800 m van het strand.
Appartement N.25 (6 + 2) met zwembad
Nieuw appartement met een groot zwembad (10 x 5 m)
Orange appartement, ideaal voor een onvergetelijke vakantie met het gezin.
tot -29% Korting 17-04-2025 - 07-06-2025
tot -29% Korting 17-04-2025 - 07-06-2025
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Valbandon is 131 € per nacht.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Valbandon? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Appartementen voor 08/04/14, N.37 (6 + 0) 600 m van het kiezelstrand en Petra 3e in de buurt van het strand.
In Valbandon zijn er 73 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.