Hoe duur is een vakantiewoning in Zeeuws-Vlaanderen?
Vanaf 38 € kunt u onze accommodaties in Zeeuws-Vlaanderen boeken en gemiddeld 145 m² (vakantiehuizen) en 88 m² (appartementen) overnachten.
mooi goed onderhouden huis, vrijstaand, omgeven door gazon, park Schönefeld, voor 6 personen, 3 slaapkamers, woon-eetkamer-keuken ülmaschine, 5
-40% Korting 24-03-2025 - 31-03-2025
Schoneveld 24 Breskens, Zeeland
Ons prachtige, familievriendelijke, rustig gelegen vakantiehuis bevindt zich in park Schoneveld in Breskens (slechts 300 meter van de Noordzee).
-20% Korting 24-03-2025 - 27-03-2025
Mooi huis in de buurt van het strand in Breskens / Schoneveld
Duurzaam
Strandparel, erg gezellig, strand
Het huis met de speciale sfeer, erg gezellig, alleen maar om een goed gevoel. Onze gasten noemen het huis omheind in hun en zeer dicht bij het strand.
Luxe 6-persoons villa op ruim perceel, met Zeeuwse charme, moderne voorzieningen en rustgevende natuur.
Ons "Haus Boje" Schoneveld 109 bevindt zich in Zuid-Holland, Zeeland, op de Westerschelde bij één van de mooiste stranden van Nederland
Deze vakantiewoning 62 m² voor 4 personen ligt in het idyllische vakantiepark St. Pierre in Nieuwvliet Bad, slechts 5 minuten lopen van het beste strand in Holland.
Onze comfortabele vakantiewoning is te huur, voor 2 tot 8 personen, op vakantiepark Schoneveld, op korte loopafstand van het mooie en schone strand van Breskens. De woning heeft een ruime eigen omheinde tuin, gezellig terras met luifel, stenen barbecue, t
Zeemeuww, exclusieve vakantie huis
Ons huis Zeemeuww, is een breed, ruim huis met veel ruimte om te ontspannen en wonen. In het interieur van het huis kunnen we spreken smaak en het hart. Gezellig !!
Geniet van een luxe villa uitgerust met hottub, sunshower én buitendouche!
. Lux **** House in Hollands meest zonnige badplaats Cadzand (Knokke); Brede, fijne zandstrand en prachtige wandelingen en fietstochten Natuur en cultuur (Brugge, Antwerpen.
Ankommen und wohlfühlen in unserem strandnah gelegenen Ferienhaus mit eingezäuntem Garten.
Geniet van een luxe villa uitgerust met barrelsauna, hottub, sunshower, én buitendouche!
Bungalow Park Welgelegen MB 01
Bungalow Park Welgelegen MB 01 in Cadzand-Bad, met 42m² ruimte, 2 kamers, voor 4 pers.
Duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis voor 5 personen, direct gelegen aan strand en zee in Breskens. Vanuit de achtertuin kunt u zo de dijk over en bent u gelijk aan het strand.
Comfortabele vakantie woning voor max 4 volwassen en 2 kinderen, op het vakantiepark Zeebad van Roompot te Breskens. Op loopafstand van het mooie schone noordzeestrand.
Luxe 6-persoons villa op ruim perceel, met Zeeuwse charme, moderne voorzieningen en rustgevende natuur.
Verblijf in de moderne en ruime Zonneweelde Lodge en sta snel op het strand
Luxe inrichting, Met badkamer en terras, Alle faciliteiten op loopafstand
Verlangen naar een vakantie? Waarom neemt u dan niet gewoon een "vakantie van mij"? Onze exclusieve vakantiewoning wacht op u en uw gezin in een bevoorrechte positie aan zee.
Luxe vakantievilla in Zeeland met hottub en barrelsauna. Geniet van wellness, natuur en rust aan het water op Resort Knuitershoek.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Het westen van de regio is het gebied waar de meeste mensen hun vakantiewoning in Zeeuws-Vlaanderen boeken. Hier ligt het vestingstadje Sluis, een gezellige bourgondische stad. De grote trekpleister is hier het Belfort van Sluis, een middeleeuwse Vlaamse toren met klokken. Maar er zijn nog meer historische gebouwen te vinden, waaronder Molen de Brak en de Brugse Poort. Ook kun je hier heerlijk uit eten. Niet ver bij Sluis vandaan ligt het Cadzand. Dit dorp is eigenlijk in tweeën gesplitst: het oude Cadzand-Dorp dat in het binnenland ligt, en de badplaats Cadzand-Bad. Deze badplaats mag zich Heilzame Zeebadplaats noemen. Al sinds de 19e eeuw komen mensen hiernaartoe om te ontspannen en tot rust te komen door het zoute water en de frisse lucht. Nog steeds vinden hier veel wellnessactiviteiten plaats. Op de grens met België ligt natuurgebied Het Zwin, dat vooral uit stranden, duinen en weiden bestaat. Sowieso staat Zeeuws-Vlaanderen bekend om z'n unieke natuurgebieden waar je zo naartoe kunt wandelen vanuit je vakantiewoning. Handig als je van plan bent om naar Zeeuws-Vlaanderen op vakantie met de hond te gaan.
Net als Sluis is Hulst ook een prachtig vestingstadje om naartoe te gaan. Volgens velen is dit de meest Vlaamse stad van Nederland. Je kan er onder andere wandelen over de stadswallen en de toren van de Sint-Willibrordusbasiliek beklimmen. Vlakbij ligt natuurgebied het Verdronken Land van Saeftinghe. Hier kun je mooie wandelingen maken, waaronder de 'nattelaarzentocht'. Ga je voor een strandvakantie naar Zeeuws-Vlaanderen toe, dan kan je naast Cadzand ook prima richting Breskens op vakantie gaan. In Breskens ligt een vissers- en jachthaven, die het stadje een maritieme sfeert geeft. Deze sfeer komt ook terug als je naar Terneuzen gaat, een echte havenstad die altijd al nauw verwant is geweest met de scheepvaart. Ooit zou hier het spookschip 'De Vliegende Hollander' aan wal hebben gelegen.
Kinderen zullen het fantastisch vinden om als gezin in een vakantiewoning in Zeeuws-Vlaanderen te verblijven. Alleen al de lange zandstranden met schelpen, hoge duinen en het verfrissende zeewater zorgen voor dagenlang speelplezier. Wil je je kinderen meenemen naar het museum? Ga dan naar Bizarium, het museum voor bizarre uitvindingen. Het museum is helemaal ingericht op wetenschappers en de meest bijzondere uitvindingen die ooit gemaakt zijn, zoals een vliegende fiets en een zwemparaplu. Bij speelboerderij Pierewiet kunnen kinderen zich helemaal uitleven in de oude boerenschuur of op de kinderboerderij.
De Zeeuwse keuken staat bekend om zijn vele gerechten met vis een zeevruchten. Maar Zeeuws-Vlaanderen heeft zelf ook een aantal heerlijke, lokale recepten die niet in de hele provincie te krijgen zijn. Een daarvan is preiprol, dat zijn oorsprong heeft in de omgeving van Cadzand. Eigenlijk is preiprol niet meer dan een preistamppot, vaak met spek en ei eraan toegevoegd. Niet een gerecht dat je in elk restaurant kunt bestellen, maar wel interessant om te proberen als je het tegenkomt. Zo eet je echt iets lokaals. Meer bekend zijn de Zeeuwse bolussen, een zoet broodje met suiker en meestal ook kaneel. En ook de Zeeuwse roomboterbabbelaars gaan er bij veel mensen wel in. Als je op zoek bent naar een lekkere traktatie voor in je vakantiehuis in Zeeuws-Vlaanderen, breng dan zeker een bezoek aan de bakker om ze te halen. Ga je uit eten? Dan ontkom je haast niet aan de restaurants die mosselen, garnalen, oesters en vis op de menukaart hebben staan. Maar daar wil je ook niet aan ontkomen, want de kwaliteit hiervan is juist in Zeeland zo geweldig.
Zeeuws-Vlaanderen heeft een lange geschiedenis waar veel verschillende culturen bij betrokken zijn geweest. Zo zijn in Aardenburg de restanten van een Romeins castellum te zien. In het nabijgelegen Archeologisch Museum Aardenburg kun je meer voorwerpen bekijken die hier gevonden zijn. Maar ook de Spanjaarden hebben een rol gespeeld in de ontwikkeling van deze regio. Bij Museum Het Bolwerk in IJzendijke in de buurt van Hoofdplaat kom je meer te weten over de Staats-Spaanse Linies die hier zijn aangelegd. Je vindt deze nog steeds terug in het landschap. Museum Het Warenhuis richt zich meer op de recente geschiedenis, waarin je de mensen die tussen 1850 en 1950 in Zeeuws-Vlaanderen leefden leert kennen. Je vindt er onder andere traditionele klederdracht, boerenwagens en landbouwwerktuigen. In een tweehonderd jaar oude boerderij zit Atelier de Test gevestigd, waar je het werk kan bewonderen van diverse kunstenaars en ambachtslieden. Met name keramiek, maar ook etsen, beelden en schilderijen. In de zomer worden hier ook activiteiten voor kinderen georganiseerd.
De regio Zeeuws-Vlaanderen is het meest zuidelijke gebied van de provincie Zeeland. Vanuit Nederland is je vakantiehuis in Zeeuws-Vlaanderen bereikbaar via de Westerscheldetunnel vanuit Zuid-Beveland. De regio is ook goed bereikbaar vanuit België. Er rijden meerdere bussen naartoe vanuit onder andere Middelburg, Antwerpen en Brugge.
Vanaf 38 € kunt u onze accommodaties in Zeeuws-Vlaanderen boeken en gemiddeld 145 m² (vakantiehuizen) en 88 m² (appartementen) overnachten.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Sint Kruis of Sluis & omgeving. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 38 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf in Zeeuws-Vlaanderen raden wij de vakantieverblijven 't Strange, huis Karin en House Martina aan.
In Zeeuws-Vlaanderen zijn er 374 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Ossenisse, Eede en Sluis & omgeving.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.