Vakantieappartementen en huizen in ZONA ARBATAX
1 aanbiedingen voor uw vakantie in ZONA ARBATAX
"De Moderne Woning" in Sardinië met privézwembad op slechts 100 stappen van het strand: 180 m², 3 slaapkamers, maximaal 6 gasten.
Accommodaties in de buurt van ZONA ARBATAX
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
SARDINIË - Klein, onafhankelijk nieuw landhuis in een betoverende, rustige natuur met gebruik van het zwembad in de regio CALA-GONONE. Slechts ongeveer 120 km van de luchthaven.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Cala Gonone
Vakantiehuis in Cala Gonone, Sardinië. Ruimte: 80 m², 2 kamers, maximaal 6 personen.
Casa Marianna ligt op het platteland tussen de dorpen Dorgali, Galtellì en Orosei. Max. 2 personen, 26 m² oppervlakte: 1 slaapkamer/woonkamer, keuken en 1 badkamer.
Zeer duurzaam
Het Tiny House Mateddu ligt op het platteland tussen de dorpen Dorgali en Orosei. Het biedt ruimte aan max. 2 personen.
Zeer duurzaam
SARDINI - Nieuw appartement in CALA-GONONE op slechts een steenworp afstand van het strand - zee + winkels.
Idyllische natuurlijke stenen huis met een panoramisch uitzicht, absoluut rustig
Huisje op het platteland met uitzicht op zee
Appartement HOLIDAys in Orosei, Calaliberotto, een kustdeel. Op 10 km van het dorp. Appartement in een villa van 100m², voor 4 personen, 2 slaapkamers, badkamer, keuken woonkamer.
Mediterrane comfort flat dicht bij prachtige, Caribische-achtige stranden. Airconditioning, gratis wifi, Duitse service, tuin & zonnig terras op het zuiden, supermarkt+restaurants - 2 min
Huis voor 6 personen, op slechts 100m van het strand, met tuin, veranda's en een dakterras, 2 badkamers, 3 slaapkamers, satelliet-tv, buitendouche en parkeerplaats
Vakantiewoning in villa op slechts 10 minuten van de zee
"Anna's House" in La Caletta NU, Sardinië: Vakantiewoning voor 4 personen, 45 m², 1 of 2 slaapkamers.
Appartement met mooi uitzicht en speciale beschermde gebied