201 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Egmond aan Zee
Zomerwoning vlakbij het strand
Zeer nette en sfeervolle zomerwoning voor twee personen.
Vakantie-appartement Strandhuis Jula in Egmond: 55m², 4 personen, 2 kamers, dicht bij het strand.
Duurzaam
Onze gezellige 4-sterren appartement is gelegen in het centrum van Egmond aan Zee, vlakbij de winkelstraat en busstation en op ca. 600 meter van strand, duinen en bos.
Gezellig zomerhuis, compleet ingericht max 2- 3 pers. of een gezin met 1-2 kinderen (onder 10 jr). Eigen entree+ terras. Duinen 1 min., strand/zee/centrum 5 minuten lopen. Welkom!
Zeer duurzaam
Kustlijn Vakantiewoning (echt een droomhuis) in Egmond ligt in een kleinschalig woonpark, geschikt voor 6 personen en een baby. 3 slaapkamers, ideaal voor een gezinsvakantie.
Duurzaam
Appartement SEA is een volledig gemeubileerd onlangs gerenoveerd Feriehuis in strand Ibiza stijl met uitzicht op zee.
Appartement Paal 38 / Zonnehoek 75
Een goed onderhouden appartement op 20 meter afstand van het strand met een prachtig uitzicht over het strand, zee en het dorp.
Dit mooie appartement is gelegen op de 2e etage van appartementengebouw Helmduin, direct gelegen aan de gezellige Boulevard van Egmond aan Zee en heeft een schitterend uitzicht.
Zomerhuis DUINHUIS26 ligt direct aan het duinenreservaat en op ongeveer 400 meter van het strand en het gezellige dorpscentrum van Egmond aan Zee. voor 1 tot 4 personen met terras
Dune lagoon in Egmond aan den Hoef: luxe vakantiewoning, dicht bij duin, strand en natuur. Geniet van rust en comfort!
Duurzaam
Zomerhuis Zeewind, Egmond aan Zee
"ZEEWIND" is een Gezellig vakantiehuis op slechts 100 meter van het strand en de zee en 20 meter van de duinen.
Huis met 3 slaapkamer geschikt voor 5 personen. Ruime afgesloten tuin met een uniek buitenverblijf, een hond is welkom. Twee gratis damesfietsen beschikbaar.
Duurzaam
Prachtige luxe vakantievilla met sauna omringd door het Noordhollands Duinreservaat, nabij strand en zee.
Welkom bij ons appartement "Egmondse strand". Zeer centraal gelegen aan de boulevard van Egmond aan Zee. Uitzicht op zee en zeer dichtbij het strand en dorp.
Duurzaam
Ontspan op deze unieke plek. Neem plaats op het mooie terras en luister naar de geluiden van de duinen en de natuur.
Duurzaam
Gezellige studio | Strand 16 |
Prachtige moderne studio vlakbij mooie centrum van Egmond aan Zee. Heerlijk om te verblijven en van het strand & mooie duinen te genieten.
| Zee en Zo | bij strand & duinen
Deze gezellige 4 pers vakantiewoning Zee en Zo is een fantastische plek om uw vakantie door te brengen! Heerlijk uitwaaien aan de kust, wandelen of fietsen in de prachtige duinen.
Duurzaam
Eén van onze luxe Helmduin appartementen, gelegen op de tweede etage van appartementengebouw Helmduin, direct aan de Boulevard met een prachtig uitzicht over Boulevard en Noordzee.
NIEUW NIEUW !! Zeer ruim en volledig gemeubileerd appartement op 50 meter van het strand en de zee.
Een werkelijk prachtig gelegen en gerenoveerde accommodatie op de 10e verdieping van het appartementengebouw "Sterflat". Met een fantastisch uitzicht op zee en uitzicht op de duinen en het strand.
Een heerlijk rustig en schitterend gelegen appartement met fenomenaal uitzicht over zee, strand en duinen.
Gezellig huisje op een perfecte locatie: op slechts 100 meter van het strand en op 150 meter van de duinen.
Het 4-sterren vakantiehuisje Martinus 1 staat nabij het centrum van Egmond aan Zee, vlakbij de winkelstraat en busstation en op ca. 600 meter van strand, duinen en bos.