150 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in het Erzgebirgebergte
Comfort. Vakantiehuis voor 6 personen douche+toilet, grote woonkamer met geïntegreerde keuken/ vrijstaand op 2500m² gedeeltelijk beboste helling op het zuiden/ parkeerplaatsen/ rustig gelegen aan de rand van de stad
Duurzaam
Vrijstaand huis en tuin met uitzicht op de ruïne van Kasteel Frauenstein.
Zeer duurzaam
Neem een vakantie waar u rustig kunt slapen met de ramen open - in onze rookvrije vakantiewoning met 2 slaapkamers, sauna en fietsen in de wijk Holzhau.
Vakantiehuis Vivaldi in het Ertsgebergte
vrijstaand familiehuis op een zeer rustige en landelijke locatie aan de rand van het bos. Gratis annulering in geval van verblijfsverbod.
Bijzonder duurzaam
Recreatie met en zonder hond in het bos
Liefdevol ingerichte cottage met open haard, omgeven door bos, water en vele wandelpaden. Haal diep adem, vertraag en schakel uit. Perfect om te wandelen met uw viervoeter.
Zeer duurzaam
Ons ruime en rustig gelegen moderne appartement van 75m² bevindt zich op de begane grond van ons woonhuis met een prachtig uitzicht op het Flöhadal.
Vakantiehuis met 3 vakantiewoningen in de boerderij, rustig gelegen bij het bos 7 slaapkamers met 18 bedden, 2+3+4 slaapkamers, ook kamperen mogelijk
De vakantiewoning Bergblick ligt in het hoger gelegen Ertsgebergte in Crottendorf. Het is ontworpen voor maximaal 4 personen en dus ideaal voor koppels of gezinnen met twee tot drie kinderen.
In het prachtige Ertsgebergte, aan de rand van het bos van de Gleesberghelling 450m boven de zeespiegel, in een rustig, verzorgd recreatiegebied, staat ons vakantiehuis "Fernblick", op een terrein van 500m²
Zeer duurzaam
Groen Vakantiehuis Nassau Ertsgebergte
vriendelijk, landelijk huis in het hart van het Osterzgebergte
-13% Korting 14-04-2025 - 16-04-2025
Blokhut voor families, koppels en groepen. Vrijstaand bij de ingang van het bergdorp Seyde, omgeven door beekjes en wandelpaden en in de winter langlaufloipes en skiliften.
Ons vakantiehuis ligt midden in de natuur, omgeven door weilanden en bossen.
Vrijstaand rustiek ingericht vakantiehuis in het Osterzgebirge. Ca. 80 m² bebouwde oppervlakte, begane grond, bovenverdieping en verdieping.
De Mühlenhof is een voormalige boerderij met 2 prachtige wooneenheden voor in totaal 13 personen op een prachtige, rustige locatie in het dal van de Wilde Weißeritz bij het kuuroord Altenberg
Vakantiewoningen "Am Schlössel
3 vakantiewoningen met 1 of 2 slaapkamers: Bovenste verdieping tot 4 personen, 2e verdieping tot 5 personen (zie kalender), begane grond 1-2 personen. Informeer!
gezellige en comfortabele vakantiewoning met 1 slaapkamer, niet-roken
Deluxe appartement in de Apple Dream
Deluxe appartement op de 1e verdieping van vakantiehuis Apfeltraum met sauna en tuin en grote open haard
Exclusieve vakantiewoning 130 m²
In onze in 2017 voltooide vakantiewoning in het Ertsgebergte kunt u op meer dan 130 m² genieten van uw welverdiende rust van het dagelijks leven.
Appeldroom in het vakantiehuis
Het vakantiehuis werd in 2013 verbouwd en gemoderniseerd. Dit appartement op de begane grond is ideaal voor 2 personen. Wil je met vrienden reizen? Een tweede flat is beschikbaar.
In Geyer in het Ertsgebergte. In het recreatiegebied rond de Greifensteine, niet ver van het avonturenzwembad. Greifenbachstuwmeer en Greifensteine bieden een gevarieerde vakantiebestemming.
Bijzonder duurzaam
Een top vakantiehuis met veel comfort bij Oberwiesenthal in het Hoge Ertsgebergte
Onze rookvrije vakantiewoning OT Carlsfeld, Carlsfelder Hauptstr. 7, is een wooneenheid van ons vakantiehuis en ligt op een rustige, zonnige locatie op het zuiden in de buurt van het bos.