344 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen aan het Gardameer
Nieuwe droomvakantieappartement aan het Gardameer in Gargnano op een rustige locatie in een olijventuin met zwembad uitzicht op het meer en parkeerplaats strand in de buurt van 300 mt.
Bijzonder duurzaam
Cottage Residence Rose am See appartement
Appartementen van 2 tot 5 personen
Bijzonder duurzaam
Villa Einliegerwohng, max 11 personen, 5 slaapkamers, 3 badkamers, 2 keukens, 180 * uitzicht op het meer, 200m van het meer, 300 m naar Val di Sogno, op eigen olijfgaard, Buoy + Jetski (optioneel)
Zeer duurzaam
FEWO PE-19 MIT PRIVATER TERRASSE, GARTEN UND POOL! GARAGE VORHANDEN
FEWO PE-19 in Peschiera del Garda: Vakantiewoning van 80 m² met terras, tuin, zwembad en garage voor 6 personen.
-20% Korting 01-03-2025 - 18-04-2025
Villa P 12 voor meer gezinnen!
Dream House in Lazise / Lake Garda in de buurt van Gardaland voor groepen (8-10 Volwassenen) geschikt. Voor toeristen met de boot: parkeerplaats in het Innnehof + boei gratis!
-20% Korting 01-03-2025 - 31-03-2025
"Antica Corte Ginevra" is een historische thuisbasis van bijna duizend jaar (gebouwd in 1045), volledig gerenoveerd, nieuw gebouwde appartementen samen worden gebruikt.
-10% Korting 29-03-2025 - 20-06-2025
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Fantastische vakantiewoning met direct uitzicht op het Gardameer ... 160 m² penthouse appartement, panoramisch uitzicht op het meer, balkon, 2 badkamers, 3 slaapkamers
Mooi appartement in een klein complex met privé zwembad en prachtig uitzicht op het meer - kinderen en honden zijn welkom!
De nieuwbouw appartement is zeer rustig en op slechts 900 meter van de haven en het Lido. Het appartement heeft een eigen groot terras met pergola en een gemeenschappelijk zwembad
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
Appartement C 46 op de eerste verdieping met tuin en zwembad
3-Zi. Appartement in Lazise / Lake Garda met zwembad tuin en de lucht !! Satelliet tv, WiFi, een eigen omheinde tuin, buitendouche, buiten eettafel, grill. Huisdieren welkom!
-20% Korting 01-10-2025 - 31-10-2025
CENTER MALCESINE, "LA VILLETTA" Mooi appartement met een prachtig MEERMENING in de oude stad, voor 2 personen
Bungalow Sole met prive parkeerplaats,gelegen op vakantiepark Villaggio Sunclass Tignale
FEWO PE-06 MIT POOL UND TERRASSE!
RUSTIG GELEGEN 2-KAMERAPPARTEMENT OP DE BOVENSTE VERDIEPING MET EIGEN TERRAS! WOONRUIMTE 50 M² , ZWEMBAD, TUIN, PARKEERPLAATS VOOR AUTO'S, BIJ HET HONDENSTRAND, KUST AAN ZEE ALLEEN 200 mt. AFSTAND !!!
-10% Korting 01-03-2025 - 18-04-2025
In de prachtige omgeving van het Gardameer, Wij bieden comfortabele appartement vlakbij het strand, comfortabel om te SERVICES, ideaal voor 4/5 personen
Vakantie aan het Gardameer P 21
Fijn appartement direct aan het meer! Een woongedeelte. 60 m², tuin 300m², terras, eigen aanlegsteiger. Internet WiFi, TV SAT, AIR beschikbaar! Voor toeristen met boot: Boje beschikbaar voor gratis!
-10% Korting 01-03-2025 - 18-04-2025