21 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Kappeln
Mooi barrièrevrij vakantiehuis met omheinde tuin en whirlpool. Gezinnen, senioren, koppels, honden, perfecte vakantie in Kappeln
Hus in de luwte en aan de wind
Luxe vakantiehuis direct aan de Schlei en de Oostzee in Port Olpenitz
Vakantiehuis Thor's Schleilounge
Luxe vakantiehuis***** direct aan de Schlei en de Oostzee
Vakantie in een exclusief Zweeds houten huis in Kappeln met sauna & houtkachel en een geweldig uitzicht op de Schlei! Ideaal voor koppels & gezinnen tot 6 personen, honden welkom!
Schleivilla Harbour Master ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
meesterlijke vakantie aan de Oostzee, met pooltafel, bubbelbad, sauna, waterbed, playstation, massagestoel, 82" TV, Netflix, open haard
Duurzaam
Mooi vakantiehuis op een rustige locatie met houtkachel en ruimte voor samenreizende gezinnen en stellen! Een mooie, volledig omheinde tuin maakt beweging voor uw hond mogelijk.
110m² charmante vakantiewoning met houtkachel en grote, liefdevol beplante tuin met oude bomen, op slechts 400m van de Schlei!
Romantisch vakantiehuis met rieten dak en 5-sterren comfort voor 2 personen in Kappeln, op slechts 150 meter van de Schlei. Houtkachel en fietsenstalling aanwezig.
Doordacht ontworpen 5-sterren maisonnette appartement met fantastisch uitzicht op het water direct aan de kade van het Ostseeresort Olpenitz, het perfecte domicilie voor koppels en gezinnen op zoek naar rust!
Vakantiewoning Kirsebek 1 ****
4-sterren appartement voor jonge gezinnen & veeleisende kenners
Gezellige, maritiem ingerichte comfortflat met houtkachel op de zolder van een historisch kapiteinshuis in het mooie Schleistadje Kappeln, op slechts 50m van de Schlei!
Fantastisch uitzicht op de Schlei & spannende havenbioscoop op een eersteklas locatie wachten op u op de 1e verdieping van een historisch pakhuis direct aan de haven van Kappeln! Hond welkom!
Gezellige vakantiewoning midden in het mooie oude centrum van Kappeln op de zolder van een mooi vakantiehuis, op slechts 100 meter van de Schlei! Ideaal voor koppels.
Parterre: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers.
Op de 1e etage: (kitchenette(eettafel, kachel, kookplaat(4 kookplaten, inductie), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koe...
Open keuken(eettafel, kookplaat, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV(satelliet))