37 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen aan de Mittelmosel
Bernkastel Moezel/Kasteelzicht-Fewos
8 vakantiewoningen met balkon of terras met prachtig uitzicht op het kasteel ('s avonds verlicht) voor 2 tot 8 personen
Duurzaam
5 Sterren Ferienwohng. In het kersenveld
Comfortabel 5* vakantieappartement op de begane grond van een gebouw met 8 appartementen voor 2 personen met een kleine omheinde tuin.
Duurzaam
In ons vakantiehuis wachten vier moderne vakantiewoningen met een hoogwaardige inrichting op u. Alle appartementen zijn DLG gecertificeerd en hebben 4 sterren gekregen van de DTV.
Gezinsvakantie aan de Moezel . Vakantiehuis Birgit in Mülheim/Mosel is ideaal voor een vakantie met kinderen. Op het gazon, dat grenst aan het terras, kunnen kinderen zich uitleven
Een vakantiehuis met een prachtig uitzicht op de Moezelbocht en de Loreley voor een groot gezin of een groep vrienden (vier slaapkamers en twee badkamers)
Welkom in onze gezellige vakantiewoning. Met 63 m² biedt het ruimte voor 1-4 personen op een centrale en rustige locatie.
Ferienwohnung an der Mosel/am Moselradweg - App 02 - Alt Müstert
Alt Müstert - vakantiehuis met 3 aparte vakantiewoningen in Piesport aan de oever van de Moezel / Moezel fietsroute tussen Trier en Bernkastel-Kues.
Duurzaam
NIEUW VAKANTIEHUIS-SOUTHERN FLAIR ONTMOET STIJLVOLLE ELEGANTIE IN EEN GROTE LANDELIJKE VILLA. VAKANTIE IN EEN EXCLUSIEVE AMBIANCE MET VEEL COMFORT EN GEZONDE ONTSPANNING - MIDDEN IN EEN GROENE OASE!
-5% Korting 05-05-2025 - 25-05-2025
Zeer duurzaam
Vakantiewoning met Moezelzicht
Dompel jezelf onder in de natuur, boek nu Zeer rustige vakantiewoning aan de romantische Moezel. Tuin, parkeerplaats, wifi.
Duurzaam
Vakantiewoning Moselschiefer in Traben-Trarbach, 110 m² voor 2 personen, 1 kamer
Pension Mühlenhof-Müller Thurgau
In ons vakantiehuis wachten vier moderne vakantiewoningen met een hoogwaardige inrichting op u. Alle appartementen zijn DLG gecertificeerd en hebben 4 sterren gekregen van de DTV.
Zeer duurzaam
Ferienhaus für 6 bis 12 Personen
Groot vakantiehuis in Neumagen-Dhron voor 6-12 personen met 200m² woonoppervlakte Geschikt voor samenreizende koppels, de grote familie en familiereünies. Zonder servicekosten.
Vakantiewoning MoselAuszeit in Traben-Trarbach, 86m² voor 2 personen, 1 kamer.
Ap. Moselsteig im Ferienhaus Weitblick
Vakantieappartement Hochgewächs in Piesport, 28m² voor 2 personen, woon-/slaapappartement op de zolderverdieping met 2 balkons.
Zeer duurzaam
Individueel vakantiehuis met een fantastisch uitzicht over de Moezel.
Ap. Loreleyblick im Ferienhaus Weitblick
Loreleyblick: Vakantieappartement voor 2 personen in Piesport, Midden-Moezel, 44 m², fantastisch uitzicht op de Moezel.
Zeer duurzaam
Het huis heeft 1 vakantieappartement en biedt plaats aan maximaal 6 personen.
Vakantiehuis aan de Middenmoezel met uitzicht op de Moezel Barrièrevrije flat voor 2 - 4 personen, Vakantiewoning Anemone voor 2 - 5 personen ruim, hoogwaardig ingericht WLAN Wifi
Op de 2e etage: (keuken(TV, eettafel, kachel, radio, CD-speler, kookplaat, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, koelkast, vriezer), slaapkamer(1-pers.
Parterre: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, espresso apparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(1-pers.