119 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in de Pfalz
Het 240 m² grote vakantiehuis in het Pfälzerwald met veel ruimte voor families en gezellige rondes en 4**** comfort voor 8 pers. incl. fietsenstalling.
Vakantiehuis Sonnenberg in Obrigheim, 60 m² woonoppervlak, max. capaciteit: 4, 2 kamers. Modern wonen met historische details in een liefdevol gerenoveerde schuur.
Bijzonder duurzaam
Gezellige en modern ingerichte niet-roken vakantiewoning voor 1-2 personen in 67307 Göllheim / Pfalz
Het unieke vakantiehuis in de West-Palts met veel ruimte voor familie en sociale bijeenkomsten.
Vakantiehuis Gimmeldingen. Gelegen in het centrum van Gimmeldingen, op het kerkplein, om een beter overzicht te krijgen, ga naar naar onze homepage
Vakantiewoning Merelnest *** (dtv)
Onze gezellige en modern ingerichte niet-roken terrasflat in Schwanheim, aan het einde van een doodlopende straat, ligt direct aan de rand van het bos. We hebben gerenoveerd in februari 2020!
Duurzaam
Vakantiewoning Stumpfwald in Ramsen
Hier wacht u een hoogwaardige inrichting en een panoramisch uitzicht. De 3-kamerwoning is gebouwd in 2020 en bevindt zich op de bovenste verdieping in het Pfälzer klimatologisch kuuroord Ramsen.
Zeer duurzaam
Ons gezellige huis met ruimte voor maximaal 5 personen is gelegen op een zuidelijke helling direct aan de rand van het bos tussen de kastanjebomen. Achter het vakantiehuis kun je direct beginnen met wandelen.
Duurzaam
Mooie vakantiewoning van 154 m² in een oud wijnhuis in het wijndorp Mörzheim in het hart van de zuidelijke wijnroute. Ideaal voor gezinnen of groepen tot 10 personen.
Mooi vakantiehuis, halfvrijstaand huisje in landelijke stijl, 130 m2 woonoppervlak met apart perceel. Voor zes personen.
Duurzaam
Unieke en moderne 5-sterren vakantiewoning met veel aandacht voor detail in Eußerthal in de Zuid-Palts in het Pfälzerwald. 73m², nieuw en modern ingericht en toch heel gezellig.
Kolibri vakantiewoning in Bad Bergzabern: 36 m² woonoppervlak, max. 2 personen, zonnig appartement, verhoogde benedenverdieping, balkon op het zuiden, zonnescherm, uitzicht op de tuin, eigen parkeerplaats
200m² FH incl. fitnessruimte, home cinema, biljart, tafelvoetbal en 4**** comfort voor 6 personen incl. alle dierlijke huisgenoten!
Ferienhaus unterm Mühlenfelsen
Geniet van uw vakantie in ons comfortabel ingerichte vakantiehuis in een rustige, gezellige sfeer.
Duurzaam
Ferienhaus in Edenkoben mit eigenem, abgeschlossenem Garten
Vakantiehuis in Edenkoben, Rijnland-Palts, met 50m² woonoppervlakte, plaats voor 4 personen en 3 slaapkamers.
Zeer duurzaam
Vakantieappartement "Zum Weinberg" in Großkarlbach: ruimte voor tot 4 personen (niet-rokers), 65m², 1 woonkamer, 1 slaapkamer, inbouwkeuken, badkamer, terras met mediterrane tuin.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Nordpfalz Weißdornhof
Vakantiehuis tot 6 pers. Weissdornhof, Rockenhausen-Dörnbach
Zeer duurzaam
Vakantiewoning met 2 slaapkamers voor 5 personen
Vakantiehuis Vogelwiese in Carlsberg, Pfalz. 120m², max. 8 personen, 3 kamers.Vakantiehuis dicht bij de natuur in Carlsberg (district Bad Dürkheim); ideaal om te ontspannen in het midden van het Pfälzerwald
Pension König *** sterren van DTV
Twee zelfstandige appartementen van 50 - 40 m² in een rustige woonwijk voor elk 3 personen. Vakantie in de Pfalz, fietsen, wandelen, ontspannen, Vrije tijd: Vakantiepark, kastelen en paleizen.
Landhaus im Blumeneck - FW Lisbeth
Ons in 2010 gebouwde landhuis ligt midden in het Dahner Felsenland. Modern comfort, ruime kamers en een huiselijke inrichting zijn ontworpen om van uw vakantie ontspanning te maken
Bij Wissembourg (F) een rustig gezellig vakantiehuis aan de rand van het bos. Prachtig fiets- en wandelpad direct voor het huis. Op een rustige idyllische locatie.
Wie zou zijn vakantie niet willen doorbrengen op een wijngaard te midden van de wijnranken? Droom er niet langer over, laat het uitkomen in Ruppertsberg.