3 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in San Marino
Accommodaties in de buurt van San Marino
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Nieuw vakantiehuis - eerste verhuur 2024, direct aan twee kanten aan zee, eenmaal haven en eenmaal strand. Met zwembad en jacuzzi. Fantastisch uitzicht en toplocatie aan zee en stad.
Apartments Villa Adrienne, M.Losinj
3 appartementen in het oude huis van de kapitein, in het centrum van de stad, volledig gerenoveerd, op een paar minuten van het centrale plein, op 7 minuten van het dichtstbijzijnde strand.
Appartementencomplex Angela / Pool
Appartementen met zwembad (Bungalow) Overdekt terras met zitje bij het zwembad, ligstoelen, parasols, een fitnessruimte, barbecue, grote tuin, privé-parkeerplaats
Appartement met een prachtig uitzicht op zee, uitstekend voor een familievakantie of een romantische vakantie met zijn tweeën.
Duurzaam
Appartementen 60 m van de zee, Supetarska Draga, Eiland Rab
Twee appartementen met airconditioning voor 2 en 4 pers. SLECHTS 100 m van de zee, SAT-TV, parkeerplaats, bootligplaats. WLAN internet. Tuin, barbecueplaats. Rustige locatie. Eerste verdieping.
Met uitzicht op de zee, een terras met verwondering uitzicht, tuin met barbecue, rustig. Op de eerste verdieping: appartement voor 4 pers. TV, draadloos internet.
Appartementen Branka en Robert
Drie appartementen (4 + 2, 4 +. 2 2 + 1) met airconditioning en Wi-Fi gratis, grill en Haustüre toegestaan
Drie kindvriendelijke appartementen voor 4 personen ,.
VAKANTIEAPPARTEMENT LOVRO in Lopar, eiland Rab, Kroatië. Welkom! Ons huis is gelegen in het centrum van Lopar, ongeveer 350 m van het zandstrand.
Op een plek waar traditie nog steeds leeft, ergens tussen de lucht en de zee, staat een stenen huis aan het zicht onttrokken bovenop een heuvel.
Zeer duurzaam
Top vakantiehuis met 4 vakantiewoningen aan het zandstrand
Duurzaam
Rab Oude Stad - Vakantiewoning Vakantiewoning voor 6 personen groot terras met een prachtig uitzicht op de zee 3 tweepersoonskamers 2 badkamers Grote keuken met eetkamer SatTV Airconditioning