6 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Schneverdingen
Een warm welkom Het kleine maar leuke vakantiehuis biedt genoeg ruimte voor 4 gasten en heeft 2 slaapkamers, 1 ruimtebesparende trap, 1 badkamer, 1 keuken en 1 woonkamer.
Duurzaam
4-sterren vakantiehuis op een toplocatie. Op een groene, rustige locatie nabij de Heidegarten en natuurgebied Höpen. Omgeven door tuin, huren de gasten het hele huis en de tuin.
Zeer duurzaam
Accommodatie voor 2-4 personen op een rustige en centrale locatie. Op 2 verdiepingen staan 2 woon-/slaapkamers, een keuken en 2 badkamers tot uw beschikking, plus een ruime buitenruimte.
Vakantiewoningen op de boerderij. Paradijs voor gezinnen, paren en senioren. hof-hoepen.de
Zeer duurzaam
Accommodaties in de buurt van Schneverdingen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis van massief hout in de Lüneburger Heide
volledig nieuw gemeubileerd appartement in de Heide
Idyllisch vakantiehuis op een groot heideveld, volledig omheind.
Duurzaam
Mooie blokhut in de Lüneburger Heide op een omheind perceel. Rustig gelegen, direct in de natuur. Huisdieren zijn hier zeer welkom.
Vakantiehuis bij Soltau in een kindvriendelijke omgeving op een uitzonderlijke locatie: idyllische ligging aan de rand van het bos direct aan het eigen meer, alleen bereikbaar via een eigen pad
Rustig en dicht bij het bos, maar toch zijn alle winkelvoorzieningen op 10 minuten loopafstand. 1200m² grondstuk. Gezellige, uitzonderlijke sfeer. Fietsvriendelijk.
Bij ons vindt u een zeer gezellig, gezinsvriendelijk huis dicht bij het bos met een uitzonderlijke sfeer en een tuinperceel van 1200 m².
Geniet van de Lüneburger Heide! Ons vakantiehuis ligt rustig in een woonwijk en is het ideale startpunt voor vele activiteiten. Pure ontspanning in een gezellige sfeer.
Bijzonder duurzaam
gezellig vakantiehuis met groot terras en dromerige tuin
Kleine gezellige vakantiewoning in de Nordheide Ook geschikt voor installateurs.
Appartement I: voor 2-5 personen in 21388 Soderstorf
Appartement II voor 2 personen in 21388 Soderstorf
Vakantiehuis in de Lüneburger Heide bij Soltau / Wietzendorf
Welkom in mijn vakantiewoning. Verheug u op ontspannende uren in een rustige sfeer en laat u verrassen door de charmante omgeving.
Bijzonder duurzaam