16 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Värmland
typisch Zweeds vakantiehuis "Fjärilstuga am Gapern" in Molkom, 18 km van Karlstad in Värmland Zweden, 70 m², geschikt voor maximaal 5 personen
Bijzonder duurzaam
Charmante cottage direct aan het meer
Liefdevol gerenoveerde stuga met comfort op een droomlocatie aan de oever van Lysedtjärnets
Nieuw gebouwd modern vakantiehuis van 70 m², met groot terras en uitzicht op het meer. Sauna in blokhut met jacuzzi voor exclusief gebruik.
Licht, groot vakantiehuis aan het meer met privé toegang tot het meer voor 5-6 personen. Sauna met raam direct aan het meer. Kano en motorboot beschikbaar. Extra: klein huisje voor 2 pers.
Vakantiehuis Silltal, Arjäng-Värmland
Comfortabel vakantiehuis met toplocatie en uitzicht over het meer, aan de rand van het bos bij natuurreservaat Glaskogen.
Buitenhuisje bij Klarälven Comfortabel ingericht Zweeds huisje voor max. 6 personen. 900m van de rivier Klarälven. Inclusief een gratis verstrekte kano.
Vakantiehuis Forest Lodge in natuurreservaat Glaskogen, Glava, Centraal Zweden, ruime woonruimte met open keuken, 11 personen, 4 slaapkamers, eigen veranda, vlakbij meer.
Duurzaam
Vakantiehuis 'Stuga in natuurreservaat' in natuurreservaat Glaskogen, Värmland, Centraal Zweden, 40m2, max 2 pers, 2 kamers, met eigen veranda, vlakbij een meer.
Een plek in de zon. Absoluut alleen! Honden welkom! Dit huis kan ook gehuurd worden in combinatie met ELCHSCHULE nr. 32140.
Parterre: (woonkamer(TV(kabel), kachel(hout), DVD-speler), keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm))
Gezellig vakantiehuis in het bos bij het meer Värmeln in Värmland. Het ligt in een fijn vakantiegebied in Gårdsvik bij het dorp Värmskog. Een roeiboot is bij de prijs inbegrepen.
Gezellige en goed uitgeruste blokhut met ruimte voor maximaal 6 personen aan een klein bosmeer, inclusief boot. Dicht bij de Noorse grens - dagtochten naar Noorwegen gemakkelijk mogelijk.